Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
    Aniazio kochana a powiedz mi jak te zaparcia u was?Bo ja walczę z tym od początku i co chwilę wraca
    Juz jest dobrze jak odstawilismy tamto mleko i zaczelam podawac wode przed jedzeniem i po jedzeniu jest o niebo lepiej ,sprobuj podac wode z brazowym cukrem,albo z zwyklym podobno pomaga,nam lekarz przepisal lukolize i mala dostala tylko raz i juz jest dobrze,podawaj duzo picia powinno sie polepszyc,a karmisz butelka czy piersia??Mam nadzieje ze wkrotce sie poprawi,bo jak moja miala zaparcia to az mi sie serducho krajalo jak plakala



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      Mój jest na Nutramigenie.Ale dużo pije.Tak dziennie to potrafi wypić 200herbat i wody.Więc to u niego nie zależy od tegoAle ze starszym to samo miałam i samo minęło.To chyba muszę przeżyć.
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        A moze to mleczko na niego tak dziala??a co ile dni mniej wiecej robi kupke??



        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          Ewa dziekuję w imieniu Mai no u nas już i mąż i Julka zaliczyli jelitówkę tylko my z Olgą się trzymamy
          Dużo zdrówka dla chłopaków

          a co do kupek to moja ma skazę i miała takie zatwardzenia jak mleko piłam a teraz już spoko ale ja cierpię bo bym zjadła serka albo jogurta albo sera żółtego a tu nic nie mogę


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            No mój też ma ewidentnie skaze białkowa dlatego jest na tym mleczku a raczej preparacie mlekozastępczym.Ja miałam za mało pokarmu więc nairozsądniej było dawać mu to.A kupkę Aniu robi raz na dzień a jak już jest dłużej to strasznie się męczy ale w przeciągu 26 godz.musi być.
            Monika dziękuję w imieniu chłopaków
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011

              Ewka niby jesli robi raz dziennie to jest oki ,gorzej gdyby robil raz na kilka dni tak wyczytalam w ksiazce"pierwszy rok dziecka"oki uciekam spac dobranoc



              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                czesc dziewczyny

                Na początku dużo zdrówka dla wszystkich dzieciaków!!! Nas jak na razie omijaja choróbstwa choc wkoło panuję staszne grypsko..

                Jutro idziemy na szczepienie i mam nadzieje ze pediatra cos poradzi na te ulewanie u Nadii.No i ciekawa jestem jak urosła mała bo wydaje mi sie że jest strasznie duuuga..

                Wczoraj bylismy na pierwszej gościnie oczywiscie u mojej mamy i ukochanej cioteczki Agatki no i zarazem chrzestnej Nadii. zabralismy ze sobą wózek i poszlismy na spacerek na cmentarz do mojego taty.. szkoda że sie małej już nie doczekał

                Gosiu wspólczuje przeżyć.. no i trzymam kciuki by teraz było już wszystko dobrze.

                Ewa widze ze ty tak często tu zaglądasz jak ja.. no wiadomo czasu to przy dwójce dzieci mało..

                Aaa... dziękuje wszystkim za miłe komentarze na nk.. ( ale nie jest tak kolorowo jak wam sie wydaje, to co najgorsze schowane pod płaszczem


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  hej
                  wczoraj miałam ciężki dzień. Marysia tak mi dała popalić. darła się na dworze i w domu. koszmar jakiś. żeby nie sąsiadka to chyba do wieczora bym kwitła na klatce z wrzeszczącą Marysią. tak to ona wzieła małego a ja Marysię. i na 2 piętro tak. teraz ma karę. zakaz oglądania bajek. w domu na zmianę z Ignasiem dawała. a ja już sił nie miałam wieczorem. i weź tu zachowaj zimną krew. na dodatek jeszcze Ignasia uderzyła. wieczorem mnie przeprosiła i dzisiaj od rana też przeprasza, chce żebym jej bajkę włączyła, ale nie dam się




                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    Hej kobietki:

                    Ewa, moj tez na nutramigenie, czasem kupka jest co dwa dni, ale w ten drugi dzien bywaja 2-3, malemu najwidoczniej to nie przeszkadza, bo nie marudka.

                    aliaga, pewnie nas tylko chcesz pocieszyc, ze niby pod plaszczem cos jeszcze po ciazy zostalo - wygladasz slicznie a tatko z gory sobie obserwuje Twoje ksiezniczki i z moim dzadkiem razem sie zachwycaja naszymi Niunkami...

                    Monia, oby dzis bylo lepiej. Oj ta Marysia, nu nu nu Trzymaj sie z ta kara!

                    Moj Kubus wrocil dzis do przedszkola, bezproblemowo, bo cieszyl sie, ze w koncu kolege Kube zobaczy (mam nadzieje, ze nie jest chory i beda sie bawic), ale Błażi jeszcze do srody zastrzyki dostal. I ciagle lekarka pyta, czy chcemy do szpitala, ja ze nie, ale mysle, czy dobrze wybralam, bo szpital to by bylo mniej klucia dla maluszka, ale za to ekspozycja na wieksza ilosc chorobsk. No i nie wiem. Niech juz tak bedzie, jak jest chyba, mam nadzieje, ze wyzdrowieje Niunka.

