Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    a co to za cisza co ??




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      widze ze was wywialo to i ja spadam do pozniej




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        no sexy sexy a nic tylko kompleksy maja z oczekuajca, a laski takie ze pozazdroscic
        No ale kazda kobieta zawsze znajdzie u siebie cos do uleprzenia czy zrzucenia

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Edzia no ja sie nie zaliczam do tych lasek ani teraz ani pozniej czy wczesniej
          No ale moze kiedy bedzie ze mnie laska jak oczekusia i Scarlet no i Ty a wyslalam ci zproszenie na NK.
          oki uciekam obiadek zrobic bo zglodnialam wpadne pozniej.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            kacperkowa no ja cie walne zaras
            jaka ty masz buziunke drobniutka wygladasz normalnie na 19tke
            ps i śliczne dłonie (foto.palarnia)
            ja bym chciała jak z brzusiem wygladasz

            gizelka jak sie czujesz jak brzusio i Twoje cukry, dajesz rade z dietka dla diabetyków, bo ciezka ona jest, trzena z przyjemnosci zrezygnowac
            Last edited by edzia7891; 02-06-2010, 15:09.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Właśnie gizelka kochana jak się masz! proszę mi się stąd nie exmitować! bo kopka oberwiesz pomimo brzusia hihihihihi

              ninka już mnie te babsztyle tak zawstydziły, że basta z foto w bikini
              kacperkowa pana męża już wywiało do pracy echhh
              ale zaraz wróci i trzeba na zakupy jechać, bo po wyjeździe pustki w lodówce, a jutro święto. wczoraj dzień dziecka, musimy podjechać po prezent dla chrześnicy m. piotruś dostał samochód na akumlator i od przylotu z niego nie zsiada

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                No ja bez was żyć nie mogę....
                Wczoraj byłam w Zielonej-Górze w poradni diabetologicznej i dało mi sie załatwić,że tu będę jeżdzić a nie do Poznania...Ale moje cukry są różne...organizm nie może wyregulować cukrów mimo insuliny i lekarka wprowadziła nowe zmiany...tą co brałam o 22h-12jednostek teraz biorę o 20 i 13jednostek...no i ścisła dieta i masę badań do zrobienia w tym okulistę....
                Ale moge rodzić u siebie w mieście....
                A brzunio rośnie jak cholewcia a mały kopie oj kopie....czasami mam wrażenie,że wyskoczy-zrobił sobie trampolinkę z miejsca pobytu
                A czuję się jak kobieta w ciąży raz dobrze raz żle...najgorzej to z pozycją do spania....

                Moje największe szczęście

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Moje niestrawnosci na szczescie juz przechodza.
                  Kacperkowa m. jutro przyjezdza, a kieliszeczki zakupilam juz wczoraj sa extra a i kupialm sobie sztuczne rzesy bo w lipcu ide na wesele i chcialam wyprobowac ale nie wiem czy bede umiala przykleic, miala kiedys ktoras z Was takie? A co do poscieli to mnie tez sie te gladkie bardziej podobaly, jaki kolorek wybralas?
                  Scarlet o jakich ty kompleksach babo mi tu gadasz, bo Cie stukne zaraz ) i prosze tu nie warczec na mnie
                  Edziula to Ty jeszcze caly czerwiec bedziesz slomeczka, ale zleci zobaczysz
                  Klarcia na zakupach, ciekawe czy cos wypatrzyla, ja wczoraj widzialam super naszyjnik taki kolorowy ale bardzo drogi bo az 40zl kosztowal
                  Ninka to fajnie ze nie tyjesz teraz, trzymasz fason
                  Gizela jak sie czujesz, jak brzusioo?


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    dotka po pierwszej ciazy zostalo mi okolo 14 kg i naprawde zle sie z tym czuje ale takie sa uroki ciazy wiesz w pierwszej to ja sobie pozwalalam bo myslalam ze bede karmic piersia a tu niespodzianka ale teraz powiedzialam ze nie wiem co by sie dzialo to bede karmic ale juz nie mysle ze dzieki temu schudne




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      scarlet nie przesadzaj tylko dawaj jakies fotki bo sie pogniewamy




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        a czemu ja was ine mam na nk?? <placze>




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          widze gizelka ze sie przelamalas, to dobrze...
                          oj znam cukrzyce sama nie mam ale moj tatus mial i wiem co to za bol...




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            ninka sprawdz priv
                            oczekusia ty pracusiu, gdzie sie podziewasz, bo się poryczę!

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              oczekusia to sie na nas wypieła dupka - pracoholiczka jedna
                              ja tez bede płakac!!! i ja zalejemy

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                scarlet no no no




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X