Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Klarcia dobrze że już jesteśBardzo Ci współczuję i tulę mocno kochana.Dobrze że masz rodzinę blisko siebie.
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Niestety geologie to on nie jest :P tylko mnie bada
      No to zwalilo Ci sie na glowe przed slubem sporo dodatkowych spraw, ale wcale sie Twojej mamie nie dziwie, chyba bym podobnie postapila. Jestes dobrym czlowiekiem ze sie zaopiekowalas najblizszymi i ich wzielas blisko siebie.


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej, ale polezałam w łóżeczku

        ewcia @ sie uspakaja juz dzis słabsza wiec jest lepiej

        klarcia z pewnoscia Ci ciezko i wiele spraw na głowie do załatwienia
        co do gizelki to juz daj dziewczynie spokój, moze nie swiadomie ale to co napisałas (sposób ujecia) to wyglada jak pretekst do dalszego ciagniecia tematu
        A sa waniejsze sprawy spokój ma byc
        A pamietac oczywiscie ze pamietałysmy nawet miejsce w wnnie sie znajdzie dla Ciebie, chyba ze nam dotka zarekwiruje swoja wanne hahahahah

        gizelka super ten tort, kurcze chyba M zrobie na powitanie, ale nie wiem czy bedzie zadowolony bo on to juxz dosc ma truskaw chyba ahhahahahaha

        dotka Ty kusicielko, na mnie paki nie działaja hahah ale biedronka od rzu przyleciałą

        paulinko no w koncu, skrobaj co tam u Ciebie i gdzie to na wakacjie sie wybieracie
        Last edited by edzia7891; 17-06-2010, 11:16.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dotka moja mama chce teraz przeprowadzic sie do Wroclawia... Nie wiem czy to dobry pomysl, ale skoro ona uwaza, ze jej to pomoze to moze i faktycznie bedzie lepiej jak zacznie wszystko od nowa w nowym miejscu. No i we Wroclawiu mysle, ze znajdzie lepsza szkole z zajeciami pozalekcyjnymi dla mojej siostry, tak, zeby mama mogla zorganizowac sobie tez prace zawodowa. Nie wiem jak one dadza sobie rade, ale jakos musza.
          Podpowiedz mi w jakiej dzielnicy bylo by im najwygodniej? Ja myslalam o centrum, albo o Kozanowie, ale w centrum ceny mieszkan sa zaporowe.

          Edziulka masz racje, troche to wyszlo jakbym chciala ciagnac temat, ale tak nie jest. Chcialam odniesc sie tylko i wylacznie do diety Gizelki.

          Gizelka jesli Cie znowu urazilam, to przepraszam.
          Last edited by Promesse; 17-06-2010, 11:18.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ja narazie mieszkam na Krzykach tu jest ok, a potem bede mieszkac na Maslicach to bardoz polecam to loklizacje bo teraz tu sie duzo dzieje w zwiazku z budowa stadionu, bedzie to czesc miasta najlepiej skomunikowana z centrum bo tramwaj plus (czyli szybki tramwaj) bedzie stad kursowal, w jakim wieku jest Twoja siostra? mysle ze Wroclaw to dobre miejsce zawsze jest gdzie pojsc jak czlowiek nie ma ze soba co zrobic. SAmo centrum odradzam duzo spalin i halasu, odradzam tez stare miasto i srodmiescie bo tam nieciekawe towarzystwo i przewazaja stare kamienice. Kozanow tez odradzam bo to tereny zalewowe, Maslice sa ok tylko kawalek dalej od kozanowa, ale juz bezpieczne, wlasnie wyczytalam ze maja wybudowac przy stadionie najwieksza galerie handlowa w PL wraz z innymi uslugami.

            Edzia dobrze ze @ Ci juz mija, a Ty co tak anie chetna na paczusie co?
            Last edited by dotka85; 17-06-2010, 11:23.


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dzieki Dotka, napewno popatrze na te Maslice Jak cos tam wybierzemy, to bede wpadac do Ciebie na kawke przy okazji wizyt u mamy
              Siostra chodzi teraz do drugiej klasy, czyli ma 9 lat.


