Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    moj mąż tam pracuje juz kilka lat,wiec wkoncu trza było zamieszkać razem,bo ile można zyć "razem,a jednak osobno":P stąd moj wyjazd...
    Oj ja to znam bardzo dobrze........ teraz od ponad dwóch lat mieszkamy osobno tzn ja w nysie(opolskie) a mój mąż w warszawie,oszalec mozna
    A jak pracował tutaj to tez go wiecej nie było jak był,bo on w wojsku pracuje wiec jakies wyjazdy zagraniczne itd

    Kurcze zazdroszcze bardzo wspólnego mieszkania

    Skomentuj

    •    
         

      Misska witamy, ależ się nam tęskniło za Tobą

      Coyotka gratuluję,synuś cudny i spory chłopak z niego choć nadal nie wiem czy urodził się imiennik mojego syna czy też nie.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Cześć Groszku i pozostałe mamcie

        My teraz gadamy w wątku "Na każdy temat".
        Co tam słychać? Jak podróż no i Mila?


        Skomentuj


          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość

          Coyotka gratuluję,synuś cudny i spory chłopak z niego choć nadal nie wiem czy urodził się imiennik mojego syna czy też nie.
          family tego nie wiem..... ale pewnie tak,no bo jakie jeszcze jest imie na które zdrobniale mówi sie julek?????

          Skomentuj


            Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
            Cześć Groszku i pozostałe mamcie

            My teraz gadamy w wątku "Na każdy temat".
            no ładnie,ładnie..... czyli nas nowe mamuski zostawiacie tutaj same

            Skomentuj


              Olcia JULIAN może jeszcze być

              Skomentuj


                Olcia Julian, jak zapytałam Coyotka o to to stwierdziła, że też nie wie jak
                wie tylko, że Julek
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                  Mleko Bebiko kosztuje ok 11zł a paczka ma 350g, mój Karolek teraz pije mleko 2xdziennie i opakowanie wystarcza nam na ok 1,5 tygodnia
                  o rany, mamokarolka jak to robisz, że na tyle starcza Wam tego mleka? nam puszka Bebilonu 800g starcza na 2 tygodnie!
                  Joasia pije ok 250mlx2 czyli sypie 7 miarek mleka dwa razy dziennie.
                  wiem, że chyba generalnie jedna miarka jest na 30ml wody, chyba że w Bebiko jest inaczej.
                  Froch jeszcze się z Tobą nie przywitałam, a więc witaj w ten słoneczny, ciepły dzień
                  Last edited by magda8528; 14-09-2009, 13:54.

                  Skomentuj


                    Madzia wyobraź sobie, że mi duża pucha Bebilonu wystarcza na MIESIĄC
                    On je rano 120 ml i tyle samo wieczorem z biszkoptami Jak ja bym
                    chciała by wystarczyło mi to na 2 tygodnie
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                      o rany, mamokarolka jak to robisz, że na tyle starcza Wam tego mleka? nam puszka Bebilonu 800g starcza na 2 tygodnie!
                      Joasia pije ok 250mlx2 czyli sypie 7 miarek mleka dwa razy dziennie.
                      wiem, że chyba generalnie jedna miarka jest na 30ml wody, chyba że w Bebiko jest inaczej.
                      Magda też jedna miarka na 30ml wody, i paczka na dobry tydzień spokojnie nam wystarcza, a ostatnio po 9 dniach otwierałam nową

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                        Madzia wyobraź sobie, że mi duża pucha Bebilonu wystarcza na MIESIĄC
                        On je rano 120 ml i tyle samo wieczorem z biszkoptami Jak ja bym
                        chciała by wystarczyło mi to na 2 tygodnie
                        no widzisz, Twój Julek pije tego mleka dwa razy mniej niż Asia. a ona jeszcze do tego oprócz tej butlki mleka je albo jogurt/twarożek/jajko/kanapki. czyli z Asi mały głodomór jest.
                        no może tylko czasem zastrajkuje

                        Skomentuj


                          mamakarolka i family faktycznie ,Julian .......

                          Skomentuj


                            Madzia ja nie potrafię przekonać go do mleka Mój też je jogurty i twarogi.
                            Teraz się już nie martwię tym tak bardzo. Pediatra stwierdziła, że jak nie chce to żeby go nie zmuszać. Ale, żeby jadł sery żółte, bo 2 plastry sera to tyle co szklanka mleka
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Zmykam, muszę troszkę ogarnąć mieszkanie póki mały śpi

                              Skomentuj


                                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                                Madzia Teraz się już nie martwię tym tak bardzo. Pediatra stwierdziła, że jak nie chce to żeby go nie zmuszać. Ale, żeby jadł sery żółte, bo 2 plastry sera to tyle co szklanka mleka
                                Joasia akurat jak ma strajk głodowy, to pije tylko mleko. w ogóle ostatnio skończyło mi się miesko na kanapki, położyłam plaster sera i Asia nie za bardzo mogła sobie poradzić ze zjedzeniem go. zresztą mięsko też dosyć długo przeżuwa, czasem nawet wypluwa. nauczy się w końcu jeść takie twardsze rzeczy?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X