Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    oczekusia bo ja w ogóle jestem idealna

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No ba a jak czy ktoś mowi inaczej - pokaż mi go hahahahaahahhahahahahaahhah


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        dobra kochana, ja zmykam, bo ledwo siedzę, a jutro mnie czeka praca przed imprezą. Buziaki wszystkim i miłego weekendu życzę

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Oki ja tez spadam bo jutro znowu co? Praca- brrrrrrrrr.........

          No ale Scaarletko miłego imprezowania zycze no i oczywiscie potem nam tu relacje zdac prosze Buziaczki słonce dla was obydwóch


          Edziulka jak tu jeszcze jestes - to buzaczki kochana

          Dobrej nocki zycze kochane



          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            obydwóch jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witam porannie....a ja wczoraj padłam jak mucha...Jesteście kochane...

              Scarlątko oj ja mam różne smaki uwielbiam czosnek! mogę zjeść rybkę wędzoną a za moment 1 cukierka...kiedyś na widok mieszania jedzenia leciałam do kibla a teraz nie....
              Oczekuś,Edziulka,Scarlet no i Dotka wy to przecież lasencje chodzące....a co ja mam powiedzieć....?
              Ale po porodzie biorę się za siebie-oj bedzie cięzko bo z 30kg trzeba będzie zrzucić,skserowałam sobie diety Dr.Dukana-ponoć rewelacja!-zobaczymy!
              ZAPRASZAM WSZYSTKIE NA KROKIECIKI Z SERKIEM ŻÓŁTYM!!!!!!!!!
              no i to mój dzisiejszy obiadzik!
              Oj tak ocierajcie się o brzuszki bo niedługo musicie nas zastąpić....
              A ty Oczekuś z czego masz schudnąć?-z kości na ości....?

              Moje największe szczęście

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Gizelko Dukan rzeczywiście rewelacyjny. Przez 3 miesiące ubyło mi z nim 10 kg, ale po tych 3 m-cach wszystko już takie monotonne się stało, ale są dziewczyny które schudły po 40 kg !! Ja po prostu jestem z tych co mają słabą silną wolę

                To ja w takim razie w zatoczce również winko poproszę, bo to jeszcze w miarę mi wchodzi chociaż ostatnio wszyscy mi się pytają czy w ciąży nie jestem, bo od kilku miesięcy alkoholu raczej nie tykam

                Tak w sumie to ja też muszę się wziąć za siebie, bo jeszcze jakieś 8 kg do zrzucenia zostało, ale chyba wezmę przykład z oczekującej - odstawić słodycze, więcej się ruszać, nie jeść po 18:00. Zdecydowanie to mi lepiej wychodzi niż Dukan ale może kiedyś z nim się przeproszę - minusem jest to, że wszystkie Dukanowe produkty są dość drogie jak się je wszystkie do kupy zliczy.

                Pozdrawiam i miłego weekendu życzę - mnie dziś wyrywanie chwastów na działce czeka ;/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Biedronka tzn.,że ta dietka skutkuje....to prawda jest droga....ale może mi się uda....jak też kiedyś robiłam jak Oczekuś,tzn-słodycze zero,ruszać się i po 18 nic nie jeść-tylko jeden minus,ze ja powoli chudłam...na msc 0,5-1kg....ale wtedy nie miałam aż tyle do zwalenia....

                  Moje największe szczęście

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Czesc kochane, widze ze dzis typowa sobota bo malo nas - jest tak kto nic nie umie nikogo wylukać hahahahahahaahhah

                    Z ta dietka to jeszce zapomniałam dodac -ze ja tego nie traktuje jako diete tylko sposob na zycie tak staram sie myslec, i jeszcze miedzy posiłakami robie sobie 3 godz przery conamiej.

                    Biedronka ja tak od kilku lat - z alkoholem zadko - ale to dla tego ze ja zabardzo nie lubie i mi nie wchodzi - naprawde musze miec na niego ochote ichcice zeby dotkac , albo jak gdzies wychodzeze znajomymi.
                    Takze do zatoczki przyczołagam ta butelke i bedziemy we dwie duldac hahahahahah

                    Gizelko tak jak mówisz kazdemu co innego odpowiada - ja z reguły nie lubie diet bo potem po czasie trudno sie ich trzymac -a tak wiem ze to na całe zycie


                    No ja własnie kawke popijam, zaraz pójde troszke do parku tylko pochodzic no i do pracy - która chce zamnie, bo jestem padnieta?

