Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ladybzyk
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    I takie oleje się u Ciebie sprawdzają ?Dla mnie s aza cieżkie i włosy zaraz wyglądają na przetłuszczone ( a mam grube gęste włosy ).
    Jak olejować włosy to tylko takimi olejami, potem myjesz, nakładasz odżywkę i masz włoski jak tralala, z tym, że ja miałam bardzo zniszczone i suche, teraz mam piękne włosy.

    Leave a comment:

  •    
       

  • beatris20
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
    Internetowo kupuje tylko oleje do włosów, jojoba, czy kokosowe, takiego typu kosmetyki, które jest mi ciężko znaleźć w zwykłych drogeriach.
    I takie oleje się u Ciebie sprawdzają ?Dla mnie s aza cieżkie i włosy zaraz wyglądają na przetłuszczone ( a mam grube gęste włosy ).

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    u mnie niestety nie ma superphrama a szkoda bo ma czasami takie okazje. Rossman niestety ale szaleje z cenami, i nawet promocje czasami sa wątpliwe, dlatego ja kupuje internetowo.
    Internetowo kupuje tylko oleje do włosów, jojoba, czy kokosowe, takiego typu kosmetyki, które jest mi ciężko znaleźć w zwykłych drogeriach.

    Leave a comment:


  • beatris20
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    u mnie niestety nie ma superphrama a szkoda bo ma czasami takie okazje. Rossman niestety ale szaleje z cenami, i nawet promocje czasami sa wątpliwe, dlatego ja kupuje internetowo.

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Ja kupuje w sklepach typu Hebe, Superpharm, Natura, Rossman, wszędzie, gdzie mam kartę i zniżki

    Leave a comment:


  • beatris20
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Mi bardzo odpowiadają też kosmetyki Bioliq, ostatnio dzięki testowaniu z Perfectą na tej stronie przekonałam się także do tej firmy i całej serii Mama - balsam do ciała i na piersi jest rewelacyjny.

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    ja przewaznie w superpharmie kosmetyki dla siebie i meza i rossmanie - kosmetylko dla Zosi i tez dla siebie

    Leave a comment:

  •    
       

  • beatris20
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Najczęściej internetowo, często w aptekach internetowych- mam duży wybór, jest taniej i to sporo, nie muszę obawiać się że pani nie będzie chciała mi podac produktu bym mogła sobie poczytać w spokoju (tak często jest w normalnych aptekach).

    Leave a comment:


  • marzena_161
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Ja to różnie, czasem w Biedronce nie koniecznie typowe dla mam, czasem w Kauflandzie a czasem idę do Rossmana bo tam mają jednak największy wybór, tylko ceny nie są aż tak atrakcyjne.

    Leave a comment:


  • sylwka3000
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    W jakich sklepach kupujecie kosmetyki?

    Leave a comment:

  •    
       

  • kimala
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Wydaje mi się, że akurat w kosmetykach dla mam jest tylko jeden lider, czyli ten. W zasadzie to dzięki nim nie mam rozstępów, stosowałam kremy przez całą ciążę, no i efekty z tego rzeczywiście nadeszły.

    Leave a comment:


  • Underka
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Jeśli chodzi o mnie to z kosmetyków po porodzie najbardziej pomogła mi odżywka do rzęs. Chyba dobrze wiecie jak się "łysieje" jak hormony zaczynają z nas schodzić, cóż u mnie to objęło też rzęsy... masakra!! chyba z połowa rzęs mi wypadła. Mąż kupił mi serum beauty lash pro i już po miesiącu używania moje rzęsy zaczęły wracać do życia a teraz po 6 miesiącach mam rzęsy piękniejsze niż kiedykolwiek przedtem!! Dla mnie rewelacja w życiu bym się nie spodziewała takiego efektu przemiła niespodzianka!

    Leave a comment:


  • Beattttka
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Mi wpadły w oko kosmetyki z firmy dr taffi, mają tam naprawdę dobre xxx kosmetyki naturalne .
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:51. Powód: link

    Leave a comment:


  • karska
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Stosuję xxx kosmetyki mustela - macie je tam pod linkiem. W zasadzie o ich istnieniu dowiedziałam się z forum, ale rzeczywiście działają.
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:51. Powód: link

    Leave a comment:


  • lukrecja89
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Ostatnio odkryłam świetną moc masek ze złotem Elizabeth Kessler. Używam dwa razy w tygodniu. daje naprawdę bardzo fajne efekty, przede wszystkim gładkość, która przekłada się na lepsze samopoczucie

    Leave a comment:

       
Working...
X