Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Klara czyli to powinno mniej boleć niż łyżeczkowanie macicy??Bo to już przeżyłam i wcale mi się nie podobałoFakt że ja byłam w szpitalu tylko pół dnia i mnie nie golili ale po powrocie do domu jak znieczulenie mnie póściło to myślałam że umrę.Tylko coś lekarz mi mówił że jak dupek mi nie wyreguluję to będzie chciał zrobić to łyżeczkowanie i materiał wysłać do badań. Ninkapa ja robiłam z zupek chińskich
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No to Scarlet masz w czym wybierac. Ja ci moge zaproponowac salatke z tunczyka
      -papryka
      -ogorki kiszone
      -makaron muszelki male
      -por
      -tunczyk w puszce w sosie i w oleju
      -kukurydze
      Wszytsko pokroic w kostke jedynie por na pol i ja skroic. Makaron ugotowac i dodac do reszty skladnkow. Na koniec posolic i popieprzyc i dodac majonez

      Jesli kochana chodzi o suwaczek to fakt i ja sie dziwie ze to tak szybko a jeszcze tyle rzeczy do kupienia i skad brac na to kase??ale jakos damy rade.
      Promeese nic tylko pozazdroscic tak wspanialego m-ka ale troszku sobie odpoczniesz czy juz ci szefowa robote do domu dala co??
      Oki uciekam odkurzyc i wroce. Pogoda do bani nic mi sie nie chce a moj synek taki biedny musi sie sam bawic bo ja nie mam sil wszytsko mnie boli


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ewcia nie wiem, czy to bedzie mniej bolec, ale wydaje mi sie, ze tak. Ja tez wyszlam ze szpitala po 2 godzinach od przebudzenia, ale mialam dwa tyg. chorobowego, nie moglam nic nosic ciezkiego. Zapytaj go czy nie masz polipa szyjki macicy, bo byc moze to chce wyslac do badan.

        Mamo Kacperka ja staram sie byc na biezaco ze sprawami w firmie, wiec niby jestem w domu, ale ciagle w firmie.
        Zaraz przyjedzie moja tesciowa zeby mi pomoc, bo podbrzusze troche boli pomimo Tramalu. A misiek faktycznie fajny mi sie udal, dobrze go sobie wyhowalam hahaha
        Last edited by Promesse; 14-05-2010, 11:12.


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          No widze ze znowu jedzeniowo sie zrobiło

          Edziulka tak myslałam ze ocieplacz dla miska szykujesz bo nie ma go kto grzac hahahahahahahahahahahhaha

          Scaarletko ja na ta imprezke wpadam jak tam takie pyszznosci sie szykuja Szykuj osobne miski do mnie

          Ewciu kochana tylko nam tu nad klawiaturka nie zasnij-nie no naprawde ten m ci musi masarzyk zrobic bo widze ze nie ma za dobrze z (.)(.)

          Ja sie lecze od dwóch lat w klinice leczenia niepłodnosci - mam lekarke na która nie moge narzekac - jest konkretna i nie owija w bawełne.Na wizyte mówi kiedy przychodzic tylko jak widzi ze jest potrzeba bo nie chce kasy wyciagac i zawsze odpisuje na e-maile bez problemu-mysle ze tu nie mam problemu.Klinika tez cieszy sie dobra renoma, jedynym utrudnieniem jest to ze mieszkamy za granica bo nie mozna tam byc tak czesto-no ale przezyjemy


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            No właśnie mówił że tu wszystko wygląda dobrze nic nie ma a czego on szuka to ja sama nie wiemAż wolę się nie domyślać.Wiesz Klara ja może dlatego tak zdychałam po tym zabiegu bo miałam usuwana pusta ciążę.Ale pamiętam że ostro zdychałam i byłam sama z Igorem na drugi dzień.
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              oczukujaca czyli leczysz sie w polsce tak??a gdzie mieszkacie jesli mozna wiedziec




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ewciu kochana, oj to faktycznie musiało bolec, mam nadzieje ze teraz ten dupek pomoze i nie bedziesz musiała tego robic-trzymam kciuki słonce-a moze jakas wpadka bedzie po drodze

                Ja mieszkam na wyspach.


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  no to tak jak ja a dokladniej powiesz?
                  ja jestem z polnocnej anglii i masz racje ze tutaj sie nie leczysz choc wiem ze chyba pierwsze in vitro jest bezplatne




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ruda Ty cipo

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      MamoKiC faktycznie twoj brzuszek musi juz byc duzy i taki sliczny
                      Boze jak ten czas pomyka
                      Daj pomacac moze sie zaraże hahahahahahhahahahhahahaha


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kochane moje, dziękuję za wspaniale przepisy! na pewno coś wybiorę, bo przepisy na pychoty podałyście
                        klarcia widzę, że podobne rzeczy lubimy, bo ja również robię takie jedzonko po włosku jak podałaś, pewnie dlatego, że mam rodzinę we Włoszech i lubie sie popytać co jedzą, a potem experymentuję macie tam taką fantastyczną śmietanę do sosów, nie kupię takie w Polsce, ani ona słodka, ani słona, a genialna
                        ewcia, a może to łyżeczkowanie nie będzie ci potrzebne zobaczysz co powie ginek

                        sałatka z uszek:
                        uszka 0,5 kg z mięsem
                        szynka dowolna pokrojona w kostkę 300 g-500g
                        sos koperkowo ziołowy
                        majonez kilka łyżek
                        kukurydza puszka
                        ananas puszka
                        8 ogórków konserwowych średnich
                        kapusta pekińska
                        sól, pieprz

                        Ugotować uszka (najlepiej kupić w opakowaniu hermetycznym a nie mrożone, lepiej smakują) kapustę pekińska, ananas, ogórek, szynkę drobno pokroić w kostkę. Wszystko razem wymieszać dodając odsączoną kukurydzę i ostudzone uszka.Do wszystkich składników dodajemy sos i na końcu majonez.
                        Pycha!

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Edziu ale ty oziebła jesteś -coż ja Ci zrobiłam??????????????????
                          hahhahahahahhahahahahahahahahahahahaah

                          Ja mieszkam w irlandii i tu tez pierwsze za darmo ale trzeba u nich wszystkie badania porobic, bo musza sprawdzic czy sie kwalifikujesz-a to znowu koło 2 lat i jak widze tych lekarzy - jeden od wszystkiego-to wole nie próbowac Bo mam swojego sprawdzonego, ktory sie na tym zna


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Skaarletko widze ze omijasz temat zaproseznia mnie na imprezke-oj nie ładnie nie ładnie - no to za kare sama sie wpraszam i wszystko zjem i wypije


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              ninka ja w ciąży jadłam wszystko, oczywiście z umiarem i wszystko było dobrze więc się nie martw tylko wsuwaj

                              idę odgracać mieszkanie dlatego nie czytam rudą dokładnie hahahahaha będzie sernik! hahahaha
                              a zaproszone moje paskudy jesteście wszystkie!

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                no racja z tymi lekarzami ale wiesz gdybys probowala w irlandii to moze bylyby wieksze szanse a poza tym moze oni cos innnego zaproponuja inne leczenie wiem jaka jest opinia o lekarzach z wysp wiesz skoro tobie nic konkretnego nie dolega a tak dlugo sie staracie to byc moze sprobuj tam a noz sie uda, a wiem ze maja dobre kliniki i inne metody leczenia, moze warto to przemyslec,
                                ja uciekam z malym do sklepu kupic obiadek dla mniego bo wczoraj bylam tak zmeczona ze zapomnialam miesko odmrozic i musze kupic gotowy




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X