Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Eionczyk masz rację tak jak gizelka długo,jej się udało to mi też musi! wierzę i czekam papa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No ja już 8 miesięcy walczęTak wiec niewiele mniej.Ale również nie tracę nadzieiA wydawało mi się że zajść w ciążę to jest tak łatwo.Teraz jak słyszę teksty typu ,,łatwo to się dzieci robi,, to mnie krew zalewaTeż tak macie?
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Nas ostatnio wszyscy się pytają "A Wy kiedy?". Mój mąż czasem odpowiada "myślisz, że to tak łatwo?!". Tak bardzo bym chciała. Zawsze marzyłam, żeby mieć swoją rodzinę z trójką dzieci. A teraz okazuje się, że mam problemy nawet z jedym Czasem się zastanawiam czy wogóle kiedyś się uda





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ada słonko nie wolno tak myśleć!Chociaż ja jak non stop myślę o dzidzi to coś nam nie wychodzi!A na samym początku starań jak nie myślałam tylko szłam na żywioł to były dwie krechy
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            dziekuje wszystkim za miłe przyjęcie mnie do swojego grona! gratuluje tym którym sie udało


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Bajtel - też miałam podobne bole miedzy 19-24 dc. Wychodzi na to że sięzarodek zagniezdzał
              Ja o swoją dzidzięwalczyłam z m od lutego - ok 10 miesięcy. Też byłam przekonana ze miesiąc, dwa ,trzy i dzidzius bedzie - no ale każdemu pisany chyba inny czas.
              Nas tez niejedna osoba pytała " a wykiedy" - w koncu odpowiadaliśmy - "jak bociany przylecą". Pytania sądenerwujące ale mozeludzie nie zdają sobie sprawy że czasem wynika to z jakiejs choroby, i pomimo tego ze się chciałoby mocno, trzeba poczekać dłużej.
              Dzisiaj idziemy do lekarza - pewnie dostanę kartę ciąży, Wczoraj mąż przywitał mnie bukietem pięknych kwiatów za zdjęcie naszej fasolki.
              Zła jestem na siebie bo wczoraj zdenerwowałam się w pracy. Wiem że nie moge ale to po prostu samo wyszło. Muszę chyba nabrac jakiegos dystansu do wszystkiego i myśleć wyłącznie o dzidzi. Tylko czasem to się dzieje mimo mojej woli. No nic zmykam. Trzymajcie się ciepło!!


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Maluszek, ale Twoj mąż miał gest Uwielbiam takie gesty A tak swoja droga, to mi sie przypomniało,że dawno nie dostałam kwiatka... Chyba dziś trochę ponarzekam do m
                U mnie temp.spadła i dziś pewnie dostanę tę wstrętną @. A co do pytań, to niecierpie ich! Ja się nigdy nikogo nie pytałam. Jak ostatnio powiedziałam to zirytowana w mojego m, to od razu pytań nie ma. Wkurza mnie to, bo tak jak mówicie-bikt nie wie, jak człowiek by hciał, a tu nic! Zaczął się 10mies.starań-kiedy w końcu sie uda??? Najgorsze,że zaczynam wątpić;( I też myślałam,że to tak szybko przyjdzie. Jednak teraz mam postanowienie-nie bede obsesyjnie myslec!MUSZE przestac-wyluziwac!Dobrze mi zrobily wczorajsze zakupy z moim m. No ale teraz czekaja nas badania, a moj m nie za bardzo chce-rozumiem Go. Wybaczcie,ze Was tak zanudzam. Czasami potrzeba sie wygadac-jest lepiej wtedy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  O matko!! Ale literowek narobilam! To poprawiam wypowiedz :'A co do pytań, to nie cierpie ich! Ja się nigdy nikogo nie pytałam. Jak ostatnio powiedziałam to zirytowana u mojego m, to od razu pytań nie ma. Wkurza mnie to, bo tak jak mówicie-nikt nie wie, jak człowiek by chciał'

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    też mnie krew zalewa jak inni mówią, że dzieci się tak łatwo robi. chociaż się im nie dziwię, bo Piotrusia zmajstrowaliśmy za pierwszym razem, dlatego dłgo myślałam, że to tak hop siup i już

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Wiecie co nic mi się nie chce!Rano byłam taka wyspana i pełna energi,teraz czuje się coraz gorzejStrasznie bolą mnie piersi!I szew po cesarce okropnie ciągnieTa pogoda mnie wykończy
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Wiem, że nie powinnam tak myśleć, ale czasem złapię takiego doła, że nic nie mogę poradzić. Na dodatek w koło same ciąże i to właściwie przy pierwszym miesiącu starań.





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                          Wiem, że nie powinnam tak myśleć, ale czasem złapię takiego doła, że nic nie mogę poradzić. Na dodatek w koło same ciąże i to właściwie przy pierwszym miesiącu starań.
                          Ada...uda się ....my tu na forum długo się staramy lub starałyśmy....Ja czekałam 11msc,ale są dziewczyny które dłużej walczą o fasolkę.....,także głowa do góry i walcz o tą fasolkę....do końca....


                          mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                          gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                          Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                          Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                          Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            też myślę, że głowa do góry, choć sama jestem w dołku. Humor mam taki, że lepiej jak m. nie podchodzi, bo takie grzmoty z piorunami lecą. Jestem osłabiona i zmuszam się do zrobienia czegokolwiek:/ wszystko mnie wnerwia, nic mi nie pasuje. najlepiej by trzeba było przespać ten zimowy czas i obudzić się na wiosnę

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witam moje kochane wszystkie dziewczynki....
                              Będzie dobrze i niunia sobie przyjdzie....rozsyłam ten wirusek do każdej z was......trzymam kciuki....ten rok będzie obfity-zobaczycie.....


                              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Maluszek dziękuję za dobre wieści!! będę wierzyć i czekać na wynik razem z wami dziewczynki!
                                Kobietki kochane musimy wierzyć i czekać cierpliwie ,to cholernie trudne ale tak na prawdę to co nam pozostało????????Trzymajmy się razem będzie łatwiej papa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X