Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej dziewczynki ja moge wpasc ale na herbatke hihi. a kto sie za mnie ubierze?bo ja jeszcze w pizamie jestem hehe.
    Gizelko to trzeba bylo do mnie wpasc w odwiedzinki. daleko bys nie miala mam nadzieje ze nie bedziesz musiala jechac juz do Poznania.
    Dotka super ten prezencik tez chcialam sobie nie raz kupic jak bylam w ikei moja kumpela ma i fajnie to na scianie wyglada. A do konca tygodnia zostaje?? Oj tylko nie wpadnijcie do sasiadow. Ja to musze chyba poczekac do konca ciazy i po ciazy dopiero cos bede miec tak wiec Edzia dolanczam do ciebie A co do brzuszka to prawda juz prawie finisz. W nastepny weekend planuje porzadki zrobic i lozeczko zlozyc
    No coz ide nikogo nie ma Edzia pewnie odsypia, Oczekusia zapewne znowu w pracy Klara pojechala sprawy zalatwiac a Scarlet dalej dupsko swoje grzeje
    Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 01-06-2010, 10:47.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      HEY
      JA NA KAWKE ale bez niczego, bo weszłam na wage i mnie zrzuciło, 5kg przytyłam od szpitala musze sie odchudzac

      Chociaż jesteś stara dupa
      no i próchno z Ciebie leci
      to wysyłam ci życzenia
      bo to przecież Święto dzieci!


      a tak na serio dla Was wszytkich i kazdej z osobna :

      Życzę Ci aby nigdy nie opuściła Cię odwaga, gdy przyjdzie Ci porzucić swoje bezpieczne pozycje.
      Życzę Ci, abyś żył w zgodzie z samym sobą i z własnym systemem wartości:
      to wielkie szczęście, gdy jest sie zadowolonym z tego, kim się jest.


      a to dla was na zgorszenie - szydełkowy Dildo hahahah
      Attached Files
      Last edited by edzia7891; 01-06-2010, 11:44.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Edziula wariatka z Ciebie, to m. bedzie mial jak znalazl na chlodne dni haha
        Kacperkowa tak bedzie do niedzieli albo poniedzialku, jak przyjedzie to bierzemy sie za montowanie wanny z babelkami ale bedzie frajda w jednym sklepie upatrzylam sobie takie fajne kielicki na wysokiej nozce a u gory jak bombka chce kupic takie 2 na nasze randki łazienkowe, zeby z nich saczyc nektar


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          chciałas ocieplacz to zrobiła, jeszcze na jajka dorobie

          a mnie znowu dołek łapie, bronie sie jak moge ale jakos ta pogoda pogłebia ten moj stan smutku
          Zastanawiam sie czy wogóle nie zrobic takiego manewru, ze wezne CLo przed przyjazdem M i reszte leków odstawie i wcale do lekarza na monitoring nie pójde, po prostu bede sie cieszyc chłopem
          Tak wogóle zastanawiam sie czy znów lekarza nie zmienic, bo ten troche czesto kaze jezdzic i jest gburowaty, trzeba go za jezyk ciagnac o wszystko
          a w sumie czuej ze w mijscu stoimy, chyba na prawde potrzebne nam małe wakacje dla siebie

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Edziula zrob tak jak mowisz chociaz jeden miesiac. poprostu wez te CLO i ciesz sie chlopek jak to. i nie zwazaj czy urusl czy nie a noz widelec sie uda poprostu pozostaw to losowi. A gdyby nie poskutkowalo to wtedy do lekarza wiesz jak to i kiedy to trzeba brac wiec sproboj. tylko nie wiem na ile masz tego bo po pierwszym miesiacu nie poddawaj sie. Kurcze naprawde macie problemy z tymi lekarzami mi sie udalo i to na NFZ chociaz szczerze powiem nie chodze z takimi problemami wiec to tez inaczej czlowiek odbiera. Edziula kochana nie doluj sie ja wiem ze to przez pogode bo mam to samo ale badz dzielana.
            A jak tam twoje haftowanie i allegro????
            Dotka ale tylko ci pozazdroscic tej wanny bombelkowej Ah tez czasami chcialabym jakies dziwactwa porobic z m ale nie ma jak;/
            Ide dalej obiad gotowac. Bo za nie glugo rodzice do malego przyjezdzajaA ten juz liczy na jakies prezenty i glowe truje kiedy koncza prace


