Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    BETI pajacyk wierzchni musi być większy przecież zakładasz jeszcze coś pod spód.Kiedy szwagierka urodzila swojego synka kupowalam dla niego pajacyk w rozmiarze 56 to i tak był za duzy a mniejszego nie moglam znaleźć No ale on wazył 2200 g


    Skomentuj

    •    
         

      Olcia to w takim razie mojego kumpla też musieli zablokować bo też miał
      ten opis. A mój mąż to już nawet usunął to badziewie.


      Skomentuj


        Olcia to oni sprawdzają nawet Twoje gg?

        Skomentuj


          Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
          nusia miałam opis na nk z linkiem jak usunąc śledzia hahahahaha
          kurcze ja nie wiedziałam że na tym NK tak pilnują, tylko czemu jak ja otwieram NK a tam laski z gołymi tyłkami fotki maja i to na stronie głównej to ich to nie rusza, w sumie tam mnustwo dzieci śmiga




          W DOMU PEŁNYM DZIECI
          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

          Skomentuj


            właśnie tak się zastanawiam czy tez tego nie zrobić!!!!!!!!!
            Jak już wprowadzają jakąś nową opcje to niech dadzą wybór,czy ktos chce czy nie, oni sami są jak śledzie

            beti bo to się nazywa,WOLNOŚC SŁOWA PISANEGO!!!!!!!!!!!!

            Skomentuj


              hello dziewczyny ja jestem niewidzialna?????????????????

              napisałąm dwa dośc długie nawet posty i jeden krotki desperacyjny krzyk o odrobine uwagi a wy nicciężko sie wpiąć w rozmowę dzis widzę,idę jakis obiadek kombinować


              Skomentuj


                silekGORĄCE BUZIAKI DLA CIEBIE NA DZIEŃ DOBRY!!!!!!!!!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Czy wam tez sie wyświetlaja takie fotki??




                  W DOMU PEŁNYM DZIECI
                  NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                  Skomentuj


                    Silek ja Cię widzę, tylko ja biegam między sprzątaniem a komputerem zresztą wszyscy są tu teraz oburzeni akcją inwigilacji ze strony nk
                    powiedz mi kobieto jak Ty sobie dajesz radę z trójką dzieci ja wczoraj ze swoim jednym ledwo dałam radę!

                    Skomentuj


                      beti bo to się nazywa,WOLNOŚC SŁOWA PISANEGO!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

                      no właśnie i zaczyna mnie to wkurzać bo słowo pisane ma mniej wolności niż goły tyłek który powinno się trzymać w gaciach,
                      Widać że NK stworzyli faceci




                      W DOMU PEŁNYM DZIECI
                      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                        Silek ja Cię widzę, tylko ja biegam między sprzątaniem a komputerem zresztą wszyscy są tu teraz oburzeni akcją inwigilacji ze strony nk
                        powiedz mi kobieto jak Ty sobie dajesz radę z trójką dzieci ja wczoraj ze swoim jednym ledwo dałam radę!
                        chodził ci o mnie?




                        W DOMU PEŁNYM DZIECI
                        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                        Skomentuj


                          Betti pisałam do Silka teraz opiekuje się trójką dzieci. zresztą Ciebie Betti też podziwiam, zaraz będziesz miała w domu czwartego synka, który będzie wymagać naprawdę dużo uwagi i opieki.

                          Skomentuj


                            beti masz absolutną racje!!!!!!!!!!!!!

                            a teraz wam cos powiem i pokaże(oczywiście nie goły tyłek hehehe)

                            jAK WJEŻDZA SIE DO nYSY,STOI PIEKNA REKLAMNA NYSKIEGO JEZIORA,na tablicy pokazana piekna,niebieska plaża,ludzi tłum i wielki napis "NYSKA RIWIERA"

                            A TO FOTKA ZROBIONA PRZEZEMNIE WCZORAJ NO NYSKA RIWIERA JAK CHOLERA hahahahahahaha

                            Skomentuj


                              aha bo tak przeleciałam profile lasek i tylko ja byłam z 3 dzieci, a rade trzeba dać ale co swoje to swoje, no a pilnować czyjeś dzieci to większy wysiłek niż własne,




                              W DOMU PEŁNYM DZIECI
                              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                              Skomentuj


                                no i wystarczyła chwila nieuwagi i mati zerwał tapete, będzie trzeba sie tłumaczyć i m. piwo kupić jak wróci z pracy




                                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X