Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Zostalo mi jeszcze pare tabsow kw foliowego,skoncze i zaczne moze jakis niedrogi kompleks witamin. Jutro pojde do apteki i zapytam co mi doradzi. myslalam nad falvit mama.
    A tak poza tym to jakos jeszcze nie czuje tego wogole ;p zdaje mi sie ze lada moment @ przyjdzie,gorzej jak za 2 tyg tj w polowie wrzesnia wezma te mdlosci...oj zeby ich nie bylo,wogole takich objawow no i od pazdziernika szkola..nie wyobrazam sobie,ze mam mdlosci na zajeciach :/
    Ulcia dzieki i wzajemnie gratuluje bo jeszcze nie gratulowalam chyba juz sama nie wiem z tego wszystkiego

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dzięki za gratulację ale ja nie mam fasolki źle mnie zrozumiałyście opisywałam z tym testem ciążowym jak było przy mojej córce



      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hahaha no wlasnie tak myslalam Ulcia wczesniej ale mysle,Oliwia sklada to moze ja cos zle zrozumialam
        Jeju jak ja teraz martwie sie ta praca :/ ze jej nie mam, a troche mam do zaplaty. Nie wiem co robic 2msc bede splukana chyba.Ah bo to zawsze tak jest,wszystko naraz spada

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej hej
          Dolaczam sie do Was
          Insomnia gratulacje
          Hej mi do @ pozostalo 10 dni
          tydzien temu z wtorku na srode prawie cala noc wymiotowalam i bolala mnie glowa jak bym miala migrene do tego brzuch mnie bolal jak na okres test zrobilam w poniedzialek ale wyszedl negatywny wydaje mi sie ze to za wczesnie zeby pokazalo ze jestem w ciazy ...
          Dodam ze zawsze wypijalam 2-3 kubki kawy dziennie zeszlej srody nie raz czy 2 razy wypilam tylko nie cale pol kubka i zwyczajnie wogole mi nie smakuje ,mam uderzenia goraca.....
          Nie chce sie za bardzo nakrecac zeby nie bylo rozczarowania
          Z Alicja tez tak bylo mialam ze wymiotowalam wtedy gdy nawet nie przypuszczalam ze w koncu sie udalo (staralismy sie 4,5 miesiaca udalo sie gdy odpuscilam sobie)
          pozdrawiam wszystkie staraczki



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Aniazio wiatmy, i tak sie zastanawiam nad tym co napisalas,bo piszesz,ze z 10 dni masz @ a tydzien temu mialas zle samopoczucie czyli tydzien temu mialas 16-17 dni do @,nie wiem jakie masz cykle ale to raczej niemozliwe zebys wtedy juz wiedziala,ze jestes w ciazy. Moglas ewentualnie miec owulke,gdzie moglo dojsc do zaplodnienia co za tym idzie dopiero teraz mozesz test zrobic bo jest 7 dni po zaplodnieniu ale to i tak pewnie nie wykaze bo ja tak probowalam i naprawde ciezko mi uwierzyc jak niektorzy pisza,ze 7 dni po zaplodnieniu juz maja 2 kreski na tescie. Uwierze tylko 2 dni przed @ bo sama tak mialam ale nie wczesniej a najlepiej to w dzien @ i pozniej jak sie spoznia no ale tak czy inaczej trzymam kciuki.

            Dziewczyny ja dzis kupilam jednak te witaminy i trafilam na super promocje hehehe mianowicie 60szt tabs za 18,99zl Femibion natal classic,ponoc przed promocja kosztowal ok. 35zl zaluje,ze jedno opakowanie zostalo od 2.09 lykam,bo mam jeszcze 4 tabs kwasu foliowego.

            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Insomnia cykle mam 29 dniowe jesli juz to tak jak mowisz ze moglo dojsc do zaplodnienia .
              Ja tez nie wierze w te wszystkie testy ktore pokazuja juz 6 dni po zaplodnieniu.Wole poczekac do @ i wtedy zobacze.
              Z mloda spozniala mi sie @ tydzien i dopiero tydzien po planowanej zrobilam test i wyszly 2 grube krechy


              Ja bralam przez cala ciaze Pregnacare nie wiem czy w Pl sa dostepne.



