Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    edzia bardzo dobrze cie rozumiem ja z jednej strony balam sie wywolania a z drugiej cieszylam ze w koncu sie zacznie. A tu niespodziewanie na grillu bylam w niedziele i raz na pol godz. pobolewal brzuch no i sie w nocy rozkrecilo
    matyna racja meza brata synek byl uczulony na pampersy i jak przeszli na huggisy to wsio wrocilo do normy. Ja uzywam tego samego kremu co ty a+d tego brazowego.
    Pzdr


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      no mama nadzieje ze mnie tez zbierze w najbliższym czasie, ale ostatnie dni o dziwo zero symptomów, nawet bym rzekła ze sie świetnie czuje i odzyskałam siły i witalność

      a kremik z wit A+D połozne u mnie bardzo polecały, bardziej niz oliwke

      Skomentuj


        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        Anetka prześliczną masz córeczkę. Ja też słyszałam, że dobra jest mąka ziemniaczana na podrażnienia. Matynka tak już jest z tymi cycolami hehe. Edzia wspólczuję Ci tym bardziej, że taki upał jest.

        Skomentuj


          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          Cześć Dziewczyny,
          Edzia Twoja malutka pewnie chce upały przeczekać, pod koniec tyg. ma być odrobine chłodniej, może wtedy się zdecyduje
          Antena śliczna Nikolka
          Dziewczyny jak chcecie żebym zrobiła listę na pierwszej stronie z danymi naszych maluszków, to podajcie proszę imię dziecka, datę i godzine narodzin, wagę wzrost, rodzaj porodu i tc.
          A oto moje dzieciaczki wczoraj:
          Attached Files


          Skomentuj


            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            ANIA ale masz słodkie łobuuziaczki

            moja mała na chłodek czeka mówisz, no u mnie ostatnio chłodniej, choc dzis znów zaczyna sie nagrzewać mimo niezłego wiatru
            do południa było superowo chłodno, nawet pospałam i siły mi wróciły, ze sie wzięłam za sprzątanie łącznie z pastowaniem (mopem) podłóg
            porobiłam pranie, ogarnęłam mieszkanko, trochę upuściłam hormonów hahah

            Skomentuj


              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              hej,
              Ale upaly maja byc... ponad 35'C.. Czy to aby nie za goraco dla maluszka na spacer? Mala buzke ma nadal cala obsypana, wyglada jak truskaweczka tera w ten gorac to napewno wszystko tylko sie pogorszy
              Aaniaa moja malutka Antosia 5/11/11 8.56 rano, 2,73 kg 48cm sn ,

              pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                hej
                My juz po 1 wizycie u pediatry. Z malutka wszystko ok, ladnie przybiera na wadze. Zadalam jej setki pytan i przynajmniej rozwiala moje watpliwosci.
                Matyna w te upaly i duchote to lepiej chyba posiedziec w domku i wyjsc ewentualnie wieczorem.
                Aniaa moja Nikola ur. 30.05.11 godz. 22.30, 3695, 53cm, sn.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  hej,
                  Siedzimy w domu Przyzwyczailam sie do spacerkow i teraz strasznie mi sie dluzy...Moja Tosia to juz sie przestawila na spanie w nocy jak mi zasnie o 9 wieczor to budzi sie tylko raz o 2 w nocy, teraz jest wpol do 8 a ja sie jej dobudzic niemoge puzniej w ciagu dnia nadrabia z jedzonkiem no i nie spi gadzinka mala tylko sie bawimy. Czarna ja zapomnialam zapytac pediatre o kremy z filtrami, bo na wszystkich pisze ze od 6 miesiaca sa...Nie wiesz moze czy mozna ich uzywac na naszych maluchach?
                  Pozdrawiam!

                  Skomentuj


                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    matyna z tego co wiem to nie mozna stosowac chyba ze sa jakies filtry mineralne poobno zle sie rozprowadzaja w polskiej aptece trzeba zapytac. Najlepiej to budka parasolka i cien heh. Mi pediatra mowila ze mam w nocy mala co 3h budzic do jedzenia ze to wazne aby jadla tak.
                    No my pewnie tez w domku bedziemy siedziec zar z nieba sie leje szok...
                    Last edited by czarna2532; 09-06-2011, 15:33.


                    Skomentuj


                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      Ehh, no wlasnie z tymi kremami to roznie mowia, ponoc jak dziecko nie ma reakcji alergicznej to nawet powinno sie dawac... Ja tam narazie robie tak jak mowisz cien , parasolki itp
                      Na poczatku moja mala tez co 3h budzilam ale teraz to jest poprostu niewykonalne, nie wiem co musialabym jej robic zeby ja wybudzic

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        Witam! Wszystkie przyszłe mamusie . Ja zaczynam wielkie odliczanie za 4 dni mam termin porodu . Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze i synek szybko będzie na świecie ;-)

                        Skomentuj


                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          Mysia witaj .

                          No my to już prawie wszystkie mamy to za sobą, jedynie Edzia jeszcze oczekuje Swojego dzieciątka. Teraz nie będzie przynajmniej czuć się taka osamotniona w tym oczekiwaniu .
                          Last edited by luna_1979; 09-06-2011, 16:53.

                          Skomentuj


                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            Mysia witaj! Czekamy na czerwcowego szkraba!

                            Skomentuj


                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              Co taka cisza kochane? Edzia wszystko u Ciebie w porządku? Jak tam Wasze maluszki się mają, pewnie rosną jak na drożdżach. Mój szkrabek tylko je i śpi jak to jego starszy brat powiedział ostatnio. Ale żeby nie było tak kolorowo to czasem też popłacze.

                              Skomentuj


                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                nie odzywam sie bo mam dość i jestem wybuchowa, hormony mi szaleją i mało kto to rozumie... do tego ciągle temat brzucha czy opadł kiedy rodzę i wogóle wszyscy wszystko wiedza lepiej, a mnie sie nie chce tego słuchac
                                dzis w nocy złapał mnie paraliżujący ból całej miednicy-bioder krocza nie wiem jak to określić, ale jak by mała nagle chałą sie wycisnąć bez akcji porodowej
                                Czułam po prostu ogromne parcie na dół ze az nie mogłam sie ruszyć i myślałam ze mala mnie rozerwie i wyjdzie na chama, ale niestety sytuacja powtórzyła sie jeszcze raz w nocy i cisza... jestem tak zmęczona tymi bólami skurczami i nocnymi odjazdami, ze ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X