Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kens
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    cześć! po ciazy strasznie zaczely wypadac mi rzesy i teraz mam takie krotkie. chcialabym je naturalnie wydluzyc, odzywka albo serum, nastawiam sie raczej na proces kilkumiesieczny niz kilkutygodniowy. polecacie jakies serum? slyszalam ze lashrevolution daje dobre efekty, ale ostatnio natknelam sie na szokujace informacje na temat tego specyfiku no i sama nie wiem juz co robic. myslicie ze to co xxx ]tu pisza o lashrevolution to sciema czy prawda?
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:50. Powód: link

    Leave a comment:

  •    
       

  • markietanka
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Ja natomiast lubię kosmetyki apteczne. Mam kilka swoich faworytów:
    woda termalna Avene w spray-u
    woda termalna Bioderm
    Krem Vichy idealia

    Może nie są takie tanie ale mozna zaoszczędzić kupując je online w aptekach internetowych.

    Gdzie nieraz je zamawiałam. Poza tym jest tam opcja dostawy do paczkomatu. Tak więc nie trzeba wyczekiwać na kuriera i mozńa sobie spokojnie to wieczorem odebrać.

    Leave a comment:


  • genju2
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Z kosmetyków naturalnych mogę jeszcze polecić bardzo fajny sklep naturatylkoto tutaj jest znakomity podział na kategorie z naturalnych preparatów.
    Last edited by disne; 03-08-2020, 20:49. Powód: link

    Leave a comment:


  • blawatkowa15
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Ja używałam olejku z Rossmanna i byłam bardzo zadowolona. Uważam jednak, że same kosmetyki to nie wszystko. trzeba je odpowiednio zaaplikować i ćwiczyć by skóra była jędrna

    Leave a comment:


  • emros
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Ja używałam kremy na rozstępy Tołpy, ale nie wiem czy ich brak to zasługa kremu czy taka moja uroda. Natomiast do biustu i po porodzie ujędrniające z perfecty.

    Leave a comment:


  • littlerosie
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Zdecydowanie seria Sexy Mama dla Bielendy. Balam sie, ze trudno bedzie mi odzyskac forme sprzed ciazy, ale skrupulatne regularne uzywanie oplacilo sie- skora wyglada jedrnie i jest gladka

    Leave a comment:


  • mikaa997
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Ja ogólnie uwielbiam kosmetyki ale zauważyłam że rzadko pasują mi całe linie danej marki. Najmniejszą uwagę przywiązuję do żeli pod prysznic, kupuję te któe są w promocji

    Leave a comment:

  •    
       

  • Mamma-mia
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Bardzo lubię kosmetyki z linii dove, zwłaszcza kremowe żele pod prysznic z mleczkiem nawilżającym, kultowy krem nivea care, kosmetyki kolorowe z avonu wszystkich możliwych linii, a perfumy c-thru lub avon

    Leave a comment:


  • wenquem
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Najważniejsza jest konsekwencja i codzienna pielęgnacja

    Leave a comment:


  • annaniol
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Ja ani w ciąży ani w połogu nie miałam większych problemów ze skórą i ciałem ogółem. Nabardziej bałam się opuchlizny i rozstępów do których mam predyspozycje. Mimo to nie pojawił się u mnie ani jeden rozstęp. Uzywałam od 3 miesiąca ciąży balsamu do ciała dla kobiet w ciąży z Ziaji. Od czasu do czasu smarowałam brzuch oliwką w żelu. Do biustu nie miałam i nie mam żadnych specjalnych preparatów a nic nadzwyczajnego z nimi się nie stało. Po porodzie używałam do ciała masła do ciała również z Ziaji. Bardzo fajnie się wchłaniało i odzywiało skórę. Bardzo polecam. Aktualnie córka ma pół roku więc wróciłam do swoich kosmetyków sprzed ciąży czyli balsamu do ciała z Soraya 30+, bo niestety 25+ chyba zlikwidowali ponieważ nigdzie go nie widzę. Zmieniłam krem do twarzy na Ziaję 25+ odzywczy krem, który nie kosztuje nawet 10 zł A jest genialny!

    Leave a comment:

  •    
       

  • testolandia
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Wstyd się przyznać , ale u mnie dbanie o siebie troszkę zeszło na drugi tor. Oczywiście smarowałam brzuszek , uda, piersi, aby nie porobiły się rozstepy, ale np. peeling stóp wykonywałam sporadycznie. Ciężko mi było samej, no bo brzuch, a męża nie prosiłam o pomoc.

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Ja także Mystica używam kropelkę czy dwie na końcówki.
    Olejowanie jest tak zdrowe i naturalne, że nie ma się co obawiać, gdyż używam tylko naturalnych produktów.

    Leave a comment:


  • beatris20
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
    Nie, z tymi olejami chodzi się cały dzień w czepku lub na noc a o tych olejkach co piszesz, to używam na końcówki.
    Aktualnie używam Mythic oil - L'orêal.
    Może Cię zainteresuje.
    Tak , używałam Mythic oil ale to jak pisałam kroplę czy dwie też bardzo mi pasował i moim włosom. A z olejami w czepku ? W ciąży chyba nie bardzo można co ?

    Leave a comment:


  • ladybzyk
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    o to nie dla mnie- przynajmniej nie w tym stanie, bo nie mam cierpliwości na takie zabiegi w ciąży. Myślałam że mówisz o tych olejkach do stosowania na wilgotne włosy- używa się kropli, albo dwóch na całą długość i wciera.
    Nie, z tymi olejami chodzi się cały dzień w czepku lub na noc a o tych olejkach co piszesz, to używam na końcówki.
    Aktualnie używam Mythic oil - L'orêal.
    Może Cię zainteresuje.

    Leave a comment:


  • beatris20
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
    Jak olejować włosy to tylko takimi olejami, potem myjesz, nakładasz odżywkę i masz włoski jak tralala, z tym, że ja miałam bardzo zniszczone i suche, teraz mam piękne włosy.
    o to nie dla mnie- przynajmniej nie w tym stanie, bo nie mam cierpliwości na takie zabiegi w ciąży. Myślałam że mówisz o tych olejkach do stosowania na wilgotne włosy- używa się kropli, albo dwóch na całą długość i wciera.

    Leave a comment:

       
Working...
X