Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziewczynki

    od sob zaczelam jesc w lozku zanim wstane i sniadanie od razu i co? i jest lepiej!!! mam zapas krakersow i herbatnikow oraz sucharkow i otwieram oczy i jem. Poza mna zachwycony jest tez tym moj pies to kto by nie chcial kawalek ciasteczka z rana

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Jako przekąska sprawdzały się u mnie banany. Wiem, że są słodkie i w zasadzie można powiedzieć, że mdłe ale na prawdę mi pomagały. I tak jak już chyba wspominałam herbata z imbirem

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Wymiotowałam o każdej porze dnia kilkanaście razy dziennie, nie wiem czy to było przyczyną ale miętusy miałam w zasiegu ręki

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć dziewczynyco tam nowego?Iwci dalej nie widać a szkoda bardzo mam nadzieje ze u na wszytsko ok.a u Was dziewczyny jak?ja juz kupiłam wszystkie ubranka dla małego zostały mi drobiazgi.jednak nadal nie ma wizka i z tym ma. Największy problem-!zastanawiam sie nad xlander xa i expander mondo grey line z tym ze xlander ma minus taki odrazu ze starówka jest montowana tylko tyłem wiec nie bede miała dziecka na oku.powiem Wam ze te wozki to masakra jakaś!tu szukamy juz 2 tydz i nićmi sie nie podoba wiec zaczęłam. Szukać na polskich sklepach i takie te 2 oto mi sie spodobało jedynie.zostało mi 7tyg.mam nadzieje ze do tego czasu znajdę juz wozek i bede go miała w domu.niestety należę do osób niezdecydowanych i ciezko podjąć mi decyzje mimo czytania setek komentarzy itd.co innego byłoby byc w polsc ei isc sobie normalnie do sklepu i zobaczyć tu wybór jest tragiczny i tak naprawę spodobał mi sie jeden i to nie az tak ze mogłabym go odrazu kupic.. bede Was zamęczać takimi *************************************************ami.napiszcie co u Was?

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Kurczę jakaś cenzura sie wlonczylaa ja nie napisałam żadnego przekleństwa!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Uka27 a patrzyłaś też na wózki firmy Jedno? Ja kupiłam na początku roku i jestem bardzo zadowolona. Niedawno przesiedliśmy się z gondoli na spacerówkę i powiem Ci, że na początek dobrze aby maluch był skierowany do ciebie przodem a tyłem do kierunku jazdy.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Nie widziałam tych wózków.tak wlasnie mysle ze ten xlander odpada wlasnie z tego powodu.bardzo mi przypadł ten expander mondo i on jest montowany przodem i tyłem wiec tu jak y sprawa prosta jedyne nad czym sie w tym przypadku zastanawiam to to ze spacerówka jest osadzona jak na moje oko wysoko w porównaniu do wszystkich wózków jakich widziałam albo mi sie tak wydaje?moja siostra mówi ze to dobrze ale no wlasnie zawsze ale.i tak za każdym razem.jak juz byłam pewna na 100% o tym expander to znowu(juz któryś raz)wrzuciłam myślami do xlandera moze dlatego ze kiedys jak jesczze nie miałam dziecka w planach widziałam go gdzies na ulicy i strasznie mi sie spodobał no ale wtedy nie wiedziałam o tej podstawowej jak dla mnie wadzie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Najważniejsze żeby wózek był dobry w użytkowaniu dla ciebie i tą wysokość osadzenia spacerówki też sprawdź pod swoim kątem. W xlanderach pamiętam jeszcze, że dla nas minusem były kiepskie amortyzatory. Jeśli będziesz spacerowała po chodnikach to dla ciebie nie robi to większej różnicy. Ja szukałam wózka który sprawdzi się na wiejskich wertepach ;p

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Teraz wlasnie czytałam ze xlander ma słaba amortyzację i dziecko skacze na wertepach.mi zależy na dużych pompowanych kołach bo mimi ze tu mieszkam w mieście chodniki sa złe a na wakacje i święta co daje wsumie 2 miesiące jeździmy na bardziej wiejskie tereny wiec amortyzatory sa potrzebne.zostaje mi expander. Pewnie przy nim zostanę.wozek ma wszytsko na czym mi zależało nie jest ciężki choc dla mnie to bez różnicy bo nosić go nie bede i prezentuje sie dla mnie bardzo fajnie.niestety sprawa w naszym przypadku wyglada tak ze nie mam możliwości osobiście znaczyć tego wozka ani go wypróbować bo mieszkam za granica ale mam mamę i siostrę ktore to zrobią a lepszego testera od mojej mamy nie znam

