Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Jeśli przygotowujecie się do ciąży, zajrzyjcie na http://www.be4pregnancy.pl

    Możecie tu zrobić bezpłatny test przygotowany dla par starających się o dziecko. Test pozwoli stwierdzić, czy potrzebujecie konsultacji u lekarza genetyka.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      mama2929 a co tam u Ciebie?? Co nic się do nas nie odzywasz?

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witajcie dziewczyny
        nie odzywałam się bo mam taki sajgon w pracy, że na nic nie mam siły, a do tego ta pogoda. Ponadto postanowiłam trochę odpuścić, bo ostatnio strasznie się nakręciłam na ciąże co jak wiadomo niczego dobrego nie wróży.Od soboty zaczynają mi się płodne, więc mam nadzieję, ze będziemy się króliczkować

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          no to miłego króliczkowania dobrze, ze starasz się tak nie nakrecac, to na pewno zdrowsze podejscie

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hej Dziewczyny ja juz po weselu ale super bylo to tak w skrocie,a rola Starszej to swietna zabawa, jeszcze lepsza niz bycie zwyklym gosciem.

            Z tego wszystkiego to ja nawet temperatury w tym miesiacu nie mierze hehee
            ale napewno mam plodne dni,bo pobolewa mnie juz troszke podbrzusze od paru dni,no i ta szyjka wysoko,otwarta poza tym mialam w tym miesiacu miec miesiac codziennych staran, no i nie wyszlo jakos ale to nic wczoraj dzialalismy,dzis tez takze moze nadrobilismy jutro jak nie zapomne to juz zmierze ta tempke, a no i zapomnialam tzn w sumie to nie mialam jak pojsc do gina w czwartek w 10dc na to USG i tak mysle,ze moze jutro? czy to juz lipa na jakies USG?hmm bo w sumie nie wiem czemu kazala w 10 dzien. Jutro bedzie 14dc to co juz nie zobaczy jak tam u mnie Owulka?

            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              myślę, że jesli powiedziala, zebys przyszla w 10dc to musi byc to istotne bo ona chciała Ci zrobic USG żeby zobaczyc czy obejrzec pecherzyk, tak?

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Oliwia chyba tak, bo ja zaczelam cos na temat moich owulacji czy wogole sa? itp. no to wtedy powiedziala zeby przyjsc wlasnie w ostatni dzien @ albo 10dc. I nawiazujac do tego.. dzis bylam hehe u gin i wiecie co dostalam... karte ciazy :P... na 5 minut hahaha az sama sie wkrecilam i nie wiedzialam co sie dzieje. Weszlam no i powiedzialam ze przyszlam na USG umowione co mialam przyjsc we czwartek ale nie mialam jak to czy nie za pozno mowie do Niej dzis jest. Ona z polozna do karty i o nie nie nie jak najbardziej nic nie jest za pozno itp ja ok se mysle. ta do mnie na temat znowu przebytych chorob,potem do mnie ile mam wzrostu,poitem zeby stanela na wage,potem zmierzyla mi cisnienie... ja kurde o co kaman? haha toz to zwykle USG mialobyc,potem czy mam polozna? i uswiadamia mnie,ze podaczas ciazy ona przyjdzie jeszcze w trakcie zobaczyc czy mam warunki bytowe dobre dla dziecka...ja se mysle,ze co? no i na koniec mowi grupa krwi? ja mowie jej a ta do mnie ale dac prosze dokument, ja oczy na nia,ta do mnie-przeciez mowilam przyniesc... haha i ja patrze a ta polozna wypelnia karte ciazy hahahaha potem ja mowie ale pani doktor ja mialam 30.07 @ a ona miala tylko wpisana w karcie mojej ze 2.07 i spojrzala nie zapytala mnie dokladnie co za USG myslala,ze ja z ciaza przychodze hahahaha
                to dziewczyny znak byl :P

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  az kurcze sama potem sie wkrecilam,no ale potem zrobila mi te USG i musze Wam powiedziec,ze przez to wszystko nic sie nie dowiedzialam, uslyszalam tylko,ze w srodku widac bylo moja blizne po cesarce,ze prawy jajnik w porzadku,macica tez no a lewy gdzies sie zapodzial..najprawdopodobniej schowal sie w kiszkach hehe bo pytala czy mam zaparcia hmm no i nie dowiedzialam sie czy byla juz owulacja czy nie i za ile mozliwe,ze bedzie ehh

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    no wiesz co ja bym chyba udusiła tą doktor, gdyby mnie tak wkreciła

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      aal powiem Ci, ze troche beznadziejnie, bo tak naprawde nic sie nie dowiedzialas;/

                      moze masz racje, że to znak i już wkrótce odbędziesz taką rozmowę, tylko że tym razem nie będzie to pomyłka bardzo Ci tego życze

                      a tymczasem mierz tempke, wpisuj na ovu i sie zobaczy jak to bedzie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Mi niedługo urodzi się synek, życzcie mi szczęscia

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          no życzymy, życzymy a to pierwsze dziecko?

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Insoomnia to faktycznie miałaś przygodę, ale szkoda, że tak naprawdę ta wizyta nic ci nie dała. Powiem wam dziewczyny, że ja na jakiś czas odpuszczam tzn. nie będę mierzyć tempki pilnować owulacji itp, bo zaczyna sie to źle odbijać na moim związku. Dzisiaj trochę posprzeczaliśmy sie z moim partnerem, bo ja chciałam się kochać, no bo przecież płodne, a on nie miał ochoty, a ja strasznie naciskałam i powiedział, że zaczyna go denerwować moje zachowanie w sensie, że przecież za miesiąc tez mam płodne,a ja muszę już i teraz. Więc postanowiłam wyluzować.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              nie no w takiej sytuacji to nie ma co naciskac... ja tez mialam kilka razy tak, że nadchodziła owulacja i w dni płodne świrowałam. Ale staram sie teraz, żeby wszystko było spontaniczne, żeby kochac się przez cały cykl.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej dziewczyny, ja mialam w tym miesiacu normalnie wszystko wpisywac i nie wyszlo mi zawsze cos mi stawalo na przeszkodzie szczegolnie z mierzeniem tempki,takze ten cykl w ovu nic mi nie powie, tyle temperatur nie mam,ze ovu nawet mi owulacji pewnie nie wyznaczy. 4 tylko tempki a juz 18 dc hehe ;D ale wiecie co teraz do mnie doszlo,ze to jest 5 miesiac bez tabsow i nic hmmm kurde przy pierwszym to moment wystarczyl a teraz
                                Ja dzis wybieram sie na mazury,do Ełku na dzialeczke znajomych,moze jeszcze nie mialam owulki i weekend, 2 noce , pomoga sie odstresowac. Przeraza mnie tylko spanie w namiocie,bo Mala z nami jedzie, i mam nadzieje,ze jej zimno nie bedzie.Noce teraz chlodne sie zaczely.

                                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X