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              no niestety mam tylko na 1 cykl CLO, ale to nic
              bo znajac zycie gdybym na monitoring poszła to i tak kazał by mi po @ przyjść po kolejna serie gdyby sie nie udało, a z tego co wiem to po odstawieniu CLO jeszcze działa jakis czas
              No ta pogoda dobija dodatkowo
              A z allegro kijowo to idzie
              normalnie jestem nieużyteczna do niczego sie nie zadaje, za co sie wezne to klapa
              Do tego waga rosnie, a ja przy dołku sobie rekompensuje smakołykami zły humor
              Last edited by edzia7891; 01-06-2010, 15:12.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dotka ale ze mnie dupka - mialam Ci wyslac fotki i zapomnialam, a Ty tez mi nie przypominasz! Ja juz stara jestem i skleroze mam :P

                Edziula wygon te czarne mysli! Wez sobie spokojnie CLo bez monitorowania i idz z M na calosc. Jesli nic nie sie nie wykluje to ja na Twoim miejscu przez wakacje dala sobie odpoczac i zaatakowac na jesien z kolejnym Clo.
                A ten szydelkowy ochraniacz jest extra


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
                  Dotka ale ze mnie dupka - mialam Ci wyslac fotki i zapomnialam, a Ty tez mi nie przypominasz! Ja juz stara jestem i skleroze mam :P

                  Edziula wygon te czarne mysli! Wez sobie spokojnie CLo bez monitorowania i idz z M na calosc. Jesli nic nie sie nie wykluje to ja na Twoim miejscu przez wakacje dala sobie odpoczac i zaatakowac na jesien z kolejnym Clo.
                  A ten szydelkowy ochraniacz jest extra
                  Klarcia nie gniewaj się na mnie i przepraszam,bo wyszła nie smaczna sytuacja........

                  Moje największe szczęście

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Klarcia tak zrobie, bo zmeczona jestem lekarzami
                    Ale jak sienie uda po CLo to póje do tego od szwagierki na kontrole, bo on w sumie sam stwierdził abym poczekała do wakacji
                    Tylko to je******** PCOS mam brak owulacji wiec, bez sytmulacji janiki nie rusza
                    Ale na prawde chyba zmienie tego lekarza, bo jest ponurak, a ten od szwagierki hmm bynajmniej ma ludzkie podejscie i pogada co i jak dlaczego...
                    Do tego chyba na' diete dla diabetyków musze przejsc bo znów zaczynam tyc, nawet metformax nie pomaga - napisałą zajadajac lodem heheh

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
                      Klarcia nie gniewaj się na mnie i przepraszam,bo wyszła nie smaczna sytuacja........
                      Gizelka ja sie nie gniewam i nie musisz mnie za nic przepraszac, ale faktycznie, to niesmaczne, gdy ktos prosi o pomoc, a jak druga osoba sie zaangazuje to sie jej mowi, ze tej pomocy sie nie chce . Zrbilam z siebie idiotke i tyle.
                      Nic wiecej nie napisze, zeby nie napisac za duzo.




                      Edziulka co do tego tycia, ja tez mialam ten problem, ale zniklnal odkad zaczelam brac tabletki anty, bede je brala az do jesieni, potem zaczynamy z procedura in vitro. Nie wiem, co Ci poradzic, bo dieta niewiele nam pomaga, najlepszym lekarstwem jest ciaza, wiec nie martw sie tymi 5 kg nadwyzki :*


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        kochana ja schudłam w sumie 13kg w ciagu roku, i teraz te 5kg mi wraca, ale waga idze w góre i sie boje ze wróci mi całe 13kg
                        Ale przez to ze siedze w domu iniema M , bo smutki jajadam paluszkami
                        Obiadów mi sie nie chce gotowac, to tesciowa mnie woła,a ona juz nie prowadzi tej kuchni co ja-która pozwala utrzymac wage, ona wszystko w panierkach i tłusto. ale koniec z tym, sama bede gotowac, bo to w złym kierunku idzie

                        To wy juz zdecydowani na in-vitro?? mnie na to nie stac, no i jeszcze po drodze mam do zaliczenia laparo jesli farmakologia nic nie pozmoze ... ehhh
                        normalnie ta bezsilnosc jest strasznie frustrujaca w dodatku w samotnosci

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
                          Gizelka ja sie nie gniewam i nie musisz mnie za nic przepraszac, ale faktycznie, to niesmaczne, gdy ktos prosi o pomoc, a jak druga osoba sie zaangazuje to sie jej mowi, ze tej pomocy sie nie chce . Zrbilam z siebie idiotke i tyle.
                          Nic wiecej nie napisze, zeby nie napisac za duzo.




