Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    A tu zdjecie z wczoraj jak sie przeciagala przed jedzonkiem
    Attached Files
    Last edited by matyna99; 04-06-2011, 15:54.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      hej jak tam dziewczyny? Edzia jak samopoczucie? Ja sie przyzwyczajam do bycia mama heh wstawanie w nocy itd ale Nikola bardzo grzczna (oby nie zapeszyc heh) po obudzeniu zje, przewiniemy ja i idzie spac mam pytanko do Was. Czytalam ze noworodek zjada ok 45-90ml na karmienie. Moja wcina 100ml i dopiero zasnie. Karmie mlekiem z piersi ale sciagam, jeszcze mala nie zbyt cyca chce ciagac, w szpitalu ja rozleniwili. Dawali butel i to z takim smoczkiem ze nawet ssac nie musiala a mleko lecialo. Ale powoli sie uczy i robi postepy. Takie dziecko nie jje na sile prawda? Tylko jesli tyle potrzebuje to tyle zjada. Co ok 3h budzi sie na karmienie.
      Matyna kiedy poszlas na 1 spacer z mala w te nasze upaly?
      Pozdrawiam


      Skomentuj


        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        Czarna moja mala tez taki zarloczek i mi pediatra powiedziala ze pewnie ja przekarmiam czasami, tak mi nagadala ze teraz to ja juz kompletnie nie wiem jak ja karmic wiec daje jej tyle ile chce i mam z glowy. A na spacer w te upaly ubieralam ja tylko w body i kupilam taka oslonke od slonca Mozesz ja od razu zabierac na spacerki, im czesciej tym lepiej
        Edzia pewnie znowu generalne sprzatanko robi zeby sie porod szybciej zaczal
        pozdrawiam

        Skomentuj


          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          hey a gdzie tam sprzatam ,nie mam siły takie upały ze
          a małej tak dobrze w brzuszku ze nadal dwupak i pewnie po terminie przyjdzie na swiat wiec ja ro spacerkach pomarzyć moge

          pozdrawiam mamuski i dzidziuski

          Skomentuj


            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            edzia do terminu masz jeszcze troche czasu dodam ze mi spacerki nic a nic nie pomogly


            Skomentuj


              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              hej dziewczyny jak chodzi o krmienie mlekiem z piersi to rowniez daje tak czesto i tyle ile chce moj bobo mlekiem z piersi nie da sie przekarmića teraz w te upaly moj malutki nawet co pol godz wola bo tez go suszy)))jak i nas

              Skomentuj


                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                dziabka oj ja nie wiem czy nie da sie przekarmic, moja je tak lapczywie ze w 15 minut 2 piersi potrafi oproznic a potem placze bo ja brzuszek boli.. raz mi nawet zwymiotowala i to tak chlustajaco.. Ale skad ja mam niby wiedziec ile ona wypija oszukuje ja teraz smokiem ( tak jak lekarz kazal ) ale nie wiem czy nam to na dobre wyjdzie..
                Moja bidulke tradzik niemowlecy dopadl cala buzke ma wysypana, nic z tym nie robie bo na to chyba nie ma lekarstwa tylko trzeba czekac az przejdzie..
                Czarna jak tam spacerki? Pogoda piekna, korzystajcie! My wczoraj wzielismy mala na sushi hehe
                Last edited by matyna99; 06-06-2011, 17:39.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  no z tym przekarmianiem to roznie bywa wlasnie. Ja daje dalej butel z odciagnietym mlekiem. Zapisuje ile i o ktorej godz. zjada (w szpitalu mowili mi ze noworodek zjada od 40-90ml na karmienie i staram sie wiecej nie dawac narazie zazwyczaj 70-80 ale skoro sie budzi co 2-3h to chyba najada sie ) i porozmawiam z lekarzem na wizycie.
                  Matyna narazie nie spacerujemy, wczoraj wyszlam na chwile w sumie do sklepu i myslalam ze nie wroce :\ pekniecie jeszcze boli szczegolnie jak goraco na zewnatrz i cialo sie spoci. Wogole to mam wrazenie ze mi sie rozeszlo to zszycie albo szwy puscily niewiem nie boli tak strasznie juz duzo mniej, ale w sumie nigdy nie widzialam czegos takiego i nie mam porownania. Wizyta w lipcu az zobaczymy.
                  pozdrawiam


                  Skomentuj


                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    Cześć mamusie

                    Myślę, że czasem dziecko może za dużo się najeść, mój skarbek to przeważnie je co 2, 3 godziny ale jak pod wieczór mu sie włączy siedzenie przy piersi to potrafi się najeść a za 15 min znów chce do cyca i tak w kółko, ale to jest raczej powodowane potrzebą bliskości niż głodem, co nie zmienia faktu, że wtedy za bardzo sie najada.

