Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Jeszcze raz gratuluję Gizelko
    Mam nadzieję że mi w tym miesiącu też się poszczęści
    Katya tobie również gratuluję dwóch panienekDbajcie o siebie i o swoje maluszki.
    Edzia a co u Ciebie?Jak się czujesz?
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Gizelko to teraz dbaj siebie, super że się Tobie wszystko układa a i praca z czasem przyjdzie.Katya gratuluje 2 dziewczynek


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Gizelko tak się cieszę że jest OK ,pewnie teraz uciekniesz nam do naszego KLUBU MAM STARACZEK ale pamiętaj o nas czasem!!pozdrawiam trzymajcie sie cieplutko

        Skomentuj


          Katya gratuluję dwóch dzewczynek
          Gizela cieszę się, że wszystko ok.
          Maluszek to musi być cudowne uczucie usłyszeć bicie serduszka swojego dzidziusia
          Dbajcie o siebie dziewczyny no i o maleństwa





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Katya gratuluję bliżniaczek!!!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              gizela79 moje GRATULACJE!!!!!!! Strasznie sie ciesze ze nowy rok zaczał sie tak pomyslnie Zapraszam Cie do KLUBU MAM STARACZEK.

              Katya_1988 gratuluje dziewczynek, ja parę dni temu dowiedziałam się ze bede miała prawdopodobne chopca Jutro badania prenatalne trochę sie denerwuje mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.

              dziewsczyny pozdrawim i trzymam kciuki, ciekawe która bedziwe nastepna

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witaj Vikuś, jak się czujesz? Dawno tu nie zaglądałaś. Pozdrawiam
                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dziewczyny, może to nie zgodne z wątkiem, ale mam do Was pytanie, może byłbyście w Szklarskiej Porębie i mogłbyście polecić mi jakiś fajny nocleg niedaleko wyciągów narciarskich? Niby mogę poszukać, ale lepiej jechać do sprawdzonych...
                  " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    cześć dziewczynki!
                    Gizelka jeszcze raz bardzo gratuluję fasolinki! dobrze, że wizytę masz już za sobą i odetchnęłaś z ulgą.
                    Katya z całego serca i tobie gratuluję dwóch dziewczynek. CUdownie tez bym tak chciała
                    U mnie nic się nie zmienia, pierwszą część dnia mi niedobrze, a w drugiej mam biegunki. Jestem totalnym kapciem

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez gizela79 Pokaż wiadomość
                      Witam dziewczyny........ja już po wizycie....i moje maleństwo ma prawie 7mm....mam założoną kartę ciąży i kolejny termin mam na 28 stycznia....powiedziała,że wszystko jest ok.i pięknie się umiejscowiła-w macicy,odetchnęłam z ulgą....
                      Termin porodu jest przewidywany na 13 września 2010r.....
                      Tak sie cieszę....


                      Ja też byłam mamą wrześniową Ale mój mały przyjechał pospiesznym i o urodził się 29 sierpnia.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez viki83 Pokaż wiadomość
                        ciekawe która bedziwe nastepna
                        Po cichu wierze, że ja Taka miła wpadeczka .

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Czesc dziewczynki,
                          Ja własnie gotuję obiadek - a własciwie obiadokolacje moja dzidzia ma 4.8 mm(CRL) i srednica pecherzyka ciazowego 15,1mm.
                          Katya gratuluję bliźniaczek. Gizelka-bedziemy rodzic prawie w jednym czasie


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            To widzę, że Carin zdecydowana, zdesperowana

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Gizela gratulacje!!!
                              przepraszam nie odzywałam się ostatnio niestety w pracy nie mogę nic odpisać brak czasu trochę poczytałam ale nie wszystko bo sporo naskrobałyście... do tego się przeziębiłam czuję jak mam gorączkę gardło boli jak diabli i katar masakra... A smutno mi strasznie bo... test zrobiłam dziś. Zebrałam się jak mówiłyście i nic nie wyszło brak jedna krecha!!!!!!! Dół żal rozczarowanie ehh... to co oznaczają doo diabła te objawy więc w zeszłym miesiącu rzeczywiście nic nie wyszło... pocieszam się troszke tym że do przewidywanej @ zostało nie wiem 10? 12 dni?? nawet pojęcia nie mam bo jak wcześniej wspominałam raz mam 32 dni cykl raz 29. Ale na oko tyle dni zostało więc dni płodne praktycznie dopiero się skończyły... a działanie jakieś było. Więc może nic tylko nie wykryło jeszcze za wcześnie. Kurcze mieszane mam uczucia Ale przeczucie mam i tak takie dziwne że jednak coś tam jest. Mam nadzieję że mnie nie myli. Bo jak na razie chce mi się tylko płakać. Idę się położyć jutro zajrzę. Dobranoc słoneczka.


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Angel nie załamuj się kochanaGłówka do góry!Sama mówisz że może w tym miesiącu się uda wiec nie pozostaje Ci nic tylko czekać!Jak nam wszystkim
                                Chociaż ja mam w tym miesiącu takie wewnętrzne przeczucie że się udało tylko mam nadzieję że się nie mylę.
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X