Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Wiesz ja miałam coś podobnego w ciąży i też nie używałam mydła... To wygląda tak, że cały sutek różowy, a na czubku taki żółtobiały placek nie za wielki złożony z takich maluteńkich kropeczek, tak?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez laurunia20 Pokaż wiadomość
      Ja siedze z testem w domu... ale jest wazny do listopada 2011, wiec uzyje go dopiero jak beda jasne oznaki
      i bardzo dobrze,na razie nie prosi o jeść wiec niech sobie poczeka
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        No właśni coś tego typu do tego są strasznie wrażliwe na dotyk.
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Wiem,ze psychologiczne myslenie jest wazne, ale to trudne. Carin, mysle o innych rzeczach tez, spelniam sie zawodowo, ale jednak kolejne bezowocne cykle i brak dziecka sa czasami bardzo dolujacy. Mysle,ze wiecie o czym mowie. Scarlet, lekarz pewnie ma racje. Jednak u mnie jest tak,ze im dluzej czekam, tym bardziej zaczynam myslec,ze cos jest nie tak... Przez ostatnie miesiace w ogole zastanawiam sie, czy kiedykolwiek bedzie mi dane zostac mama.
          Czekam na wiesci testownicze Carin.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
            No właśni coś tego typu do tego są strasznie wrażliwe na dotyk.
            A powiedz mi jesteś ile po owulacji?

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ja tez czekam na wiadomość carin! tak temperatura powinna się otrzymywać przez cała ciąże ok 37.00 stopni i więcej.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez Ana2081 Pokaż wiadomość
                Wiem,ze psychologiczne myslenie jest wazne, ale to trudne. Carin, mysle o innych rzeczach tez, spelniam sie zawodowo, ale jednak kolejne bezowocne cykle i brak dziecka sa czasami bardzo dolujacy. Mysle,ze wiecie o czym mowie. Scarlet, lekarz pewnie ma racje. Jednak u mnie jest tak,ze im dluzej czekam, tym bardziej zaczynam myslec,ze cos jest nie tak... Przez ostatnie miesiace w ogole zastanawiam sie, czy kiedykolwiek bedzie mi dane zostac mama.
                Czekam na wiesci testownicze Carin.
                Mamą bedziesz napewno i to zapewne wtedy gdy bedziesz sie tego najmniej spodziewac. Probowalas moze nawet od 2-3 dni przed owulacja wypic troche alkoholu zeby sie rozluznic i naprawde zaszalec z mezem? Moze jakies nowe glebsze pozycje? Nie martw sie o dziecko gdyz ma ono "okres ochronny" przez okolo dwa tygodnie po zaplodnieniu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                  ja tez czekam na wiadomość carin! tak temperatura powinna się otrzymywać przez cała ciąże ok 37.00 stopni i więcej.
                  Szkoda ze to mozna zmierzyc tylko rano...

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ja mierze rano i wieczorem, zawsze wieczorem jest wyższa o jakieś dwie kreski. jak rano mam 37,3 to na wieczór jest już 37,4-5

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Scarlett przepraszam, że pytam, ale jestem totalnie ciemna. Jesteś teraz w ciąży?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Czarin, dzieki za rady,ale nie potrzebuje alkoholu, a pozycje uskuteczniamy Mam 2 dzien @, bardzo boli mnie podbrzusze i pewnie to przez to mam taka chandre. Chyba tez tak macie na poczatku @, a pozniej mija i ma sie nadzieje.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          no właśnie próbuję się dowiedzieć wyjaśni się za kilka dni. tempka chyba ta, objawy są, ale dzisiaj test wyszedł jak wyszedł, może za wcześnie. dodam, że przed 2 poronieniami zaobserwowałam właśnie temperaturę

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez Ana2081 Pokaż wiadomość
                            Czarin, dzieki za rady,ale nie potrzebuje alkoholu, a pozycje uskuteczniamy Mam 2 dzien @, bardzo boli mnie podbrzusze i pewnie to przez to mam taka chandre. Chyba tez tak macie na poczatku @, a pozniej mija i ma sie nadzieje.
                            Wiesz, żebym nie została źle zrozumiana, ja nie mówię o upiciu się, ale np. o lampeczce wina czy szampana .

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                              no właśnie próbuję się dowiedzieć wyjaśni się za kilka dni. tempka chyba ta, objawy są, ale dzisiaj test wyszedł jak wyszedł, może za wcześnie. dodam, że przed 2 poronieniami zaobserwowałam właśnie temperaturę
                              To życzę Ci aby tym razem się udało .

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                carin wiem o czym piszesz masz rację, czasami pomaga

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X