Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    To ja już lecę na ta plażęKtóra startuje ze mną??
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      ewcia to lecimy, pokażemy im jak sie polki potrafia bawic hahahah

      uciekam spac, to jutro z ranca na plazy sie widzimy ahhh juz czuje ten powiew bryzy, gorący piasek i drineczki

      buziolki moje pyszczki

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Jestem jestem zagladam caly czas. Ale jakos sily brak na pisanie. ciezko mi juz ze wszystkim. Hihi oczekusia i tak jestes lepsza bo ja ostatnia zagoscilam na tej magicznej liscie Edziuli. hihi
        Ja tez nie pijaca wiec doliczam sie go was dziewczynki tylko ze ja Karmi nie lubie.
        Ewciu jesli chodzi o serduszko to ciezko co kolwiek powiedziec gdyz nie pamietam ale ja jak bylam miesiac po braku @ wsumie nawet nie to juz na USG bylo wszystko widac wiec mysle ze mozesz juz isc i nie dopuszczaj do siebie takich mysli. Prosze.
        Klarciu ale fajowa ta plaza.
        Scarlet gdzie cie wcielo tydzien minelo juz
        Gizelko bedzie dobrze ciesz sie ze tacy dobrzy ludzie cie otaczaja
        Edziula M kiedy wraca???


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          wiecie co to teraz juz nikogo nie bede wymieniac
          3tyg na pewno jeszcze go nie bedzie ale prawdopodobnie chyba sie przedłuży o 1-2tyg

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hehe ja dla mnie to ja kochana moge byc nawet 20 i bedzie mi milo bo liczy sie fakt ze ktos pamieta a nie to ktory jestes na liscie. chociaz sa tacy co uwazaja ze ktory zostanie wymieniony tak ten tego kogos lubi.
            O to jeszcze troszke ci zostalo tego czekania ale nie ma co kaske przywiezie i bedzie super. A ty kochana szukasz pracy czy narazie nie??


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              troche długo, no ale cóż...
              przegladam oferty rozylam cv jak sie trafi cos ciekawego

              Jak sie czujesz?? m dalej taki oschły i niepomocny??

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czuc czuje sie w miare ok tylko brzuch zaczyna mi przeszkadzac no i ciezko mi ze wszystkim no i ta pogoda tez na mnie zle dziala ale jeszcze troche i bedzie miejmy nadzieje po wszytskim no to kochana zycze ci powodzenia w znalezieniu pracy. Uciekam juz spacku do juterka kochane spijcie dobrze i Ty Edziula tez


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dobrego dzionka kobitkija jadę do Zielonej do Poradni diabetologicznej....
                  Wyryczałam sie za wszystkie czasy....ale koniec użalania się nad sobą....
                  Ja matka-polka mówię sobie :dam radę.....

                  Moje największe szczęście

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witajcie na plaży, gorący piasek w pupki grzeje i drineczki z parasoleczkami tez sa Super wreszcie mialam w pracy poranna lekture, forum zatętniło wczoraj życiem

                    Gizus to szczesliwej podrozy, gloweczka i nosio do gory
                    Ewcia postaraj sie nie przywolywac zlych wspomnien, teraz jest napewno wszystko ok
                    Klarcia nie zostawie Cie samej i tez sie przyznam ze z m. mamy wibratorek ale tez tylko do uzytku we dwoje, Pochwale sie ze mamy jeszcze taka o gre bardzo fajna http://www.allegro.pl/item1053590471...la_dwojga.html

                    No to przebilam Cię Klara haha

                    Już doczekać się nie mogę bo w czwarteczek wieczorem m. przyjezdza huraaaaaaaa

                    Kacperkowa piszesz ze brzusio Ci juz przeszkadza, a to faktycznie juz koncoweczke masz jeszcze miesiac i bedziesz nam fotki malenstwa wklejac
                    Edzia dziekuje kochana za pamiec, i co tam wydziergalas ze zlosci ze nikogo na forum nie bylo, pochwal sie
                    Oczekusia napisalas ze nie swietoszki z nas, o Ty diabelico mala
                    Gosiek melduj sie co u Ciebie


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć dziewczynki czytam was i jestem z wami,
                      tak mi smutno że nie ma scarlett!!!!!
                      gizelka dzielna jesteś poradzisz sobie zobaczysz!!!
                      dziś mam pierwsze badanie genetyczne trochę jetem spanikowana czy wszystko ok,bo po przejściach wiem że to nie łatwo w moim wieku utrzymać ciąże i urodzić zdrowe dziecko,ale trzymam się i staram się być dzielną kobietką -trzymajcie kciuki ,napisze co i jak pózniej,jestem na progu ostatniej ciąży stąd moje nerwy,tak bym chciała go przekroczyć już!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Gosienko ne boj sie kochana, strach paraliyuje, bady dobrej mzsli, mzsl o pieknej fasoleczce ktora nosisz, ze slicznie rosnie Zapytam, bo nie jestem pewna Ty masz juz dwojke starszych dieciaczkow no nie?


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dzien dobry
                          Kto wskakuje na kawusie?

                          Dotka to mnie zagielas teraz hahaha

                          Gizelka nie bede sie narzucac - Twoja decyzja. Nie gniewam sie i koniec tematu.

                          Milego dnia laski, ja dzis posiedze troche w pracy i spadam na miasto pozalatwiac slubowe sprawy.

                          Buzka


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Klaro ja kawusie juz wypilam, pochmurno u nas, jeszcze tylko jutro do pracy ale to w sumie przyjemnosc bo jutro mamy impreze w firmie i byle d czwartku bo juz tak sie stesknilam za m. ze go wyczochram jak go dorwę

                            Duzo jeszcze masz do pozalatwiania kochana?


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Do pozalatwiania mam troche, musze zawiesc dokumenty do banku, kupic znaczki urzedowe i zostawic papierki w sekretariacie sadu. Chyba,ze pytasz o slub - to juz prawie wszytsko gotowe, pod koniec czerwca jakde na przymiarke sukni, ciekawe czy bedzie mi sie jeszcze podobala haha

                              No to we czwartek bedzie sie dzialo, biedni sasiedzi


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Pytalam o slub, no to super ze juz masz wiekszosc formalnosci i spraw za soba, a suknia napewno bedzie Ci sie podobac bo jest sliczniusia. Oj bedzie sie dzialo we czwartek napewno juz sie doczekac nie moge


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X