Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Oczekująca dziękuję ,nie nakręcam się tylko spokojnie jak mówisz że

    "Gosienko moja masz racje nie nakręcaj się ja wiem ze to serduszko już u ciebie za niedługo zawita trzymam cię za słowo i jeszcze raz dziękuję,jesteś kochana,takie słowa dodają sił i optymizmu,buziaki

    Gizelko ta nasza służba zdrowia ,koszmar

    Misiaczek witaj u nas jest fajnie ,rodzinnie ,zobaczysz !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość

      Gizelko
      , a jesteś pewna, że nie warto poczekać? Lekarz może nie wykryć tak młodej ciąży. Moja doktor każe w 8 tyg. przychodzić.
      usg może wykryć chyba ok.3-4 tyg, ciąże,ale lekarz może wczesniej już stwierdzić ciąże,po macicy
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Froszku może i USG przezpochwowe już coś tam wykryje . Pamiętam swoje pierwsze USG! Aaaaah aż się popłakałam.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          najpewniej usg zrobić ok.4 tyg,wcześniej może być za wcześnie i nic widac nie będzie,ale gin może Cię zmacać
          FROCH

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dziewczyny, dopiero teraz sie dowiedzialam, znajoma, ktora ma dziecko tez 4 miesiace jak ja znowu w ciazy jest tez chceeee....u mnie nie ma powodu zdrowotnego, z ktorego nie jestem teraz w ciazy, tylko... rodzinnego, a mianowicie moj nadal uzywa... wiecie czego.... gumki, nie al sie przekonac na nowe staranka, mowi, ze pod koniec tego roku... Boze, moze jestem nienormalna, ze tak szybko, ale ja pragne znowu dziecka... nie wiem, jakos mnie perspektywa nowego porodu i dziecka nie przeraza mnie, moze za odwazna jestem, bo choc moja corka jest placzliwa i duzo obowiazkow, ja nadal jeszcze bardziej chce dzieci))) A, wiem dlaczego: bo byłam jedynaczka i strasznie bylo... ja chce miec tak naprawde trojke, ale moj chce tylko dwojke, dobre i to, oby jedynaczka Asia nie byla










            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ja o swojej ciąży dowiedziałam się dopiero w 9 tyg. :O. Wcześniej miałam krwawienia i pomyliłam to z okresem .

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                dziewczyny możecie oddać swój głos na moją siostrę? zależy mi bardzo na tym
                tylko kiedy wpiszecie dane,to przyjdzie na maila link i musicie na niego kliknąć
                z góry dziękuje

                http://www.gumtree-winsomewheels.com...try.php?id=489
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                  Ja o swojej ciąży dowiedziałam się dopiero w 9 tyg. :O. Wcześniej miałam krwawienia i pomyliłam to z okresem .
                  carin a ten "okres" miałaś normalny??krótszy,mniej obfitszy...itd czy to samo?
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                    carin a ten "okres" miałaś normalny??krótszy,mniej obfitszy...itd czy to samo?
                    No krótszy trochę. Trwał 3 pełne dni i trochę czwartego. Ale tak samo obfity. Normalnie mam po 5-6 dni.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Czesc!Ale u mnie sypie!Właśnie wróciłam z szaleństwa sankowego z moim szkrabemWidzę że tu kolejna fasolkaGratuluję i bardzo się cieszę!Dbaj o was kochana!
                      Gosiek bidulko moja kuruj się!
                      NARAZIE UCIEKAM ROBIĆ OBIAD ALE WPADNE PÓŹNIEJ TO NADROBIE TO CO NAPISAŁYŚCIE BO NIE BYŁO MNIE JEDEN DZIEŃ A TU TYLE TEGOBuziaki kochane!
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Cześć dziewczynki!
                        Jak idzie zafasolkowywanie w nowym roku? U nas najgorsze minęło. Odpukać! To już 18 tydzień! A z nowinek to to, że będę mamusią dwóch dziewuszek. Niunie są dwujajowe!
                        Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
                        - Skąd pochodzi to światło?
                        Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
                        - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Katya, ale cudownie...!!!!)) 2 dzieczynki... Jak ja bym tak chciala) Dbaj o Was. Najwazniejsze,ze najgorsze minelo! U mnie 29dc i lekko plamie, a temp.36,9. Czlowiek gdzies tam sie łudzi... Pewnie jutro dostane @

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ana, a kiedy przewidujesz u siebie @? Tzn. na kiedy masz termin .

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witam dziewczyny........ja już po wizycie....i moje maleństwo ma prawie 7mm....mam założoną kartę ciąży i kolejny termin mam na 28 stycznia....powiedziała,że wszystko jest ok.i pięknie się umiejscowiła-w macicy,odetchnęłam z ulgą....
                              Termin porodu jest przewidywany na 13 września 2010r.....
                              Tak sie cieszę....



                              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Aż miło się Was czyta dziewczyny!!! Maluszku Gizelko, Katya super dbajcie teraz i o siebie i o maleństwa!!!
                                Last edited by kaathrina; 08-01-2010, 18:05.
                                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X