Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    no to jestem odebrałam wyniki, ale chwilowo nie mogę się dodzwonić do gina
    no więc z tego co patrzę to wszystko jest OK bo:
    TSH 1.426 (norma 0.49-4.67)
    estradiol 55.00 (norma 25-221)
    prolaktyna 10.72 (norma 3.24 - 29.12)
    któraś może coś wie ?
    jeśli chodzi o estradiol to są wymienione inne normy w zalezności od fazy cyklu więc nawet biorąc pod uwagę te normy to też jest ok
    no ale musi to usłyszeć lekarz ja nim nie jestem a patrzę tylko na to co widzę


    pogoda piękna acz wieje trochę







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Fasolka wyniki super - pierwsza klasa


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
        Fasolka wyniki super - pierwsza klasa







        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
          Fasolka wyniki super - pierwsza klasa
          potwierdzam!!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
            no to jestem odebrałam wyniki, ale chwilowo nie mogę się dodzwonić do gina
            no więc z tego co patrzę to wszystko jest OK bo:
            TSH 1.426 (norma 0.49-4.67)
            estradiol 55.00 (norma 25-221)
            prolaktyna 10.72 (norma 3.24 - 29.12)
            któraś może coś wie ?
            jeśli chodzi o estradiol to są wymienione inne normy w zalezności od fazy cyklu więc nawet biorąc pod uwagę te normy to też jest ok
            no ale musi to usłyszeć lekarz ja nim nie jestem a patrzę tylko na to co widzę


            pogoda piękna acz wieje trochę
            No to masz dla porównania:
            TSH 4,16
            Prolaktyna 24.13
            Ale to robiłam miesiąc temu więc po lekach mogło się coś zmienić na razie nie powtarzałam a tego estradiolu nie miałam robionego.




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ooo to Ty masz jeszcze Tsh ciut koło górnej normy
              no proszę to już mnie dowartościowałyście i jestem już cała w skowronkach - ciekawe tylko czy to jednorazowy sprawdzian jest czy robi się jeszcze badania w innych fazach cyklu dla sprawdzenia
              bo teraz np czuję się fajnie (żeby nie powiedzieć idealnie) ale po owulce zaczynam wariować (ja wiem o PMS) ale......takich rzeczy nie miałam kiedyś jakie teraz się nieraz zdarzają







              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                No mam ale mam nadzieje ze się poprawia a dzisiaj tak ze mnie cieknie jak jeszcze nigdy więc leki coś pomagają na szczęście.
                A może warto powiedzieć lekarzowi o tych twoich wariacjach po owulce może jakieś inne badania będą potrzebne.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Albo mam dzisiaj jakiś dzień do d... albo na prawdę tak jest no bo wydaje mi się że od ślubu mojemu mężowi przestało już na mnie zależeć zawsze ma coś ważniejszego do robienia niż pogadać ze mną nawet tv czy komp jest ważniejszy jak mu jestem do czegoś potrzebna to wtedy pamięta o mnie nigdzie nie wychodzimy jak tylko jest jakaś impreza w mojej rodzinie to najchętniej by na nią nie szedł już sama nie wiem co robić biorę na razie pod uwagę przeprowadzkę do mamy na jakiś czas a jak to nie pomoże to ja już nie wiem.




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez beata127 Pokaż wiadomość
                    Albo mam dzisiaj jakiś dzień do d... albo na prawdę tak jest no bo wydaje mi się że od ślubu mojemu mężowi przestało już na mnie zależeć zawsze ma coś ważniejszego do robienia niż pogadać ze mną nawet tv czy komp jest ważniejszy jak mu jestem do czegoś potrzebna to wtedy pamięta o mnie nigdzie nie wychodzimy jak tylko jest jakaś impreza w mojej rodzinie to najchętniej by na nią nie szedł już sama nie wiem co robić biorę na razie pod uwagę przeprowadzkę do mamy na jakiś czas a jak to nie pomoże to ja już nie wiem.

                    OJJJ BECIA nie pocieszę Cię mówiąc, że mam to samo w domku - chociaż wiem, że siedzi w domu i się nie szlaja za jakimiś d*****mi
                    ale my generalnie mało gadamy, on siedzi teraz i gra na swoim kompie, ja siedzę na swoim i gadam
                    i tak w kółko, prawdę powiedziawszy to "te sprawy" najczęściej mają miejsce jak jest "ten" czas potem bywa, że już nic bo zmęczony hrabia od grania do północy nie ma już ani chęci ani siły na przytulanka, a ja zwyczajnie chcę iść spać
                    próbowałam kiedyś z tym walczyć, ale niestety poprawa na chwilę, więc chyba wypadałoby sobie poszukać innego.........ale wiadomo, że tak się nie da
                    przykre to, ale tak bywa z facetami i ja już się jakoś do tego przyzwyczaiłam







