Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    scarlet hehehe
    oczekujaca to napisz mi kedy co mam zrobic, bo mnie tak ostatnio gin w 9dc zalecił LH FSH i testosteron
    Ale tym razem ide na własna reke
    Ja dzis M na powazna rozmowe wziełam, bo juz emoconalnie wyvucham i musiałam sie oczyscic itp...
    ana nie wiem czy spokojniejsza ale zajde z nimi do lekarza to moze szybciej co zadziała zeby pomóc

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Czesc dziewczynki normalnie padddddammm mam dosc na dzisiaj
      od rana na nogach caly czas. Słoneczko u nas znowu zawitalo wiec po obiadku poszlismy na dlugii spacer. Maly na rowerek oczywiscie ktory zajaczek mu przyniosl a mama na nogach
      Ale sie wyszalal i szybko za to odlecial. Ale zaczyna sie juz wiem ze wiecej mnie nie bedzie w domu niz bede bo zawsze bedzie mnie wyciagal albo na dwor do piasku albo na dzialke!!!


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Czesc dziewczynki, tesknilam za Wami
        Jutro bede juz w domu to nadrobie zaleglosci, bo tyle naskrobalyscie, ze szok
        Teraz zatrzymalismy sie na noc w Brennie. Do domu daleko, a kierowcy zmeczeni.
        Wypad sie udal mimo, ze pogoda w kratke.

        Dobrej nocki


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Edziulka słonce pewnie juz pisze kochana.
          Takze
          FSH, LH I ESTRADIOL w 2 albo 3 dc najlepiej

          Potem estriadiol znowu mozna zrobic(ale nie jest to potrzebne)tak około 12dc

          Prolaktyna obojetnie w którym dniu cykli
          Progesteron najlepiej w 21dc musi byc po owulce kochana

          Co do hormonów tarczycy to ten nie wazne kiedy Edziulka


          Przy PCO słonce te wyniki z 2 albo 3dc sa bardzo wazne bo własnie to one nam mówia co i jak kochana.
          Tutaj jest dobra stronka na temat wszystkim hormonków
          http://wiki.28dni.pl/normy_laboratoryjne_dla_kobiet_oraz_interpretacja_ wynikow_badan_hormonalnych


          Scaarleciatko widze ze sie przygotowujesz kochana ostro i dobrze serduszko wypoczywaj bo ci sie nalezy

          Miss jak tam @ nawiedziła juz czy jeszcze w niepewnosci trzyma?


          Aneczko widze ze sobie humorek zakupami poprawiasz i tak trzymac ja tez bym z miła checia poszła ale nie mam jak


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Kacperkowa widze ze ty tez wymeczona dzisiejszym dniem, mały poszalał.No ale tak jak mówisz zajaczkowym rowerkiem sie cieszy.No ale teraz sobie mozesz odpoczac

            Promesse no nadrabiaj nadrabiaj kochana i bezpiecznej drogi do domu zycze.Ciesze sie ze wypad sie udałNo tutaj nam relacje zdac odrazu jak wrocisz


            Dobra ja spadam bo buzia sama mi sie otwiera

            hahahahahahahhahahahhahahhahahhahaah

            .Miłych snow zycze kochane


            Uważam za szczęśliwego tego,
            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
            ale podziwiam i szanuję tego,
            który szczęcie stworzył sobie sam,
            który stworzył je silną wola i energią.
            Hippolyte Taine

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              MOje dziewczynki to nocne marki a wiedziałam, że tak będzie jak sobie pójdę
              piję kawkę i przegryzam piernikowym serduszkiem, bo tylko to mi w domu słodkiego zostało, zaraz zabieram się za pakowanie, bo ok 14 wyjazd,cieszę się lobię takie wypady.
              Promesse ciesze się, że i twój urlopik udany, wracaj do nas bo tęsknimy!
              Edziulka oczekująca z badaniami dobrze pisze, tylko prolaktyna nie może być robiona podczas okresu. najlepiej w pierwszej części cyklu, ale ma nie być już krwawienia
              Mamakacperka mój młody tak samo ciągnie na polko, ale mnie to nie przeszkadza, ruch i słońce to zdrowie!
              Dotka a ty co, usnęłaś z tą kawką czy jak?

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Jestem jestem, ale dopiero teraz pije, rano mi sie dopiero tak na dobre @ rozkrecila i brzuch trochę zaczął boleć to tablete wzięłam i juz lepiej. Ja mam Grzeska do kawki o wszystkie ciacha swiateczne zjedzone. Super, ze juz dzis jedziesz, ja tez Ci pozazdroszcze wyjazdu bo lubie, aKrakow to kocham !!!


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hey Dziewczyny

                  dotka
                  wczoraj godzinę po napisaniu mojego posta,że "@ jeszcze brak" dostałam i też dzis mi się rozkręciła i czuje sie średnio na jeża:/
                  też kawę piję,jak co dzień o tej porze..
                  mam mnóstwo załatwień więc pewnie zaglądnę wieczorem..
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Nom to i Ciebie dopadlo, dziewczyny ciaza czeka na nas az zrobi sie cieplutko i bedziemy nasze brzuszki eksponowac w slicznych letnich bluzeczkach, to chyba o to chodzi Trzymaj sie Miss jakos to przetrzymamy


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      dotka masz na mysli summer 2010 czy 2011 czy może 20XX??
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Miss jak mozesz, pierwsze bedzie summer 2010, no a potem beda kolejne bo na jednym aniołeczku nie poprzestaniemy przeciez


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dzien dobry

                          Ja dopijam kawke i szykuje sie do drogi.

                          Dotka zima w tym roku byla dluga i tez jestem zdania, ze fasolki wykielkuja na wiosne

                          Scaarlett milego weekendu

                          Oczekujaca jak wroce do domu zaladuje jakies fotki i wysle Wam linka.

                          3majcie sie cieplo, pozdrawiam


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam.Wpadłam tylko na minutę powiedzieć że sobie wykrakałamMoj Igor całą noc wymiotówałTeraz na dokładkę dostał biegunki.Normalnie dobitka.Miłego dnia kochane.
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              ejonczyk wspólczuje,może jakiś wirus?
                              promesse długa zima = długie wieczory z m = częstszy seks = bejbik
                              byłaś w Krk?? bo już w końcu nie wiem:/

                              Scarlett baw sie dobrze w week
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Miss bylam w Krakowie, dwa dni
                                Oczywiscie zaliczylismy tez moj dom rodzinny, Wro, Zakopane, Warszawe i w drodze powrotnej Prage


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X