Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    Edzia wspolczuje Ci szczerze! Koncowka jest okropna....jeszcze teraz w ten gorac... masakra poprostu. Tutaj takimi upalami dowala ze zyc sie nie da, jak klimatyzacje wylacze to malaa cala w potowkach meczy ja ta pogoda.. dzis tylko na chwilke na spacer i do domku na karmienie a raczej pojenie jakos nie umiem na zewnatrz cyca wywalic i za kazdym razem do domu gonimy
    Co tam u reszty slychac?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      Matynka, nie ma co się wstydzić karmić piersią w miejscach publicznych, wystarczy usiąść gdzieś w ustronnym miejscu, zarzucić pieluszke tetrową przez ramię i pierś i juz nikt nie widzi, mnie takie widoki nigdy nie gorszyły a wręcz przeciwnie, nie ma nic piękniejszego niz widok matki karmiącej swoje dzieciątko, naprawdę wystarszy lekko się okryć. Edzia masz tak samo jak ja chwile przed porodem, też byłam strasznie nerwowa i fatalnie się czułam. Jeszcze chwilka i będziesz to miała za sobą. A co u reszty słychać, pewnie wszystkie mają nawał pracy przy maluszkach, szczególnie Ania bo ma dwoje do ogarnięcia tak jak ja zresztą a nie jest to łatwa sprawa.

      Skomentuj


        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        dzięki za zrozumienie dziewczyny az mi sie milej zrobiło, bo mi zarzucono ze nie mam prawa sie wściec i hormonalnie reagować...szkoda opowiadać o wszech-wiedzących ciotkach

        LUNA powiadasz tez Cie nosiło i ze juz tuz tuz
        no dzis sie jakoś dziwnie czuje, ale na razie zajmuje sie wszystkim byle nie siedzieć nie myśleć, bo na pewno jeszcze nie to

        Skomentuj


          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          Hej !
          Roboty przy dzieciaczkach jest, ale jak widze jak moja mala szybko rosnie to juz mysle o nastepnym dzidziusiu Przekochane sa takie malenstwa.
          Mojej malej wysypka raczej nie schodzi z buzki, dzwonilam do pediatry kazala mi ja smarowac kremem aveeno baby i jak sie nie poprawi to na wizyte.. Cos mi to wyglada na skaze bialkowa poprzegladalam inne fora i niestety takie krostki to poczatek skazy u wielu maluszkow. Jak do poniedzialku sie nie poprawi to do lekarza Po za tym moja malutka juz tak fajnie sie smieje do nas ze szok kocham to serduszko nadzycie
          Upaly ustapily miejsce deszcza i burza... ble!
          Edzia ja juz sie nie moge doczekac kiedy Ty urodzisz!! HEHE jestem ciekawa nowych maluszkow! A jak tam Mysia u Ciebie?

          Skomentuj


            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            Hej! Ciągle czekam jeszcze 2 dni ale jak na razie jeszcze nic nie czuję żeby mały chciał wyjść i wydaje mi się że pewnie urodzę po terminie ;-)

            Skomentuj


              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              MYSIA witaj w klubie siedzących na szpilkach

              kurde małą mi sie tak pręży momentami ze juz głupieje czy to skurcz brzuch spina czy ona

              Skomentuj


                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                hej dziewczynki
                edzia naprawde Cie rozumiem, szczegolnie to jak bardzo potrafia byc dobijajace pytania 'a co ty jeszcze chodzisz z brzuchem' albo 'no kiedy w koncu urodzisz' wrrr ja mialam srednio 2 tel dziennie myslalam ze mnie cos trafi. A do tego bylam tydz po terminie. Ale pociesze Cie niewiele sie zmienili teraz dzwonia jak malutka hahaha ale juz nie odbieram bleh
                moja malutka tylko je i spi tak samo. Jest bardzo grzeczna prawie wogole nie placze. Dzis miala sesje new born musialam nagrzac w salonie do 30st bo byla bez ciuszkow masakra myslalam ze sie udusze.
                Matyna wspolczuje jesli krostki malej to skaza, bedziesz musiala uwazac co jesz itd. U nas narazie zadnych problemow tylko apetytu mi brak ale to pewnie przez pogode. I podziwiam ze myslisz o nastepnym heh ja nie chcd slyszec jak narazie
                Co do karmienia piersia to sa fajne husty do okrycia jesli ktos nie chce sie afiszowac. Ja sobie takowa zakupilam ale moja mala butel nadal preferuje i ja sie przyzwyczailam juz do odciagania a bliskosc przy karmieniu cycem ktorej moja Nikola nie ma nadrabiamy zawsze przytulaniem
                Pozdrawiam


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  Kurcze mój malutki też ma od paru dni na buzi uczulenie i też zastanawiam sie co to może być. A na dodatek wczoraj zauważyłam, że ma na pleckach na wysokości nerek z lewej strony takie jakby lekkie zasinienie a jak to podotykasz to robi się w tym miejscu bardzo jasna podłuzna "plama" jakby takie odbarwienie, jednak po jakimś czasie skóra w tym miejscu odzyskuje normalny kolor ale to lekkie "zasinienie" pozostaje i nie wiem co o tym myśleć. Wcześniej jakoś tego nie zauważyłam i teraz nie wiem czy tak miał czy coś mu się zrobiło. No i oczywiście teraz wciąż o tym myślę i nie daje mi to spokoju ehh.

