Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • olaplx
    replied
    Uważam też, że naturalne produkty są naprawdę ważne dla Twojej skóry. Stosuję produkty z CBD już od jakiegoś czasu i od kiedy używam tych produktów zauważam pozytywny wpływ na mój organizm!
    Last edited by gagatka; 28-10-2020, 11:49. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • AndrzejSienkiewicz
    replied
    Chciałabym Wam polecić bloga, na którym jest mnóstwo nowości na tematy kobiece: moda, zdrowie, przepisy kulinarne i wiele więcej.
    Last edited by gagatka; 19-10-2020, 16:53. Powód: link

    Leave a comment:


  • Klaudia313
    replied
    A jak jest u Was z malowaniem paznokci? Same sobie malujecie, jakich lakierów używacie? Ja od pewnego czasu chodzę regularnie do mojej kosmetyczki chodzi mi o salon urody w Warszawie. Jakoś nie umiem zrezygnować z ich usług, zawsze doskonale zajmują się moimi paznokciami, czy to przedłużane czy hybryda czy jeszcze coś innego... Dodatkowo ich punkty są w kilku miejscach, dzięki czemu zawsze łatwiej dobrać sobie lokalizację. Jak dla mnie wykonują tam świetnie swoją pracę, ponadto można się u nich odprężyć i zrelaksować
    Last edited by gagatka; 29-09-2020, 12:17. Powód: reklama

    Leave a comment:


  • WORM
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    lepiej niż fryzjerskie to lecznicze przede wszystkim

    Leave a comment:


  • korcze89
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Najlepszy sklep internetowy z profesjonalnymi produktami fryzjerskimi – xxx
    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:28. Powód: link

    Leave a comment:


  • korcze89
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Bezpieczne organiczne kosmetyki dla Ciebie i Twojego maluszka znajdziesz na stronie xxx
    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:27. Powód: link

    Leave a comment:


  • amiisa
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Od siebie dodam, ze kazda skóra jest inna i dla suchej i zmęczonej twarzy coś polecic możecie? chodzi mi na okolice pod oczami bo mam zmarszczki dość mocne.

    Leave a comment:

  •    
       

  • FinansePL
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    można znaleźć
    Last edited by gagatka; 28-10-2020, 11:49. Powód: link

    Leave a comment:


  • annwosio
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    U mnie najlepiej sprawdzają się kosmetyki przeznaczone do cery wrażliwej i naczynkowej.

    Leave a comment:


  • kroscinski
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Chyba każda mama w swojej kosmetyczce powinna mieć żel na zmęczone nogi . U mnie się świetnie sprawdza na co dzień, zwłaszcza wtedy kiedy dużo chodzę, a moje nogi są opuchnięte. Wówczas używam kremu, który delikatnie chłodzi i niweluje ból.

    Leave a comment:

  •    
       

  • JugoPolka
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Może jakieś serum przeciwzmarszczkowe albo perfumy?

    Leave a comment:


  • marmoldzia
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    A moze coś z guaraną, żeń-szeniem, ruszczykiem kolczastym i q10?

    Leave a comment:


  • nowamamawmiescie
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Fajnym prezentem dla mamy mogą być również kosmetyki marki HB, to bardzo fajna linia kosmetyków Body Care w tym kilka zapachów orzeźwiających - rześkich toników. Które mogą być szczególnie chętnie stosowane latem, są ciekawym uzupełnieniem kąpieli lub prysznicu i stosowane po bardzo fajnie zapewniają uczucie świeżości.

    Leave a comment:


  • magdawawaa
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    witam
    po ciąży warto dobrze zadbać o włosy! ja wybrałem regenerację i wzmocnienie włosów - keratyna fryzjerska Amazon Keratin. Dostępna jest w 3 rodzajach (zapachach), skutecznie odbudowuję strukturę włosa i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi Dodatkowo możecie kupić polecane kosmetyki przed i po zabiegu, dzięki nim efekt zabiegu się wydłuży

    Leave a comment:


  • diwisibla
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Ja swojej mamie zaczęłam na różne okazje kupować kosmetyki Galenic: . Mają bogatą ofertę kremów przeciwzmarszczkowych oraz do cery wrażliwej, czyli problemów urodowych mojej mamy

    Leave a comment:

       
Working...
X