                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
                      OJJJ BECIA nie pocieszę Cię mówiąc, że mam to samo w domku - chociaż wiem, że siedzi w domu i się nie szlaja za jakimiś d*****mi
                      ale my generalnie mało gadamy, on siedzi teraz i gra na swoim kompie, ja siedzę na swoim i gadam
                      i tak w kółko, prawdę powiedziawszy to "te sprawy" najczęściej mają miejsce jak jest "ten" czas potem bywa, że już nic bo zmęczony hrabia od grania do północy nie ma już ani chęci ani siły na przytulanka, a ja zwyczajnie chcę iść spać
                      próbowałam kiedyś z tym walczyć, ale niestety poprawa na chwilę, więc chyba wypadałoby sobie poszukać innego.........ale wiadomo, że tak się nie da
                      przykre to, ale tak bywa z facetami i ja już się jakoś do tego przyzwyczaiłam
                      Ale On właśnie sobie o mnie przypomina w łóżku a jak ja nie chce to nie może jakoś tego zrozumieć muszę coś z tym zrobić bo zwariuję ale chociaż stół mi złożył a ile się przy tym na mnie nawrzeszczał to od razu pożałowałam że sama tego nie zrobiłam




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hej kobietki przywitała mnie @ na dzień dobry i jestem z Wami.

                        Tak czytam o tych Waszych facetach i widzę, że mój jest podobny i teraz sobie ubzdurał że to jego wina że nie zachodzę w ciążę.
                        Dużo rozmawiamy i dyskutujemy i nawet się kłócimy czasem.
                        Tak mi się wydaje że oni są zazdrośni, że chcemy baby i znów będą na drugim planie??Ale o tym głośno nie mówią! Mam wrażenie, że czasem budzi się w nich dziecko i chcą być ważni ,doceniani itp.
                        Teraz stęskniony dzwoni co chwilę i zadowolony, że delegacja się wnet kończy ale na ile starczy tej tęsknoty???
                        Żeby z mężczyzny znów zrobił się chłopiec

                        Niektórzy mówią że faceci to całe życie dziećmi są ale czy tak na prawdę się mylą chyba nie?

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam kochane
                          Ale macie z tymi chlopami 4 swiaty ja narazie poki co nie moge zlego slowa powiedziec, traktuje mnie jak ksiezniczke hehe w sensie opiekuje sie mna bardzo i zawsze jak jest cos do zrobienia do posprzatania, zmycia naczyn, umycia okien to mowi ze on to zrobi nie tylko dlatego zeby mnie wyreczyc ale ze lubi A najlepsze ze lubi gotowac to mi sie najbardziej podoba, ja jestem za to od pieczenia slodkosci hehe

                          Jeszcze sie Waszym odmieni zobaczycie, stesknia sie i przyjda sie potulic.

                          Bajtel ale wyczulas tem moment ze przyjdzie nad ranem pewnie tule :* nie smutaj

                          Dziś mama ochote na gofry, chyba popoludniu zrobie

                          Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:29.


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Helllo dziewczęta jestem i ja.
                            dotuś kochana zazdroszcze Ci takiego faceta w domu ja też bym tak chciała żeby mój czasem też coś mi pomógł no nie zaprzeczam jak mieszkaliśmy dwa razy na stancji to mi pomagał zmywał gary,kuchenke,itd..a jak mieszkamy z teściami to nie chyba się boi że będą sie nabijac że chłop zmywa..owszem czasem zmyje ale jak już jestem taka wkurzona że piana z mordy wali,aha no i widzisz będzie wszystko ok zobaczysz
                            co do reszty dziewczyn to ja mam podobnie faceci to dzieci i chyba nigdy nie dorosną..mimo że mój M zaraz będzie miał 33lata to czasem jak dziecko we mgle..ale jak mnie drażni jego zachowanie to ja zaraz wywalam kawe na ławe i mówie co mi na sercu leży(choc czasem juz ręce opadają) ja nie z tych milczących..też ostatnio chciałam jechac do kumpeli na noc..mysle niech poduma i zastanowi się chłopak ale w końcu nie pojechałam bo myśle co to da że ja uciekne od problemu jak za jakiś czas będzie to samo.Dlatego tak się napaliłam na te mieszkanko bo jak mnie wkurzy to se wyjde z domu na spacer albo do psiapsióły i już!
                            to się rozpisałam





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              dotuś jak robisz gofry to ja z chęcią wpadam mimo iż sie odchudzam ale się skuszę...





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                DOTKA a mówiłam Ci ze nie tak zle bedzie ;p ciesze sie !!!

                                ps: normy labolatoryjne i co kiedy robic w ciagu cyklu
                                http://wiki.28dni.pl/normy_laborator...n_hormonalnych

                                3mam za was kciukasy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X