Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Mój poszedł na nocke do pracy....a ja wibratora nie mam tylko jestem słomką suchą....
    Dobra uciekam dziewczyny bo mi smutno,ale to juz zostawiam dla siebie....dobrze,że jesteście....a dobre słowo jest lekiem na smutne dni-wiem coś o tym....

    Moje największe szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Powiem Ci Edzia że strasznie to przeżywamWszystko wróciło jak żywe.Boję sięJak pójdę do tego lekarza i będzie kolejka to chyba na zawał trzasnęJuż nie wspomnę o usg.Ale już nie smucęJa też się wbijam na ta imprezkę na plażyTylko ja poproszę karmi
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
        Powiem Ci Edzia że strasznie to przeżywamWszystko wróciło jak żywe.Boję sięJak pójdę do tego lekarza i będzie kolejka to chyba na zawał trzasnęJuż nie wspomnę o usg.Ale już nie smucęJa też się wbijam na ta imprezkę na plażyTylko ja poproszę karmi
        Ejonczyk tulę do serduszka....podziel się ze mną z karmi....

        Moje największe szczęście

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ewciu wszystko bedzie dobrze, mysl pozytywnie :*
          Karmi napijemy sie razem, bo ja tez niepijaca

          Edziula a sprzecik polecam, ale tylko do uzytku razem z M
          Mam nadzieje, ze Was nie zgorszylam hahahha


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            klarcia z Ciebie taki diobeł takie gadżety macie w spialni .... ;p

            gizelka ni uciekaj tylko mi tu prosze sie wyspowiadac już!!!
            co to za smuteczki, co sie znów dzieje,czuej ze o M chodzi

            ewulcia wierze kochana, wierze i wiem jaki to stresior, tu nadzieje sie mieszaja z tragicznymi wspomnieniami i w głowie normalnie sokowirówka

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Nas nie tak łatwo zgorszycMy nie dziewiceHahahahaha No to widzę że nie będę sama z karmiTo biorę całą klatkę
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                No właśnie Gizelka co to za smutas??
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
                  klarcia z Ciebie taki diobeł

                  gizelka ni uciekaj tylko mi tu prosze sie wyspowiadac już!!!
                  co to za smuteczki, co sie znów dzieje,c zuej ze o M chodzi

                  wulcia wierze kochana, wierze i wiem jaki to stresior, tu nadzieje sie mieszaja z tragicznymi wspomnieniami i w głowie normalnie sokowirówka
                  Nie chodzi o mojego...on jest kochany....napadł mnie żal,że inni mi pomagają a ja czuję się z tym dziwnie a zarazem ciesze sie i smucę...skomplikowane to jest....

                  Moje największe szczęście

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    kochanie rozumiem to, j=mnie tez ciezko pomoc przyjmowac, czuje sie czasem niezdatna do życia i beznadziejna
                    Ale kochana jestes w ciazy, macie ciezko sytuacje, pozwól sie sobą innym zaopiekowac - jak nie teraz to kiedy, oni to zmiłosci do Ciebie robia!!!
                    Ciesze sie ze z M juz ok, ze sie poukładało, rozumiem ze juz nie popija i bardziej sie troszczy

                    ja karmi nie cierpie ale driny z sobieskiego, albo słodkie winko wisniowe to uwielbiam tak jak Dotka sernik hahahah dał bym sie posiekac

                    ja was zgorsze jutro jak pewna fote wrzuce

                    scarletko, gosiek, sylwucha, paulincia, aneczka, khatrinka, dotusia, oczekusia, kacperkowa tesknimy :*
                    Last edited by edzia7891; 31-05-2010, 22:40.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Gizelko zgadzam się z EdziaTo nic złego że ktoś Ci pomaga.Ponoć dobroć do nas wraca jeśli ja dajemy.Wiec jestem pewna że to wraca do Ciebie a ty jeśli bedziesz miała możliwość oddasz ja innym że zdwojoną siłąEdzia nie czekaj do jutraDawaj
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ewcia dzis nie dam rady, badz cierpliwa

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
                          kochanie rozumiem to, j=mnie tez ciezko pomoc przyjmowac, czuje sie czasem niezdatna do życia i beznadziejna
                          Ale kochana jestes w ciazy, macie ciezko sytuacje, pozwól sie sobą innym zaopiekowac - jak nie teraz to kiedy, oni to zmiłosci do Ciebie robia!!!
                          Ciesze sie ze z M juz ok, ze sie poukładało, rozumiem ze juz nie popija i bardziej sie troszczy

                          ja karmi nie cierpie ale driny z sobieskiego, albo słodkie winko wisniowe to uwielbiam tak jak Dotka sernik hahahah dał bym sie posiekac
                          ja was zgorsze jutro jak pewna fote wrzuce

                          scarletko, gosiek, sylwucha, paulincia, aneczka, khatrinka, dotusia, oczekusia, kacperkowa tesknimy :*
                          Edziula oj ty ja dopiero 8 jestem ni epodaruje hahahhhhahhahahah zartuje:PJa tez za karmi nie przepadam wole shandy - tzn piwo na pół z lemoniadapycha

                          Klarciu no to widze ze w sypialni ciekawie macie - no ale tak jak Ewcia mówi ni ebój sie o zgorszenie nas bo my tez nie swietoszki


                          Gizelko tak jak edzie mówi teraz wszyscy musza sie toba zajmowac kohana to ty jestes w pieknym stanie:P

                          Ewciu słonce - to jest stresik to normalne kochana - ja wierze ze bedzie dobrze a wiara to pierwszy krokJestesmy z toba kochane

                          Scaarlet - juz koniec skwarku - WRACAJ!!!!!!!!!!

                          Aneczko, sylwus, paulinko,gosiu, khatrinko tesknimy - zagladnijcie choc na chwilke kochane


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                            Gizelko zgadzam się z EdziaTo nic złego że ktoś Ci pomaga.Ponoć dobroć do nas wraca jeśli ja dajemy.Wiec jestem pewna że to wraca do Ciebie a ty jeśli bedziesz miała możliwość oddasz ja innym że zdwojoną siłąEdzia nie czekaj do jutraDawaj
                            Ja nie mam nic za złe,że mi ktoś pomaga...ale są dni kiedy czuję sie z tym żle....
                            Przyjmuje wszystko...i dziś też dostałąm parę ciuszków na większego bobo nacieszyć oko to jest to....

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dziewczyny nie róbcie mi smaka na słodki alk.Taka mam ochotę na jakiegoś redsa jabłkowego że jak widzę w sklepie to jęzor mam przy podłodzePrzy Igorze nie miałam takiego smaka
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                oczekusia bo Ty jestes biegusia, raz 8 raz 1

                                gizelciu to posmuc sie kochana troszke jak Ci tego potrzeba, hormonki tez musza miec czasem ujscie
                                kochana a tam wogóle to ja żadam fotki jak tam tw ój słodki brzusio wyglada

                                ewcia mmm cóż za smaki ... no to lecimy na plaże do Klarci a scarletka doleci z piaskiem z Egiptu

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X