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ehhhh u nas 5 m-c nic jutro mam dostać @, dzisiaj robiłam test jedna krecha jak cholera

                Insomnia Gratuluje wielkie szczescie cie "dopadlo"
                Zuzia




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  witam wszystkich fajnie, że nowe dziewczyny do nas dołączają. ulcia przepraszam, może mój bład, byłam taka zakrecona jak czytalam historię insoomni i może ja coś źle zrozumiałam aniazio to na pewno nie były objawy ciąży, za wcześnie na takie dolegliwości. Co nie wyklucza faktu, że jednak może Wam się udało, ale na objawy właściwe ciąży musisz jeszcze troszkę poczekac
                  insoomnia kochana ja wciąż nie mogę uwierzyc, Ty szcześciaro dbaj o siebie!! :*:*

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dzieki dziewczyny :***************** ja sama uwierzyc nie moge w to szczescie,po 13-tym po USG zaczne sie chwalic tu i tam

                    aniazio tak jak mowi Oliwia nie wiadomo,a moze jednak cos z tego bedzie trzeba trrzymac kciuki,a wogole to o tym nie myslec. W sumie musze Wam powiedziec,ze ja ze swoim to sporadycznie w tym msc sie kochalismy zdaje sie,ze 13.08 trafilismy i to pewnie owulka byla mam takie przeczucie,bedzie chlopak hehe

                    KingaKrawczyk to ja wlasnie mam 5msc starania,nie martw sie moze w 6 bedzie juz

                    Dobra dziewczyny od tego miesiaca bierzcie sie za jakies prace,porzadki i nie myslec mi o tym,bedzie co ma byc ! caly miesiac bez narzekan i bez myslenia,ze napewno znowu sie nie uda. Trzymam kciuki,niech wszystkie zajda to zrobimy watek - ciezarowki ;D a nie starania :*
                    Last edited by insoomnia; 29-08-2013, 08:24.

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      jestem w szoku ile jest postów, ile pozytywnych słów miło, że taki temat powstał trzymam kciuki za wszystkie pary, które pragną zostać rodzicami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        witaj. widzialam, że pisalas też na innych wątkach, ale tam jest strasznie mały ruch. I jest nas zdecydowanie najwiecej, wiec zapraszamy serdecznie na naszą grupę wsparcia a Wy się długo staracie?

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Chyba tak trzeba zrobić, w sumie staram się nie myśleć ale jak mi się kończy cykl to i tak mimowolnie o tym myślę a później wiadomo- zawsze jest przykro jak się nie udaje. Trzymajcie się dziewczynki cieplutko, bo jesień nadchodzi wielkimi krokami, może jak się zajmiemy przedszkolami, szkołami, porządkami to gdzieś przez "przypadek" się samo trafi. Oby... tego Wam wszystkim i sobie życzę

                          A to że puchy na forum to fakt, jak zaczynałam było nas mnóstwo dosłownie ale to było prawie 5 lat temu a teraz się wykruszyło towarzystwo
                          Zuzia




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            oj tak masz rację, że jesień nadchodzi. Te wieczory są już takie chłodne.. liście powoli zaczynają spadac. Aż człowieka taka nostalgia ogarnia, że lato już odchodzi..

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dziewczyny u mnie 35 dzień cyklu i @ nadal nie dostałam, ale dzisiaj rano zrobiłam kolejny test i znowu wyszedł negatywny, więc nie wiem co się dziejejeśli nie dostanę do wtorku to zrobię test z krwi i jeśli ten też będzie negatywny to muszę iść do gina, bo mam pewnie jakieś zaburzenia hormonalne i może dlatego nie mogę zajść w ciążę

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                kochana a dlaczego od razu nastawiasz się na najgorsze? A może jednak się uda, nigdy nic nie wiadomo ale masz rację, gdybym jednak @ przyszła, to zbadaj sobie hormony, tak dla pewności

                                pozdrawiam :*

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X