                    Jejku, jak pusto w domu bez Kubusia. I cicho jakos tak...
                    =&:>sygnaturka<:&=

                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      czesc dziewczyny

                      gosiu mam nadzieje ze juz to sie nie powtorzy
                      majajula zdrowka dla was
                      aniu ja tez podawalam wode z cukrem i to nieprzegotowanym i od razu robil kupke
                      wiecie ja juz czesciej karmie butla niz piersia i mam troszke wyrzuty sumienia ale w drugiej strony wiem ze to dla jego dobra i zdrowka przede wszystkim...jutro idziemy zwazyc wiec bede wiedziec co i jak juz nie moge sie doczekac
                      ewka oj tez nie masz lekko ale z czasem wszystko bedzie lepiej
                      edytko a ty gdzie jestes?
                      aliaga ja tez wybralabym sie na cmentarz do tatusia ale niestety nie moge...i bardzo zaluje i jest mi strasznie zle bo tez chcialam zeby dozyl wnuka ale niestety nie bylo mu dane zadnego dozyc...
                      ja juz na nogach od 4 bo dawalam piers ale i tak przed 8 skonczylo sie na butli i teraz ladnie spi troszke spobie polezal w lozeczku a treraz spiocha
                      bylismy z maksem w sobote u lekarza i mowie jej ze cos mu charczy a ona ze to normalne i nic nie ma osluchowo dala mi tylko mleczko do ciala bo ma strasznie sucha skorke i za uszkami robia mu sie rany i pozniej to ropieje i sie saczy ma to co jakis czas a przeciez zawsze przemywam przegotowana woda
                      a co u was??




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        hej mamcie

                        dziekuję za miłe słówka, też mam nadzieję,że już się to nie powtórzy

                        w ten weekend są moi rodzice, dzisiaj wracają i są zakochani w Zosi, szczególnie dziadek bawi, śpiewa im jest uchachany od ucha do ucha jak ją uspokoi, teraz właśnie poszli z malutką na spacerek wiec mam chwilkę czasu

                        a malutka taka grzeczniutka, dzisiaj w nocy cos kwekała i budziła się co 2 h na karmienie, już zaczyna się ładnie rozglądac i mocno trzymac główkę, szczególnie ją podnosi jak biorę ją do odbicia i sie rozgląda musimy jej kupic karuzele do łóżeczka i jak byliśmy ostatnio na ważeniu to bardzo mało przybrała tylko 50 g ale chyba cos kobieta źle zapisała bo mała sie wierciła i płakała i waga skakała w górę i w dół i pielęgniarka zapisała tą najmniejsza wagę, idziemy w przyszłą środę na ważenie to się okaże, no i już zaczyna sie uśmiechac, jak się do niej mówi

                        majajula zdrówka dla całej rodzinki

                        agaaepyen na pewno Błazejek szybko wróci do zdrowia i masz rację, że w szpitalu to wiecej zarazków

                        moniaB to ładny dzionke miałas wczoraj, mam nadzieję,że dzisiaj już dobrze będzie i trzymaj sie kary nie uginaj się

                        aliaga moja Zosia też strasznie ulewa, mimo,że jej sie porządnie odbije to potem jeszcze sie uleje, choc nie zawsze, też będę musiałą zapytac lekarki jak będę w przyszłym tygodniu

                        miłego dzionka
                        Gosia

                        Zosieńko rośnij zdrowo

                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          a jeszcze chciałam zapytac co ta Gina Ford pisze o usypianiu dzieciaków???

                          zastanawiam się czy nie kupic sobie tej książki
                          Gosia

                          Zosieńko rośnij zdrowo

                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            hej my jestesmy po wizycie pielegniarki mala wazy 4200Ale o 3 nad ranem dala nam popalic normalnie masakra do 8 caly czas plakala i marudzila dobrze ze moj ma dzis wolne to chociaz wstawal do niej a ja moglam troszkie pospac....a teraz sobie spiocha marudka jednaA moje tez znowu zaczela ulewac obojetnie czy wypije duzo czy malo



                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              my juz po obiadku i teraz by był czas na spacerek ale niestety u nas pada
                              Nadia jeszcze drzemkuje wiec na chwilkę wpadłam do was.. na a Agatka jak zwykle bawi sie u siebie( kochana córeczka- da se wszystko wytłumaczyc i jak na razie nie jest zazdrosna wręcz przeciwnie w ogien by za małą poszła.. oby tak dalej)

                              ninkapa nie martw sie tym że karmisz wiecej butlą..najważniejsze żeby sie najadło to Twoje maleństwo.A z tymi lekarzami to u was na prawdę kosmos

                              moniaB głowa do góry. Marysia akurat w tym wieku że bunt i awantury sie czesto zdarzają. U nas na szczescie tak sie złożyło że Agata jest dosc spokojnym dzieckiem i takie akcje zdarzaja sie bardzo rzadko, ale ma dwie kolezaneczki w wieku Marysi i te to potrafia dokazywać.. a szczególnie jedna z ta to by se nawet super niania nie poradziła.( każdy spacer w ich towarzystwie kończy krzykiem i wstydem jej mamusi) taki urok buntu dwulatków


                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                Hej
                                my dziś na ważeniu byliśmy Michał waży 6030
                                Po zatym ma sporego wodniaczka dostaliśmy skierowanie do urologa ale oczywiście u nas nie ma dziecięcego i najbliższy w Poznaniu
                                Adaś ur.09.2008.
                                Michałek
                                [Iur.02.2011 o [/I]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X