                  Skomentuj


                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    Kobitki Nikolka dziękuje za miłe słowa na jej temat i dziękujemy za rady
                    Aniu a oto dane: Nikola 18-05-2011 waga 3170 długa 55cm godzina 12:30 w południe poród naturalny
                    co do kremów z filtrami to Ziaja 30spf jest od pierwszych dni życia a cień i parasolki to podstawa ale gdyby jakiś promyk się dostał to lepiej by niunia posmarowana była
                    Witam Mysia-ok
                    Edziu współczuje męczenia się z bólami ale jeszcze troszkę i będziesz się cieszyć maleństwem - trzymam kciuki by było to jak najszybciej a co do wiedzących najlepiej to najlepiej wpuszczać jednym uchem a wypuszczać drugim po prostu szkoda słów
                    dziś moja mała nie zrobiła kupki trochę mnie to niepokoi ale nie napina mi się za bardzo więc myślę że to nic strasznego a jak się nie zmieni to we wtorek idziemy na pierwszą wizytę więc się o to spytam i dowiem się w końcu jak mała przybiera i ile urosła
                    też myślę o jeszcze jednym szkrabie w mojej rodzince by nie była jedynakiem jak ja ale tak daje sobie czas minimum rok choć jak by się wcześniej zdarzyło to tragedii by nie było
                    Luna z tymi krostkami i zasinieniem to lepiej idź do lekarza bo może to półpasiec lub jakieś inne cholerstwo

                    pozdrawiam mamuśki i trzymam kciuki za czerwcowe dzieciaczki

                    Skomentuj


                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      ANETKA czasem sie nie da

                      z rodzina to na zdjęciach...
                      mój robi u brata, ale jako zwykły pracownik, co miesiac jest problem z wypłata, do tego dzis go wysłał w delegacje 100km o domu, a mój jak piesek na aport poleciał - jak sie cos stanie to za*****ie żywcem, mam dosc tej rodzinki, cała ciaze przez nich nerwy i upokorzenia
                      mam tak serdecznie dosc, ze sie nie dziwie małej, ze na świat nie chce wyjsc jak tu same k... i złodzieje, zwłaszcza w rodzinie... miec 37lat dwoje dzieci i byc takim debilem i własnemu bratu takie jazdy fundować

                      3majcie sie i cieszcie dzieciaczkami

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        czesc dziewczyny,
                        Hehe chyba kazda z nas miala dosc rodzinki bedac w ciazy Nie martw sie Edzia po porodzie bedzie gorzej, wtedy zacznie sie: zle ja trzymasz, czy ona nie je za malo itd itp ... Jak mowi antena 1 uchem wpuszczaj 2 wypuszczaj!
                        Rozumiem ze wolalabys miec meza blisko, ale 100km to 1,5h jazdy zdazylby wrocic wiec sie nie martw I NIE DENERWUJ SIE JUZ TYLE BO MALA NERWUSEK BEDZIE
                        ANTENA moja mala na poczatku to tez tak z kupkami miala roznie... tylko ze po niej widzialam ze ja brzuszek boli, zaczelam pic herbate z kopru i jej sie wszystko unormowalo. Heh chcialabys jednego dzidziusia po drugim zaraz? Ja jeszcze troszke bym poczekala jednak, z 2 takich maluszkow to nie przelewki.
                        Luna z tym odbarwieniem to ja bym do lekarza od razu szla.. Mojej krostki zaczely schodzic, smaruje jej buzie kremem aveeno baby i odtsawilam wszystkie produkty mleczne...
                        czarna wrzuc jakies zdjecie z sesji brakiem karmienia piersia wcale bym sie nie przejmowala, nie rozumiem co to za problem z tym brakiem wiezi...Przecierz wiez z dzieckiem to tak jak mowisz przytulanie, noszenie, zabawianie itp... Ja planuje karmic pol roku ale jak nadal mnie tak bedzie bolec to nie wiem...
                        A teraz ide sprzatac bo u nas w domu po weekendzie to zawsze taki burdelik sie robi ...
                        pozdrawiam !!

                        Skomentuj


                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          MATYNA Ty chyba w Katowicach nie byłaś, żeby wyjechać to trzeba miec sporo czasu... do tego nie mam nikogo kto by mnie mógł podwieźć
                          moze i dla kogos przesadzam, ale to moje 1 dziecko, jedna ciąża poleciała i mam uraz do szpitali i sama nie che tam byc tylko z M
                          razem walczyliśmy zeby móc byc w ciąży zeby ja donosić i razem chcemy rodzic

                          Skomentuj


                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            Edzia nie denerwuj się bo sobie zaszkodzisz... Czasem życie jest pod górkę ale pamiętaj, że masz wielkie szczęście bo nosisz pod serduchem tą maleńką kruszynkę i nic ani nikt inny się nie liczy i te wszystkie przeciwności są niczym w porównaniu z tym szczęściem. Więc głowa do góry i uśmiechnij się bo wszystko będzie dobrze.

                            Skomentuj


                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              LUNKA ;*

                              jadę do gina wiec może mi ulży po kontroli

                              Skomentuj


                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                Tylko po powrocie podziel się z nami co tam u malutkiej słychać .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X