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      No to super myślę że na pewno wózek dobrze się sprawdzi. A na jaki kolor się zdecydowałaś? My mamy szary i jestem zadowolona Kolor uniwersalny i myślę że poczeka jeszcze na drugie dziecko

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Tez szarynajbardziej mi sie podoba choc ten szary z mietowa zielenią tez. Bardzo ładny.zobaczymy ktorybedzie w sklepie jak siostra pojedzie go zobaczyć.nie bede juz kombinować i szukać ten najbardziej i narazie najdłużej mi sie podoba))))a w moim przypadku to o czymś świadczy.choc przyznaj ze co do wozka to wybór jest ciężki i to naprawdę!kiedys myślałam ze to takie proste ze wystarczy ze jest ładny i już.ale to było kiedys kiedy jeszcze nie w głowie mi były dzieci.choc wyglad tez jest ważny spełnia on wszystkie moje wymogi wiec nie ma co szukać na sile co innego"lepszego".dzieki za pomoc i miłego weekendu.moj zapewne będzie dalej odbywał sie w sklepie dla dzieci

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          O widzisz też szary :-) co do spaceróki to niech mama zwróci uwagę czy rozkłada sie zupełnie ja płasko tak żeby dziecko mogło wygodnie spać. Polecam też parasolkę do wózka. Sprawdziła nam sięni przy gondoli i teraz w spacerówce jak sąsłoneczne dni :-) Pozdrawiam :-)

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Spacerówka rozkłada sie na płasko -na tym mi zależało .budka jest dość głęboka wiec od wiatru tez dobrze zabezpiecza.koszyk jest tez bardzo fajny bo jest duży i nie jest z siateczki tak jak w większości wózków na czym tez mi zależało bo jakos wydaje mi sie ze gdy pada deszcz np.to rzeczy w takim z siateczki sie chlapia a ten jest jak kuferk z materiału tego samego co wozek i zapinany jak kuferk.po wymienienia informacji z Tobą Mika jestem. Jeszcze bardziej przekonana do niego)))bardzo Ci dziękuje.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Napisane przez uka27 Pokaż wiadomość
                              Spacerówka rozkłada sie na płasko -na tym mi zależało .budka jest dość głęboka wiec od wiatru tez dobrze zabezpiecza.koszyk jest tez bardzo fajny bo jest duży i nie jest z siateczki tak jak w większości wózków na czym tez mi zależało bo jakos wydaje mi sie ze gdy pada deszcz np.to rzeczy w takim z siateczki sie chlapia a ten jest jak kuferk z materiału tego samego co wozek i zapinany jak kuferk.po wymienienia informacji z Tobą Mika jestem. Jeszcze bardziej przekonana do niego)))bardzo Ci dziękuje.
                              Nie ma za co, cieszę się że mogłam Ci pomóc Sama mialam dylematy z wyborem wózka więc jak to jest szukać tego idealnego ;P

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witam Was dziewczyny.tak Mika pomogła mi w podjęciu decyzjitym bardziej sie cieszę ze siostra widziała go na żywo mówiła wizualnie jest jeszcze ładniejszy niż w internecietak zgadzam sie ze wozek to nie lada wyzwanie bo będzie wsumie najważniejszy dla dziecka od urodzenia a potem przez 2lata wiec ja osobiście uważam ze wybór musi byc dokładnie rzemyslany pod każdym względem.
                                U nas dzis pogoda tak fatalna ze nie dość ze wstałam o 11.30 to znowu oczy sie zamykają bo jest ciemno i pada.mały dzis tez leniwy strasznie ale to normalne na tym etapie czasem i on ma leniwy dzien.za to wczoraj szalał całe popołudnie i wieczór az siedzieliśmy i śmialiśmy sie jak sie brzuch wygina.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X