                          Edziulka co do tego tycia, ja tez mialam ten problem, ale zniklnal odkad zaczelam brac tabletki anty, bede je brala az do jesieni, potem zaczynamy z procedura in vitro. Nie wiem, co Ci poradzic, bo dieta niewiele nam pomaga, najlepszym lekarstwem jest ciaza, wiec nie martw sie tymi 5 kg nadwyzki :*
                          Klarcia jak mozesz odczytaj E-maila....-proszę....

                          Moje największe szczęście

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Edzia ja z jednym janikiem i moj m z leniwymi zolnierzykami nie mamy innego wyjscia - pozostaje nam tylko in vitro. Ty przynajmniejsz wiesz, ze mozesz zajsc w ciaze z Clo, a to juz duzo. Laparoskopie moglabys zrobic, napewno troche odblokolowaloby to Twoje jajeczka. Kochana odpocznij sobie przez wakacje, wrzuc na luz, a na jesien zaczniecie dzialac. Poszukasz dobrego ginka i bedzie gites. Musi byc. W 2011 wszytskie klubowiczki beda pchaly wozki
                            Co myslicie, zeby sie kiedys gdzies spotkac po srodku i poznac na zywo ?


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Edziula zrob tak ja ty uwazasz. Ale mysle ze udalo ci sie raz to uda sie drugi. Klara ma racje wez te tabletki a potem sie okaze. Mysle ze uwolnienie sie od mysli o dziecku duzo by ci dalo. Ja wiem sa problemy z poczeciem ale wyniki wychodza ok tak wiec byc moze naprawde psychika tutaj blokuje. Nie wiem co tak naprawde ci poradzic a chcialabym ale wiem ze postapisz dobrze i dokonasz dobrego wyboru. A tymi kilkogramkami sie nie martw dasz rade. Wierze w ciebie.
                              Kochana A co do allegro to nie poddawaj sie po pierwszym nie udanym razem wiem cos o tym. A moj ojciec jest tego dobrym przykladem na poczatku to tylko tracil kase za wystawianie a teraz interesy mu ida chociaz sprzedaje to co mu nie potrzebne ale udaje mu sie i to sie liczy. Popatrz co ludzie tego typu kupuja najbardziej i sproboj tez wystawic nie poddawaj sie kochana dasz rade i interesik sie napewno rozkreci. Jesli bedziesz potrzebowac jakiej pomocy to ja lub Dotka napewno ci pomozemy bo poki co allegro to moje drugie ja siedze i siedze caly czas i wyszukuje
                              Klarcia to fajnie ze to juz coraz blizej do tego in vitro. A inseminacja Edzia nie wchodzi u was w gre??
                              Ciekawe czy naszej Scarlet klimat dobrze przysluzy??hihi
                              Klarcia propozycja nawet nawet calkiem ciekawa. Mam nadzieje ze humorek jest ok bo widzialam male nie porozumienie. I pamietaj nie jestes idiotka
                              Jezu to juz tylko 88 dni zostalo.
                              Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 01-06-2010, 16:47.


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dzieki kochane :*
                                poprostu gorszy dzien, tu dzien matki był, dziś dzien dziecka i tak ciagle cos krazy, byle do powrot M bo oszaleje sama w dromu...

                                kacperkowa wchodzi w gre, ale najpierw leki, potem laparo i dopiero inseminacja... taka kolejnosc u lekarzy nawet jest

                                Nie wiem co zrobie, na pewno jak M wróci to gdzies wyskoczymy chociaz na weekendzik dłuższy i to bez tabletek, bo inaczej ocipieje
                                wezne tylko CLO,a potem siebede martwic

                                łep mi peka i kiepsko sie czuje dzisiaj ogólnie, a musze jeszcze z tescismi do castoramy jechac za godz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X