Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • mariola991
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Ciekawe propozycje.

    Leave a comment:

  •    
       

  • hankaanka
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Jak szukacie czegoś na wypadające włosy, to przetestujcie sobie plastry dermastic. Działaja bardzo dobrze!

    Leave a comment:


  • iwona46
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Ja staram się używać tylko kosmetyków naturalnych, na inne mam uczulenie. A do tego mam skórę nadwrażliwą, podatną na uszkodzenia. Od niedawna stosuję zalecił mi je lekarz.

    Leave a comment:


  • kiermaszka
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    ja lubie kosmetyki z Eveline, szczególnie ich serie rose revita mam i krem maskę na noc i krem rozświetlający pod oczy i naprawdę fajnie działają. Skóra jest dobre nawilżona, wygląda na taką wypoczetą i jędrną. No i nie kosztują mnóstwa pieniędzy

    Leave a comment:


  • madureczka
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Ja używam oliwki z rossmana.

    Leave a comment:


  • bertelen
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Kiedyś kupowałam kosmetyki Yves rocher. Ostatnio jednak już nie kupuje.O ile zapachy maja naprawdę fajne i długo trzymające się na skórze to nie odpowiada mi skład ich kosmetyków do twarzy i ciała. Nie są tak naturalne jak bym tego oczekiwał Znacznie bardziej wole polskie marki takie jak
    Biolaven
    sylveco
    vianek
    Kosmetyki ich mają o wiele lepszy skład i o wiele lepiej działają na moją skórę. Można je znaleźc w niektórych sklepach stacjonarnych ( tych mnieijszych głównie).

    Leave a comment:


  • furgomo
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Jeśli chcecie zrobić mamie naprawdę miłą niespodziankę to można poszukać czegoś z oferty produktów z azji, która jest już dość szeroka jeśli chodzi o nasz rynek, a pod względem jakości w zasadzie bezkonkurencyjna.

    Leave a comment:

  •    
       

  • rayne55
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    A może jakiś dobry preparat na włosy? Ostatnio całkiem fajne propozycje znalazłam

    Leave a comment:


  • ewakopia
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    z dobrych jakościowo kosmetyków to wszyscy są zadowoleni, szczególnie jak dostają je za darmo

    Leave a comment:


  • dszkuc
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Dla mamy kupuję zazwyczaj w prezencie kosmetykie ionzyme, serię anti-aging bo widać, że są niebywale skuteczne i mama je lubi

    Leave a comment:

  •    
       

  • mama-mia
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    moim szczególnym odkryciem były kosmetyki mamas.com.pl stosuje cały czas krem do pielęgnacji biustu. niestety ale macierzyństwo jest ak skonstruowane że nasze ciało cierpi na szczęście mamy już całkiem dobre rozwiązania kosmetyczne.

    Leave a comment:


  • mielczek
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Uwielbiam produkty z tołpy!!
    Żel do mycia twarzy kosztuje może i te 20zł ale czyni cuda.
    Już po dwóch myciach wyrównuje i poprawia mi koloryt skóry.
    Jeżeli szukacie czegoś dobrego na niedoskonałości to sprawdźcie właśnie u nich

    Leave a comment:


  • adrianna11
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Jeżeli chodzi o krem to z całą pewnościa słuzy mi ten wyjatkowy krem różany jest na naturalnych składnikach, delikatny i świetnie się wchłania.

    Leave a comment:


  • wyakin
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Ja również używałam kosmetyków z Bielendy, bardzo fajna seria. Cenowo też nie jest źle, polska firma, ładnie pachną, są skuteczne i wydajne, bo na długo starczają.

    Leave a comment:


  • magdawawaa
    replied
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    ja również po ciąży mam problem z wypadającymi rzęsami. Ktoś może zna jakieś inne kosmetyki na wypadające rzęsy?

    Leave a comment:

       
Working...
X