Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Moja normalnie nosi rozmiar 26. znaczy takie ma adidasy. A zimowe to musiałam większe kupic bo rajtuzka i skarpetka i wogóle. Masakra.
    Karina


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      hEJ
      Ja dla mojego szkraba też już mam prawie wszystko czyli ciepły kombinezon , kurtkę z tamtego roku(bo trochę większą kupiliśmy) Buty tydzień temu kupił mu chrzestny(firmy Bartek-Kozaki na zimę) Więc jestem chepi bo sporo kosztują ,Rękawiczki mam .Zostało mi do kupienia ciepły komplet czapka i szalik.
      Wczoraj wydałam 50 zł na szkraba a mało co kupiłam tzn. 2 pary rajstop (wola) czapkę i małe autko za 5zł .Teraz na zimę kupie rajstopki jakieś grube tyle że muszę poczekać bo na razie nic nie ma u nas w sklepach wszystko na jesień myślę też o jakiś kalesonach ale nic nie widziałam no nic poczekam jeszcze
      Adaś ur.09.2008.
      Michałek
      [Iur.02.2011 o [/I]

      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        Witam mamuskiMój synek też ma rozmiar 26-27.A reszta na 104.Kurtkę też ma z zeszłego roku bo kupiliśmy większą.I druga taka trochę cieńsza po bratanku dostał także akurat na teraz jest.Buty jedne dostał zimowe w zeszłym roku trochę większe to może ten rok przechodziJedynie ostatnio musieliśmy mu kupić spodnie i koszulki bo wszystko było za krótkie.Pozdrawiam
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          Hej mamusinki,

          pieknie sie rozpisalyscie, az milo poczytac

          moj maly ma nozke 28 juz i tez musimy na zime butki kupic. Kurtke ostatnio w lumpku Reserved mu kupilam za 12 zl (ale podejrzewam, ze wlasciciel po swoim synku wywiesil, bo tak mi dziwnie reserved w lumpku... ). A czy poprzednia dobra jeszcze, to jakos nie zdazylam sprawdzic.

          boXena83ja mialam z butami Bartek pecha. Fakt, ze kupilam je bez przymierzenia malemu, na wyjezdzie, za ponad 100 zl. Najpierw byly za duze, potem nie za bardzo chcial w nich chodzic, a ostatnio obtarly mu nozke masakrycznie. Juz ich wiecej nie zalozymy na bank! Ale oczywiscie mam nadzieje, ze Twoje kozaczki beda super!

          moniaBja mam czasem jakby takie napady goraca, jak zjem cos goracego z reguly (zupa np). Podziwiam Cie za ten obcas, ja nie cierpie obcasow ale to pewnie tez dlatego, ze mam 179 wzrostu i w obcasie to sie czuje wielkoludem do kwadratu.

          aguszasza dzieki za slowa otuchy oj znam ten bol z karmieniem, u nas tez ciezko bylo, chociaz ja mam miseczke B tylko, wiec rewelki nie ma az sie boje, jak to bedzie tym razem.

          buziaki dla wszystkich!
          =&:>sygnaturka<:&=

          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            Hej dziewczyki!

            no i my sie wczoraj rozpedzilismy z zakupami... na Szymka prawie wszystko co nie bylo na wiosne za duze to teraz jest za male...

            no i kupilismy mu buty na zime za jedyne... dwie stówy... masakra... ale ja jestem zdania ze ja moge chodzic w gownianych butach a mlodemu noga sie ksztaltuje wiec musi miec porzadne, tym bardziej ze oni codziennie bez wzgledu na pogode chodza w przedszkolu na spacery na snieg i na sanki i wogole... tak wiec kupilam mu porzadne z sympatexu nieprzemakalne i oddychajace mial juz takei wlasnie z bartka i bylismy baaaaaaaadzo zadowoleni bo ani w nogi nie marzl ani nigdy mu nie przemokly!!! no i moj Szymek jest prawie najstarszy z naszych forumkowych wiec ma 29 rozmiar!

            no i jeszcze zostal do kupienia kombinezon... z tych samych wzgledów co buty wolalabym porzadny ale niestety... po pierwsze wybor jest katastrofalny jak pisala aliaga bodajze a po drugie te"porzadne to kwestia co najmniej kolejnych dwoch stowek... no i nie kupilismy bo przejechalismy wszystko co nam przyszlo do glowy i albo trzeba dac kupe kasy na porzadny albo 150 na gowniany... a gowniany kupilam w tamtym roku - po 15 minutach na sankach mlody byl mokrutenki - ma taka tendencje od niemowlecia do pocenia sie niestety... - a druga sprawa ze jak go wypralam zgodnie z zaleceniami producenta to i tak sie skurczyl troche... ale nie mialam paragonu i dupa... nawet nie moglam zreklamowac... tak wiec chyba kupie ten troche drozszy ale lepszy lzejszy oddychajacy tylko troche za duzy zeby moze udalo sie zalapac na nastepna zime i bede dalej miec nadzieje ze moj brzuszkowy pasozyt to tez chlopak i bedzie to przy okazji kombinezonowa inwestycja dlugoterminowa
            no i fajnie ze macie jeszcze rozmiary do 104... bo na nie vat jest 7% my szukamy na 110 lub 116 a tu juz vat 22% wiec i ceny odrazu wyzsze...