                    Buziaczki dla wszystkich kochanaych dziewczynek


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      popieram Oczekusie, ta dieta a raczej sposób odzywiania jest najlepszy jesli wejdzie nam w nawyk i zaden diety nie sa dobre, bo kazdy jest inny to pic na wode, a potem sie organizm meczy z powrotem do normalnego jedzenia
                      Albo do dietetyka isc aby ułozył odpowidnia diete pod dana osobe, albo jak ozekusia bez słodyczy duzo wody i ruchu, no i fakt posiłki najlepiej regularnie co 3h tak aby posiłków było 5 w ciagu dnia
                      JA TAK SCHUDŁAM 10KG

                      Ale upał... zdycham, ale tesciu juz chlodzi piwko


                      Gosiulka tule mocno do serduszka
                      Ewcia błagam daj jakis znak
                      Last edited by edzia7891; 12-06-2010, 13:12.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        no ja wróciłam ze spacerku po parku - teraz na szybko obiadek - BEDZIE ZUREK:d

                        trzeba było tak na szybko cos wymyslic bo czasu dzis nie ma.M dalej spi bo nad ranem z pracy przyszedł no to ja sama siedze teraz.

                        Edziulka czy ty wiesz co u Kathinki?

                        Gosiu słonce odezwij sie choc na chwilke kochana - teskno nam słonce.

                        Ewciu kochan bardzo sie martwimy ze sie niec nie odzywasz

                        Scaarletka o której dzis masz party? I kiedy sie umawiamy na kradzież wanny:d hahahahhahha


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          u Khatriny ok, a cos wiecej to chyba sama napisze jak bedzie chciała

                          sylwek, paulinka co to za strajki
                          kacperek, gizela, klara, ana, scarlet, dotka, biedronka bo was to słonce spiecze i bedziemy mies same murzynki bambo wyłazic z tej fontanny

                          gosia, ewcia jestsmy z wami serduszkiem
                          Last edited by edzia7891; 12-06-2010, 13:55.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            A już jestem...
                            No i tak jak myślałam mam astygmatyzm oczu i jakieś tam naczynka zwężone...no i okulary muszę mieć....Pod względem cukrzycowym nic sie nie dzieje....Kupiłam kilo truskawek i już pokrojone do tego jogurt naturalny i pycha!
                            U nas dzis nie ma słoneczka....ale fajnie jest wiaterek delikatny zapewne coś będzie jakaś burza...
                            No właśnie gdzie reszta dziewczyn....chyba nas opuściły

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witam!
                              Dziewczynki przyjmiecie mnie do Waszego Klubu?
                              Postanowiliśmy rozpocząć starania, jednak jeszcze nie dostałam okresu po porodzie... Tzn. teoretycznie on był... 3mc co 28 dni i zniknął... Także zobaczymy co z tego będzie. Kupiłam sobie na Allegro 6x test ciążowy i będziemy próbować .
                              Teoretycznie teraz nie mam pewności, bo niby mam wzdęty brzuszek i taki lekko obolały, prócz tego zawroty głowy, ale żadnych wymiotów, zmęczenia czy złego samopoczucia, więc się nie nastawiam...
                              Będę się niedługo testować (jak tylko testy dotrą). Trzymajcie kciuki . No i wydaje mi się, że mam zachcianki, ale ogólnie apetyt słabiutko...

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                czesc moje kradziejki slodkie, oddawac wanne co to za spiski pod moja nieobecnosc, Oczekusia chyba Cie kaloszkiem musze pogonic i to takim stechlym o jakim pisalas hahaha

                                Gizelka dobrze ze z cukrzyca narazie ok i ze okulista Cie przebadal, ja tez dzis jadlam truskaweczki z jogurtem jak Ty

                                Carin z niecierpliwoscia czekamy na wynik Twojego testu

                                Ja dzis sie wzielam za sptrzatanie, pozamiatalam podlogi, pomylam je potem, kurze poscieralam i balkon po zimie dopiero teraz umylam taki syf na podlodze ze hej pare razy trzeba bylo myc tyle jakiegos piachu i kurzu, no i jeszcze serniczek upieklam bo jutro gosci mam urodzinowych pogoda super, jutro ma sie ochlodzic. Slomka chyba bede do wrzesnia, mam nadzieje ze szybko zleci, wiec Oczekusia staranka pelna para razem na jesieni zaczynamy
                                Last edited by dotka85; 12-06-2010, 18:31.


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X