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Oki to sie dobrze sklada bo tam wlasnie wybudowali niby najnowoczesniejsza podstawowke polaczona z przedszkolem, widze ja tylko przejazdem ale o programie nauczania i dodatkowych zajeciach nic nie wiem. Na kawke oczywiscie sie wpraszaj kiedy chcesz jak bedziesz miala jakies pytanka, albo bedziesz sie chciala cos poradzic w sprawie mieszkania to pisz na maila (mam nadzieje ze go masz)


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Mam mam

                  Patrze teraz na necie, fajne te bloki
                  http://www.maslice.pl/Lista-mieszkan

                  Blisko masz do tej Augustowskiej?
                  Kurcze nie ma juz wolnych mieszkan, nastepne pod koniec 2011 do odbioru
                  Chyba musze sie skontaktowac z jakims biurem deweloperskim.


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witaj Klarcia -wskakuj do wanny u Dotki bo my juz tam czekamy na ciebie.....
                    Dziękuję ci za troskę,torcik jest dla m,bo ja mogę tylko truskawki polizać a biszkopta poskubać....bo niestety jest śmietana i cukier! a to by mi cukier podniosło,że hoho! Wiem,ze owoce są zdradliwe dlatego jem pomidorki,grejfuty i troszke truskawek-bez cukru i z jogurtem naturalnym ,ale mam zawsze cukry po truskawkach 98-110. Zdarzyło mi sie zjeśc arbuzika-ale malutko,a ja tak lubię arbuzy!
                    Dobra Klarcia jeszcze raz tulę do serca...i dasz radę to wszystko załatwić bo twarda i silna z ciebie kobitka!

                    Moje największe szczęście

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Gizelko teraz wskoczyc nie moge, bo w pracy jestem

                      Ale wieczorem mozecie wskoczyc do mnie do wanny, ale od razu zapowiadam, ze jest dobrze przykrecona i jej Wam nie
                      oddam

                      Edziula nie martw sie tymi ciagutkami podczas okresu. Ja je mialam za kazdym razem w duzych ilosciach. Przyznam sie, ze czesto podczas okresu w pampersie dla doroslych, po podpaski musialabym zmieniac co minute. My kobiety to mamy przekichane, facet to tylko wsadzi i wyciagnie i jeszcze ma przyjemnosc, a my tu sie musimy meczyc, zeby zafasolkowac
                      Last edited by Promesse; 17-06-2010, 11:40.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Klaro spr priv
                        Widze ze juz obczailas temat wanny, wredoty mi zabraly i pewnie juz na jakims targu czesciami handluja


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
                          Gizelko teraz wskoczyc nie moge, bo w pracy jestem

                          Ale wieczorem mozecie wskoczyc do mnie do wanny, ale od razu zapowiadam, ze jest dobrze przykrecona i jej Wam nie
                          oddam

                          Edziula nie martw sie tymi ciagutkami podczas okresu. Ja je mialam za kazdym razem w duzych ilosciach. Przyznam sie, ze czesto podczas okresu w pampersie dla doroslych, po podpaski musialabym zmieniac co minute. My kobiety to mamy przekichane, facet to tylko wsadzi i wyciagnie i jeszcze ma przyjemnosc, a my tu sie musimy meczyc, zeby zafasolkowac
                          My to teraz całe dnie spędzamy u Dotki teraz sie przeżucimy do ciebie....-ja już idę bo za nim dojdę to wszystkie mnie wyprzedzą....

                          Moje największe szczęście

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Klarcia faktycznie to juz idzie 30tydzień-szok.... a nie dawno był test....

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Tak Gizela zasuwaj bo z Twoim brzuszkiem to Cie przegonimy Pamietasz kiedy dokladnie zrobilas test? date?


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Edziula nie martw sie tymi ciagutkami podczas okresu. Ja je mialam za kazdym razem w duzych ilosciach. Przyznam sie, ze czesto podczas okresu w pampersie dla doroslych, po podpaski musialabym zmieniac co minute. My kobiety to mamy przekichane, facet to tylko wsadzi i wyciagnie i jeszcze ma przyjemnosc, a my tu sie musimy meczyc, zeby zafasolkowac
                                rozwaliłas mnie tym tekstem - wsadzi wyciagnie

                                ani sie obejzysza Ci z ruda skitramy ta wanne

                                ja pakow nie jadam, dotka musze pilnowac tez cukrów przy PCO, a po za tym m za tydz wraca wiec wieszzzzz..... trzeba sie prezentowac

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X