Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez ninkapa Pokaż wiadomość
    ale juz koniec tych smotow....powiedz lepiej jak sie cujesz jak cukry??a kochana ty masz insuline szybkodzialajaca czy ta normalna??bo moj tata pamietam ze bral 0d 4-6 razy dziennie
    A ja biorę 5 razy dziennie 2 razy długo działającą i 3razy krótkodziałającą...,ale dalej na czczo mam powyżej 100 a w dzień są różne skoki...czasami mam nawet 170 przy insulinie....ale jak mam 60-70 to juz sie martwię bo boję sie niedocukrzenia bo to jest gorsze niż m ma sie więcej cukrów...Wiadomo to i to nie jest dobrze...ale walczę by zbić ten cukier....

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      no wiem jak te niedocukrzenia wygladaja moj tata to na czworakach chodzil do kuchni po cos do zjedzenia aha i pamietaj zeby zawsze miec cos slodkiego pod reka wiesz w razie co...moj tato mial straszna cukrzyce tak normalnie cukry w dzien byly okolo 300-350 i nie mogli dojsc do ladu z ta cukrzyca a czasami bywalo ze alarm w glukometrze wyl bo byl tak wysoki cukier...kochana dasz rade a przestrzegasz diety?




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez ninkapa Pokaż wiadomość
        no wiem jak te niedocukrzenia wygladaja moj tata to na czworakach chodzil do kuchni po cos do zjedzenia aha i pamietaj zeby zawsze miec cos slodkiego pod reka wiesz w razie co...moj tato mial straszna cukrzyce tak normalnie cukry w dzien byly okolo 300-350 i nie mogli dojsc do ladu z ta cukrzyca a czasami bywalo ze alarm w glukometrze wyl bo byl tak wysoki cukier...kochana dasz rade a przestrzegasz diety?
        Dietę to ja mam i pilnuję jej,ale czasami sie zdarzy ,ze zjem kawałek ciasta ale najpierw mierze cukry i jak mam do 80 to zjem kawałek....a tak to sie pilnuję...
        A moim objawem niedocukrzenia to jest,ze pot mnie oblewa,sił nie mam i trzęsą mi sie ręce...zawsze przy sobie noszę lek w strzykawce:GLUKAGEN...ale jak na razie zawsze nosze przy sobie cukierki lub batony....

        Moje największe szczęście

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          gizelko ja sie nie zamierzam z nikim kłócic, ale nikt mi nie bedzie mi mówil ze mam sobie nowe forum załozyc, bo byłam tu pierwsza i nie zamierzam odchodzic, jak sie komus nie podobato niech sobie sam załozy !
          I nie mówie tu o Klarci

          dotka sernikozerco jak tam montowanie kabiny i kieliszków

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            wiesz co kiedys bralam sterydy encorton i on podwyzszal mi cukier ale jak wrocilam ze szpitala do domu to znadlam olbrzymi kawalek mojego ulubionego ciasta rafaello i wiesz zmierzylam sobie po 5 minutach cukier i mialam ponad 200 moj taka byl caly przerazony bo myslal ze mogwe miec cukrzyce ale to przez to ciasto pozniej zmierzylam i mialam w normie




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              mowisz tu o mnie a zdanie jest wydarte ze srodka narzekalas ze roum nie to samo bo klotnie i w gole nowe sie pojawily to zapodalam propozycje...




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dziewczynki koniec...bo ja tęsknię za Scarlet,Oczekującą,Dotką itd....-Wracajcie nasze radośnice!!!!!!!!!!!!!!

                Moje największe szczęście

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  kobitki czyż nie ma nic piękniejszego jaK cieszyć sie z tego co człowiek ma:serce....?

                  Moje największe szczęście

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    tak jak pisalam wczesniej bledne kolo sie zatacza, bo jak jedna cos napisze to druga odpowie a piersze nie zostanie dluzna juz mnie to smieszy i nie zamierza wdawac sie w takie rozmowy nigdy wiecej no chyba ze nerwy mnie poniosa a hormony wezma gore!!!




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      a ile jednostek bierzesz insuliny??




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        widze ze klara jest na forum wiec kochana nie ladnie sie nie witac zapraszam do pogawedki nosio do gory i szeroki usmiech na buzce ma goscic kazdego dnia




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez ninkapa Pokaż wiadomość
                          a ile jednostek bierzesz insuliny??
                          Rano o 6-8j,8-7j.,obiad-6j.,kolacja-7j.o 20-13j=41jednostek a miesiąc temu zaczynałam z 24jednostkami....

                          Moje największe szczęście

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            wiesz co moze trzeba bedzie zwiekszyc, nie jestem lekarzem ale troszke tez przeszlam nie osobicie ale wiem co i jak bo kiedys sama podawalam insuline i w ogole...




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Aneczka
                              Dotka to sie z M pewnie w żabke bawi
                              Scarletka na grilku moze cos przyniesie wieczorkiem
                              A oczekusia to tylko praca praca praca, no ale ma powody laska wiec trzeba ja zrozumiec
                              klarcia a własnie ze w kaloszkach przyjde, bo w japonkach to mnie palce beda bolec po tym kopansku
                              Last edited by edzia7891; 03-06-2010, 12:18.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Edzia wiesz po czym poznac Polakow na plazy za granica? Zgaduj (nie po kaloszach )


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X