            jeszcze popatrze na allegro co tam jest... ewentualnie kupie w tym tygodniu kurtke a potem bede szukac jakis spodni do tego... masakra...

            no a wczoraj wieczorem zostawilismy mlodego mamie i poszlismy sie zresetowac do znajomych oni popili ja odpoczelam wrocilismy do domu kolo 1 a dzisja maz wlasnie wybiera sie na gielde samochodowo targowa moze cos upoluje a potem z wczorajsza paczka ale juz z dzieciakami na starowke i do parku a potem obiadek i na piwko... tak wiec pewnie odezwe sie wieczorkiem albo dopiero jutro! milej i cieplutkiej spacerowej niedzieli Wam zycze moje brzuszkowe kolezanki


            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              czesc mamuski ja tylko na chwilke przywitac sie z wami i juz uciekam maz ma wolne takze trzeba korzystac z tej okazji...
              co do rozmiarow stopek naszych pociech to moj wtedy ma chyba gigantyczna stopre i to nie wina innego kraju teraz nosi 27 ale sa moze o pol nr za duze a dlaczego wiem ze rozmiary sie nie roznia bo mam kaputki z polski po bratanku i sa juz za male a rozmiar 25 wiec chyba moj mauszek bedzie gigantem
              milej niedzieli




              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                Hej mamuśki

                chyba na maksa wszystkie wykorzystywały weekend bo tylko ninkapa sie odezwala z ranca

                ja tez troche inaczej niz zaplanowalam bo niestety nie na powietrzu spedzilam niedziele poniewaz zwalili mi sie goscie no i bylo wymuszone siedzenie w domu... mam nadzieje ze dzis zabiore mlodego wczesniej z przedszkola i troche to nadrobimy bo to ostatnie takie ladne dni...

                zaraz jade do szpitala po wynik mojej glukozy mam nadzieje ze bedzie dobry bo jak nie to zalamka normalnie jak mi przyjdzie wypic 75 bleeeeeee az mi niedobrze na sama mysl...

                tak wiec kochane moje odezwe sie pod wieczorek pewnie?!

                miłego dnia!!!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  Hej Mamuśki

                  Majajula i ejonczyk dziękuję za życzonka

                  Długo mnie nie było bo miałam bardzo aktywny weekend, głównie sobotę, bo byliśmy z mężem na działce, robiliśmy jesienne porządki, m. kopał, ja przycinałam krzaczki i tak aktywnie minęła nam cała sobota, wróciliśmy do domu padnięci. Za to w niedziele leniuchowaliśmy, znajomi zaprosili nas na obiad wiec luz na całego

                  Piszecie o ciuszkach dla dzieci, to jeszcze przede mną, ale niestety dzieciaki szybko rosną, a ubranka tanie nie są. Jeżeli chodzi o karmienie to ja tez mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu i siara tez mi się pojawi przed porodem jak niektórym z was.

                  Aguszasza dorwałaś męża na małe co nie co??? mój ostatnio mnie zaskakuje, w ostatnim tygodniu dopadła mnie 2 razy hihi, jestem zszokowana bo jakoś nie był chętny na igraszki łóżkowe. Ale bardzo mnie to cieszy bo takie pieszczotki z zaskoczenia są bardzo przyjemne

                  Dziewczyny czy Wy depilujecie sobie nogi???? bo ja słyszałam ,że to w ciąży nie wskazane.

