Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    insoomnia ale Ty budujesz napięcie!! najpierw taki w sumie smutny post, a ten trzeci to taka niespodzianka!! fantastycznie kochana, naprawde cięsze się razem z Tobą, mam nadzieje, że nie za wcześnie na taką radosc! gratuluje

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      jesli to prawda, bedziesz pierwsza z nas, której się udało!! może powtórz jutro rano test

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        oliwia no nie mogę się doczekać pn bo to wypada @ wtedy i wtedy zrobie ponownie test )) o szok normalnie jak znowu spojrzałam na test po godzinie to krecha mocy nabrala hehehe

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Insoomnie trzymam w kciuki.

          Dla podtrzymania humorku powiem, że ja zrobiłam dwa dni przed okresem test i też wyszły dwie blade kreski. Powtórzyłam w dzien okresu i były ciut ciemniejsze ale dwie Także daj znać w poniedziałek co i jak



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Insoomnia trzymam kciuki. Czyli dziewczyny sprawdza się, że jednak trzeba wyluzować na co Insoomnia jest najlepszym przykłademMam nadzieję, że nam też się uda. Ja za tydzień w niedziele powinnam ( oby nie) dostać@

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dziewczyny robilam rano test i wyszedl + ) a dzis dzien @,nawet nie czekam juz na Nia ;D bylam u gin,nie robila mi jeszcze USG,kazala przyjsc 13-tego wrzesnia... piatek hehe dla mnie w sumie ten dzien to szczesliwy zawsze a mowila,ze jak jestem przesadna to przyjsc w pn 16-tego.
              A tak rzeczywiscie, na spontanie to wyszlo w tym miesiacu bo od poczatku to panienski siostry to jej wesele to potem pod namioty wycieczka ;D i no stres byl hehe i nawet nie myslalam o tym. 3mam ja za Was kciuki rowniez dziewczyny!!!

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Insoomnia gratuluję:-)strasznie się cieszę,że jednej z nas udało się.Powiem ci,że w pierwszym odruchu po przeczytaniu twojego posta też chciałam zrobić test,ale boję się wolę jeszcze te kilka dni mieć nadzieję.A co cię skłoniło że akurat zrobiłaś test?;-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  mama ja test robilam jeszcze wczesniej i wyszedl - tak z 6 dni przed @, no a w sobote (2 dni do @) zrobilam z rana chyba dlatego,ze dzien przed poklocilam sie ze swoim i tak jakos przyszlo mi na mysl,zeby ostatni test zuzyc. To z tych nerwow chyba
                  o jeju jak ja sie boje to rodzicom jednym i drugim powiedziec nie wiem czemu hehe mam nadzieje,ze dom wykonczymy do rozwiazania.

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dziewczyny teraz tak sie zastanawiam nad suplementem jaki przyjmowac? hmm z laura swoja 5 lat temu bralam ten feminatal metafolin i potem po 12 tygodniu jakis ten drugi to konca ciazy ale on ok 40-50zl pamietam kosztowal a teraz chce cos tanszego;/ sam kwas foliowy to malo taki za 5zl :P i tak mysle,bo na necie znalazlam niedrogi Falvit Mama 60 tab. za 26zl,ciekaw czy tak i w aptece gdzies w miescie znajde czy tylko na necie hmm doradzcie cos

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dziewczyny i znowu nic byłam przekonana, że @ powinnam dostać w niedzielę 1 września. Weszłam na ovu, gdzie zauważylam że spodziewany termin miałam wczoraj, więc od razu pobiegłam zrobić test, ale niestety wyszedł negatywny. Więc pewnie lada dzień dostanę @ dzisiaj mam 31 dzień cyklu. Powiem wam, że strasznie mi smutno, bo łudziłam się, że może moje wyluzowanie da pozytywny rezultat.
                      Insoomnia trudno jest mi ci coś doradzić. Ja na twoim miejscu poszlabym do apteki i poprosiła o poradę, które tabletki są dobre a w miarę tanie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        mama spokojnie jak nie ma jeszcze @ i nie masz objawow to poczekaj jeszcze. Ja w sumie musze Wam powiedziec,ze objawow zadnych co do ciazy,bol podbrzusza tylko przez ostatnie 4 dni,takie bardziej skurcze nic wiecej.

                        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          INSOOMNIA MOJE GRATULAXJE!!!!
                          Co do tabletek z Cypem prawie 6 lat temu tez bralam te co ty, a teraz tylko kwas foliowy i magnez i zdrowa dieta konsultowalam to z lekarxem i sam mi powiedzial ze te wit sa przereklamowane duzo warzyw miesa owocow i jest ok.powodzenia!!!





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            kruszyna dzieki
                            no wlasnie ja tak patrze,ze troche sie zmienilo,nawet dzis u gin jak byla to ona nic nie powiedziala na ten temat,dopiero jak zapytalam to tak tak,bierze pani kwas foliowy i nic wiecej moze macie i racje.

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              insoomnia ciesze się niezmiernie. ja na Twoim miejscu poszłabym do apteki i zapytala co tam mają ciekawego, a kwas foliowy, to koniecznie bierz a tak poza tym to zdrowa dieta i powinno byc ok

                              ula Tobie też szczerze gratuluję.

                              mama ja dzisiaj testowalam i niestety jedna kreska. Powinnam wierzyc, dopoki nie zobaczę @. Ale niestety już mam lekkie bóle i temp spada. Także chyba jedziemy na tym samym wózku..

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej

                                Ja brałam od początku Femibion 1, potem 2 z DHA. Choć zdrowa dieta górą i wyniki miałam bardzo długo ok ale sama chciałam brać witaminki, bo nawet jak w ciąży nie byłam to dla wzmocnienia łykałam witaminki
                                Pytałam lekarza i stwierdził, że nie zaszkodzi choć sam nie dał mi takich wskazań.
                                Także insomnia GRATULUJĘ, uważaj na siebie a co do witamin to zrób jak uważasz, oczywiście możesz lekarza zapytać.

                                Pozdrawiam.



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X