Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    no juz po wizycie
    Jest dobrze, skoro była ciaza to znacyz ze na lekach bez problemu bede mogła w nia zajsc, na razie mam zrobic badania, bo musimy znalezc przyczyne dlaczego ciaza sie nie utrzymała
    badanka na toksoplazmoze, cytomegalie, przeciwciałą antykardiolipidowe
    mam je jak najszybciej zrobic i przyjsc z wynikami w połowie cyklu, zobacyzmy czy po CLO jest owulka jak tam rosna moje precherze no i wtedy dostane leki jak juz znajdziemy przyczyne
    tak ze scarlett ja tez tepie syfa

    jednak warto ufac sobie
    spokojniejsza jestem, w poniedziłek ide badania robic ciekawe ile zabule

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      To dobrze Edzia,ze jestes spokojniejsza. Widze,ze Ci lepiej. Najwazniejsze,ze wiesz,ze mozesz zajsc w ciaze. A przepisal Ci lekarz clo? Obys szybko znalazla przyczyne poronienia i wtedy pewnie ruszycie do ataku sforsowac jajo/jaja
      Ninkapa to rzeczywiscie jakis pech Az tak Ci to oko wywalilo??Mascie sa dobre. Mnie zawsze pomagaly,a tez bralam kiedys na oko,ale nie z migreny mi sie zrobilo.Trzymam kciuki i za staranka tez!Niech mezus oczko ukocha
      A mojego m nie ma i tak mi dziwnie bez Niego Juz bym chciala,zeby wrocil z tej pracy,bo nudy

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        na razie żadnych leków mam nie brac tylko te badania zrobic jak najszybciej
        a jak przyjde nastepnym razem to wtedy da mi leki
        ten cykl na pewno bez staranek z lekami, mysle ze clo dopiero przy kolejnej @ zaleznie tez co wyjdzie w badaniach

        ana nawet nie wiesz jak duzo lżej, bo czuje ze działam a nie tkwię w miejscu
        Last edited by edzia7891; 09-04-2010, 19:12.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          widze dziewczyny ze wszystkie weekend spedzaja poza domem, a ja w domku no prawie bo tego tutaj w uk nie traktuje jak moego rodzinnego domku...wiecie co z okiem gorzej mimo iz biore masc antybiotykowa,zobacze jak sie sytuacja rozwinie, a mnie sie po woli konczy pani niechciana wiec za tydzien bede z mezem baraszkowac oby teraz sie udalo...




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            DzieńdobryNinkapa życzę szybkiego powrotu do zdrowia.Biedna jesteś z tym okiemEdzia bardzo dobrze że zdecydowałas się na tego lekarzaPowiem Ci że odrazu innaczej gadaszA ja nareszcie wracam do życia.Moje dziecko nie wymiotuje i coraz rzadziej robi kupyJestem happy
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Czesc dzieczynki!! No tak Scarlet nie ma to i wszytskie pouciekaly w krzaczki.
              A tak powaznie to slyszalyscie juz dzisiaj wiadomosci?? Ale katastrofa sie zrobila u nas?Masakra co to sie dzieje.
              Pozdrawiam
              Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 10-04-2010, 10:55.


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ewcia wiem wiem ze byłam nie do zniesienia, dlatego poszłam zeby mnie troche do porzadku przywołał

                kacperkowa straszna tragedia - SZOK!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Edzia aż tak źle z Tobą to nie byłoAle mam wrażenie że Dostałaś takiego poweraI bardzo dobrzeFaktycznie to co się stało to okropieństwoNie przepadałam za prezydentem ale żal człowieka130 istnień.masakra
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    byłam zmierzła, byłam i zrezygnowana
                    ale juz mi lepiej
                    w dodatku ciocia zostałam moja siostra cioteczna urodziła w UK dzis córę o 2.30 waga 3500 Natalka
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      widze że sie wszystkie pogrążyły w żałobie narodowej,
                      nie ma sie kto ze mna cieszyc moimi dobrymi wiesciami,
                      cóż ide leżeć do wyrka bo bardzo pieje, az mnie w cycach boli
                      weekendujcie sie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Tak mi ciężko na sercu z powodu tego, co się stało... Aż nie mogę w to uwierzyć! Ja lubiłam prezydenta... Smutno strasznie

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          No niestety wszyscy sie pograzyli nie codzienne gine tyle osob, tak to juz jest ale coż tak naprawde trzeba zyc dalej i nic juz nie zwroci im zycia. A my musimy nauczyc sie korzystac z kazdej chwili bo niegdy nic nie wiadomo. mamy tego własnie przyklad!!
                          Edziula a jakie to wiesci???ja schecia cie poslucham. Wiec czakam az tu zagladniesz.
                          Pozdrawiam


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć kochane, wróciłam z weekendu, ale jestem w takim szoku, że nie wiem co napisać i co powiedzieć. Tragedia. Do teraz w to wszystko nie wierze, nie mieści mi się to wszystko w głowie

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć Dziewczyny!
                              Zajrzałam tu do Was, bo wszystkie piszecie tak z serca o tym, co się wczoraj wydazryło... Nie chce mi się już czytać "mądrości" na ten temat w innych wątkach i na innych portalach... Cieszę się, że jest wiele osób, które potrafią odróżnić zwyczajne ludzkie współczucie i żal od nichęci do jakichś politycznych przekonań czy zachowań. Zginęli wartościowi ludzie - pokój ich duszom...


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Bo to co się stało poprostu nie mieści się w głowieTo byli ludzie.Polacy.Mieli rodzinyŻal jest każdego istnienia bez względu na to kim on był i jakie poglądy polityczne mial.Poprostu szok.
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X