                  Słonecznego dzionka i duuuużżżżo słoneczka, taka jesień jest piękna buziole
                  Gosia

                  Zosieńko rośnij zdrowo

                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    hej
                    wczoraj po raz kolejny zostałam ciocią
                    siostra urodziła chłopczyka.waga 3100 a dł.55 cm

                    co depilowania. ja słyszałam tylko że nie można tylko używać kremu do depilacji i laseru. o goleniu maszynką nie słyszałąm żeby było nie wskazane.
                    ja gole nogi, przyznam że nie zawsze mi sie chce ale od czasu do czasu trzeba




                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      no i szlag by to trafił wyszlo 169,9

                      w srode wizyta pewnie polozy mnie do szpitala bo tak bylo w poprzedniej ciazy wyszlo ciut za duzo i polozyla na patologie na 75 g tego smakolyku bleeeeeeeeee

                      szlag mnie trafil normalnie jak zobaczylam wynik... norma to 140
                      mam nadzieje ze 75 wyjdzie dobrze i wystarczy dietka... nie bede nawet czekac tylko zaczynam od dzisaj...

                      a teraz ide zrobic szymonowi remanent w zabawkach... chyba... bynajmniej taki mam plan...

                      milego dnia!!!

                      ale z poniedzialku lipa no szlag...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        Aga, dbaj o siebie. Dużo wyszło, ale może dietka pomoże. Dobrze, że ja nie mam tego problemu, o jeden problem lżejsza głowa. Zrób ten remanent nie bedziesz to tym myśleć. Nie stresuj sie na zapas, oszczędź małego.
                        Karina


                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          Agusza, uszy do gory! Wiem, ze bedziesz musiala pic to swinstwo jeszcze raz, ale moze obedzie sie bez szpitala. Trzymam kciuki zeby sama dieta wystarczyla!
                          MoniaB gratulacje ciociu!
                          Gosiaczek ja depiluje nogi. Tak jak MoniaB napisala laser i kremy depilacyjne odpadaja, a maszynka mozna. Tylko maszynka moze bardziej podrazniac skore w ciazy, ale to nie regula i dzidzi to napewno nie zaszkodzi
                          Agaaepyen co do humorow to ja tez jakas taka niestabilna emocjonalnie sie zrobilam, potrafie sie poplakac bo M 5 minut pozniej z pracy wrocil
                          Ide sprawdzic co ten moj maly urwisek robi, zniknela u siebie w pokoju i cos za dlugo cisza tam panuje....


                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            Hejka,
                            Troszkę mnie nie było - ale juz nadrobiłam zaległości.
                            Aga - trzymam mocno kciuki.


                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              Aguszasza nie stresuj się bo Ci ciśnienie skoczy, może powtórzą badanie i obejdzie się bez szpitala. Trzymam kciuki!!!!!!

                              MoniaB gratuluję ciociu!!!

                              Ja też depiluję nogi, tylko kiedyś czytałam,że się nie powinno i dlatego pytam.

                              Miłego wieczorku
                              Gosia

                              Zosieńko rośnij zdrowo

                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                Hej Mamusiaki,

                                ja wczoraj jak padlam po poludniu, to 2,5 godziny spalam sobie. I cale szczescie, bo Kuba w nocy sie wybudzil, ok. 4.00 z goraczka i nie bylo spania przez godzine.
                                I zgubilam dzis gdzies kolczyk, mam nadzieje, ze sie jeszcze znajdzie...

                                aguszasza - przykro mi z powodu wyniku, ale moze nie bedziesz musiala do szpitala i dietka wystarczy (przynajmniej nie bede sama na tej dietce :*****) Ja robilam obciazenie 75 w laboratorium, nawet do domu mi pozwolily pojsc, bo w sumie mam jakies 5 min drogi.

                                gosiaczek - ja depiluje jak najbardziej, co prawda z regularnoscia to tak sobie wychodzi, bo staje sie to coraz wiekszym wyzwaniem, ale probuje. No i mechanicznie oczywiscie, "debilatorem" ;] A jak za dlugo odpuszczam, to mezus mowi na mnie siersciuch, hehe!


                                Konwalia81 - dzieki wielkie za pocieche! Uwazaj w 27 tygodniu, masakra jakas Mojemu m sie wczoraj dostalo, bo przyniosl mi jablko i nie taki zestaw nozy do obierania, jak za drugim razem nie przyniosl tych, co trzeba, to juz furia byla :xxx Ale dzielny jest :P stwierdzil tylko: widzisz Kubusiu, tak jak tata musi czasem na Ciebie podniesc glos, to mamusia musi tak nieraz na tate.

                                MoniaB - ja tez gratuluje i zazdroszcze siostrze, ze juz jest po! Tylko nie rozpieszczaj za mocno maluszka

                                Maluszek2981 - wcale nie nadrobilas :P trzy linijki tylko, no cio Ty? ))) Pioro w dlon i pisac wiecej poprosze!

                                Ja mam dziewczyny strasznie suche i szorstkie piety. A nie cierpie tak miec. Kremuje na noc i zakladam skarpetki, rano tez kremuje i jest troche lepiej, ale generalnie ciezko zwalczyc. Moze macie jakis patent sprawdzony?
                                =&:>sygnaturka<:&=

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X