Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    To co na kiedy umawiamy sie we Wrocku na rynku przy fontannie? tez sie dolacze


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      mój Piotruś rozpocznie to kąpanie on w kwietniu na + 10 stopni był pierwszy do skakania i testowania tej fontanny

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Edziulka ale spróbowałam tylko szkoda moich nóg.....

        Moje największe szczęście

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          to moze 3 zeby azt ak naszych wdzieków nie kamerowali bo od moich to oślepna jeszcze

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            haha a niech ich oslepai, dobra ja juz koncze prace na dzis, do 15 musze siedziec ale poleniuchuje bo taki upal ze masakra i na lodziki huraaaaaaaaaa


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ale ci dotka dobrze, ja zapier.. am od rana i końca nie widać, a jak m wróci, to jeszcze duże zakupy nas czekają

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ja akurat lubie zakpuy, ale dzis faktycznie moze byc w sklepach nieciekawie, nie dosc ze goraco to jeszcze piatek wiary pelno bedzi pewnie


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  lubię zakupy, ale nie te lodówkowo-chemiczne

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Czesc Kochane!!!!!!

                    Widze ze tu bardzo gorąco sie zrobiło
                    Az was siodme poty oblewaja - i lodziki na ochłode tylko wam w głowach hahahahahahah

                    Edzia ja nie chce do tej fontanny co ten pan z tymi krzaczkami był - kto wie co on tam miał hahahahahaahahhah i skad własnie wróci - musimy se dziewczyny inna fontanne wybrać

                    MamaK&M -to raczej m mnie dorwał o 6 nad ranem jak wrócił z pracy a na siorma miałam do pracy czyli dobry poczatem dnia, teraz niedawno wróciłam zaraz spadam trosze pochodzic.I to jest własnie mój sekret ze ni jem słodkiego - choc niekiedy mnie skreca teraz jum mniej ale poczatki były okropne i nie jem po 18-19 zależy od dnia no i duzo chodez biegam - ale po zatym jem wszystko inne bo niechce sie w chorobe wedzic

                    Scaarletko - prosze mi sie tam nie przemęczac bo bedzie kalooszem dla ciebie i m tez - a rozmach po siłowni mam uwierz mi hahahahhahahahahahahahaahah

                    Gizleko tez tego nie rozumiem dlaczego nie wezna cie bez kolejki skoro ci to jest potrzebne - nic tylko takich stęchłym kapciem potraktować.

                    Dotka normalnie nic tylko pozazdroscic - pozycz mi go kochana moze mojego m tego nauczy.

                    Ewciu daj chociaz jakis znak kochana prosze!!!!

                    Paulinko co u ciebie?

                    Całuje reszte kochanych dziewczynek młłłłłłłłłłaaaaa:********************


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Oczekuś dlatego byłam osobiście z moim brzuszkiem i niestety mają limity0-szkoda mi tych 50zł....
                      Już porobiłam krokieciki aż 40szt....ale za to nogi jak bania i siedzę na balkoniku z laptopem na koanach i miły wiaterek daje mi ochłodę....

                      Moje największe szczęście

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        oczek no masz racje, nie wiadomo co tam panowie zostawili, a znajac facetów ... No i fontanna za mała na nas wszystkie musimy miec wypasiona najlepiej z bombelkami hahaah

                        Gizus nie oszczedaj na dzidzi i na sobie, bo musza Ci oczka sprawdzic czy mozesz rodzic naturalnie, czy jakas wada wzroku sie nie pogłebi jesli masz

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
                          oczek no masz racje, nie wiadomo co tam panowie zostawili, a znajac facetów ... No i fontanna za mała na nas wszystkie musimy miec wypasiona najlepiej z bombelkami hahaah

                          Gizus nie oszczedaj na dzidzi i na sobie, bo musza Ci oczka sprawdzic czy mozesz rodzic naturalnie, czy jakas wada wzroku sie nie pogłebi jesli masz
                          Edziulka dlatego jutro idę na 11.45...
                          A co do wniwnki wliczając brzuchatki oj to musi być ogromna wanna!!!!!!!!!!

                          Moje największe szczęście

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Najlepiej taka jak ta zatoczka co ja Willy miała w uwolnic orke
                            Taka wystarczy i jeszcze ze sto brzuchatem tam zmiescimy
                            A tak po zatym to my zboczeniuchy jestesmy i chcemy miec mało miejsca zeby sie móc o te brzuszki ocierac
                            A bombelki mozna robic samemu pod woda hahahahahahahhaahhaahhaah
                            Ale ja takich niechce - trzeba bedzie wanne od dotki zaiwanic tylko ciiiiiiiii bo sie skapnie i schowaa wtedy co? trzeba bedzie innej szukać no ale to sie juz zadna nie przyzna - takze to nasza tajemnica oki?


                            Acha jak sie dotka adowie to to jest wasza wina hahahhahahahahahahahahahahahahahahaahhaha a nie moja


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              oj wy moje małpiszony a ja nie czekałam na te obietnice wielkich zatok tylko teraz skorzystam ze swojej wanny, ależ ulga w taki dzień, mogłabym tak do rana stać jak przy wiadomościach padłam, to tak teraz ledwo wstałam, już myślałam, że będę kimać do rana, ale zapomniałam, że miałam pościel przewlec, no, a teraz już się wybudziłam
                              jak gizelka tyle krokietów narobiła, to ja do ciebie kochana na małe co nie co wbijam a powiedz mi kochana, czy ty też masz takie dziwne smaki jak ja? ja mogę na okrągło czosnek, ryby wędzone i nic poza tym
                              a co do lekarzy, to jakaś kpina, żeby ciężarna w potrzebie musiała czekać do po porodzie! a potem może być gorzej ale tak to już u nas bywa
                              oczekusia ty lachonie, ale cię na dietki wzięło jak zapodasz zdjęcie na nk to cię nie poznam

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ja nie wiem jak wy możecie w takiej gorączce funkcjonować, o sprzątaniu już nie wspomnę. Zrobiłam tylko to minimum co musiałam, fryzjera zaliczyłam, bo to najważniejsze i dopiero teraz dopadłam do lapka
                                Moje ciuchy też mają syndrom wypadających z szafy jak się tylko drzwi otworzy, najdziwniejsze, że ja cały czas sprzątam a tam cały czas tak samo

                                Panowie z fontanny samych siebie przeszli. U nas na rynku (w Śremie) też taką fontannę nam postawili i jeszcze monitoring założyli co by karać tych siusiających do wody karać w należyty sposób.

                                Piwo zimniutkie w lodówce stoi, ale ja kurczę ostatnio piwa nie lubię. Dlaczego ? Bo po nim muszę latać co chwilę do WC !! I weź tu dogódź kobiecie

                                Miłej nocki życzę i mam nadzieję, że do jutra

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X