                    Skomentuj


                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      hej mamusie! co tam u was?
                      Moje dziecie pobilo wczoraj wszelkie rekordy najpierw nie spala caly dzien, (doslownie 2 godzinki przespala! ) a puzniej w nocy jakbym sie nie obudzila zeby ja karmic to by zmowu cala nocke przespala
                      Dzis juz chyba normalniej bedzie, rano zajela miejsce taty i spalysmy dobre 4 godzinki a teraz zpowrotem u siebie. Goraco, ponad 30 stopni! Czarna nie dziwie sie ze jeszcze nie chodzisz nigdzie, ja 2 tyg nawet po domu nie moglam chodzic!
                      Edzia jak tam u Ciebie?
                      Fajny link pojawil sie na forum wiec przekazuje dalej
                      http://www.mamazone.pl/kalendarz-roz...miesiac-2.aspx
                      milo poogladac
                      pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        hej dziewczyny
                        trochę mnie tu nie było a tu tyle do nadrobienia miałam przejściowe problemy z małą akurat złośliwie na weekend brzuszek ją bolał i strasznie się napinała budząc się i płacząc aż serducho mi pękało że się tak męczy ale wszystko już wróciło do normy - na szczęście a za to wyskoczyło jej dość mocne uczulenie na tyłeczku i nie wiem już co stosować by je zwalczyć nawet chusteczek nawilżających nie używam tylko wody przegotowanej by bardziej nie podrażnić - ratunku pomóżcie może macie jakieś sprawdzone sposoby
                        Edziu czekamy z niecierpliwością na Twojego skarbka - niech w końcu się urodzi i ładuje mamusie samym sobą
                        Czarna wielkie gratulacje !!! duża ta twoja pociecha się urodziła tylko trochę nerwów z tym miałaś współczuję ale dobrze że wszystko dobrze się skończyło że z Tobą i malutką wszystko dobrze
                        Aniu wielkie gratulacje duża i dłuuuuuuuuuuga ta Twoja Oleńka witamy po tej stronie
                        Dziewczyny przesłodkie te wasze dzieciaczki nie mogę się napatrzeć

                        a to moja Nikolcia

                        pozdrawiam kobitki
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          ANETKA ale słodziutka ahhhh tylko ściskać i całować
                          z reszta wszystkie dzieciaczki takie słodziutkie

                          MATYNA nadal w dwupaku jestem, co jakiś czas łapią mnie bóle przepowiadające ale sie wyciszają i tak sie mecze dalej
                          chyba sexu spróbuje w końcu na wywołanie bo mam juz dość
                          mała wyjść nie chce i chyba niczym tego nie przyspieszę

                          pozdrawiam

                          ps rumianek polecam na uczulenia lub kisiel naturalny ( zagotować szklanek wody, w 1/2szkl zimnej wody rozrobic 2-3łyzki maki ziemniaczanej i to wlac do gotującej - chwile trzymać na ogniu az zgęstnieję, jak wystygnie to posmarować uczulone miejsce lub podrażnione - zrobi sie taki filterk będzie sie potem łuszczyc ten kisiel ale pomaga )

                          Skomentuj


                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            antena sprobuj uzywac przez jakis czas zamiast kremow maki ziemniaczanej jako zasypki. Podobno dziala w kilku przypadkach sie sprawdzilo.
                            Matyna ja juz troszke lepiej ale jeszcze nie ta forma na dlugie spacery
                            edzia do terminu jeszcze masz czas samo w koncu przyjdzie ale jak mozna probowac przyjemnego z pozytecznym (moze u ciebie zadziala sex) to czemu nie heh bez porownania z sprzataniem i bieganiem po schodach


                            Skomentuj


                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              CZARNA do terminu czas jest, ale szyjka krótka miękka wiec gotowa i te skurcze sa dość meczące bo sie czuje jak bym juz któryś dzień rodziła wiec nic miłego takie meczenie
                              a z sexem nie wiem jak wyjdzie bo najpierw ja nie chlałam byłam zbyt spięta, a teraz M nie bardzo - wiec wygląda na to ze zdani jesteśmy na mała, bądź wywołanie porodu oxytocyna
                              i mi tu nie cwaniakaowac bo macie to za soba a ja jedna zostałam

                              Skomentuj


                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                Antena sliczna ksiezniczka z Twojej Nikolci a sprawdzalas inny rodzaj pampersow? Czasem i pampki uczulaja. Ja uzywam kremu a+d przy kazdej zmianie pampka i jak narazie wszystko oki.
                                Edzia wspolczuje Ci tego czekania, pamietam jak to ja nie moglam sie doczekac..
                                Luna to nasze dzieciaczki podobnie maja, nahapia sie za dwoje a potem brzusio boli, dlatego ja jej smoka zaczelam dawac w takich sytuacjach
                                zmykam do parku

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X