Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    czesc moje dzieci maja; corka sara 4 sierpnia bedzie miala 3 a syn klaudiusz 6 marca skonczyl rok na zgage dobre sa jablka migdaly szklanka mleka mi jablka pomagaja heheh i mialam wczoraj przyszpieszona wizyte u gina bo mo krazek wypadl jak sie wyproznialam ;-()
    Last edited by marzena2401; 21-05-2010, 13:57.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      U nas piękna pogoda i prawie cały dzień na podwórku siedzimy.To jeszcze małe masz dzieci

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Hej dziewuszki mam prosbe jakby ktoras z WAS zajrzala dzis na forum to proszę o jeszcze jeden głosik zdjęcie nr 9, bede wdzieczna, link: http://www.ibi.uni.wroc.pl/index.php...adesanych-prac


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
          Hej dziewuszki mam prosbe jakby ktoras z WAS zajrzala dzis na forum to proszę o jeszcze jeden głosik zdjęcie nr 9, bede wdzieczna, link: http://www.ibi.uni.wroc.pl/index.php...adesanych-prac
          Głosik oddany, powodzenia!

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            dotka85.polki.pl zaglosowalam anio mam same maluszki w domku

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              jestem ponownie drogie mamusie!
              agatko to życzę udanego weekendu, ja znowu będę miała nudy bo mój małż zaś do szkoły sobota i niedziela ehh za to przyszły weekend będzie miał wolny to coś wymyślimy
              dotka głosik oddałam
              pozdrawiam wszystkie mamusie weekendowo papa

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                witam Was drogie mamunie...troszkę mnie nie było, ale to tylko z tego powodu ze cały tydz mężusia miałam w domku no ale wszystko co dobre musi sie skończyć i dzisiaj nadszedł dzień wyjazdu i znowu trzy tyg będę sama z Dominisiem w domku ...a tak poza tym u mnie wszystko ok tylko coraz ciężej mi sie robi.....tak czytam o tej zgadze i mam nadzieję ze mnie nie dopadnie, bo nawet nie wiem jakie to uczucie bo nigdy nie miałam nawet podczas pierwszej ciąży.....POZDROWIONKA





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Ada zobaczysz wszysko bedzie dobrze....odpoczniesz za wszystkie czasy...Polecam równiez ksiązki Iny Lorentz począwszy od Nierządnicy sa grubaśne ale i bardzo wciągają.....tak sie zastanawiam co ja bym sama zrobiła jakbym miała tak leżeć.....przecież mój Dominik to by mi żyć nie dał chyba bym go do dziadków wywiozła





                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    zaswiecilo sloneczko hura jak ladnie na dworze mam dobry homor pozdrawiam mamusie
                    Last edited by marzena2401; 22-05-2010, 09:24.

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Marlena dziękuję, jakoś muszę wytrzymać. No i bardzo dziękuję za kolejne polecane książki, niedługo mam urodziny, to może mąż jakieś kupi





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                        Marlena dziękuję, jakoś muszę wytrzymać. No i bardzo dziękuję za kolejne polecane książki, niedługo mam urodziny, to może mąż jakieś kupi
                        Aduś zresztą ciesz się, że teraz sobie leżysz, bo jak się maleństwo urodzi to koniec z labą! Coś o tym wiem, tęsknie czasami za wylegiwaniem się caaaaały dzień na łóżku, a jednocześnie... Chciałabym jeszcze jedno dziecko i to jak najszybciej .

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Witam, dziekuje za glosy, zdam relacje z Wroclawia, syt wuglada na opanowana, woda nie wystapila z brzegow, najwazniejsze zeby napor wody teraz wyaly wytrzymaly. Wklejam wam fotki zrobione 2 godziny temu, pozdrawiam wszystkie brzuszki, milego dnia :*
                          Last edited by dotka85; 16-05-2012, 14:10.


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Carin strasznie cięzko mi leżeć cały dzień, ale staram się. Już planujecie drugie czy a razie jeszcze nie? Pamiętam, że jakiś czas temu zastanawiałaś się nad drugim i bardzo tęskniłaś za byciem w ciąży.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              cześć dziewuszki ja tak na chwilkę wpadłam się przywitać, zajrzę na dłużej wieczorkiem, buziaczki przesyłam i życzę udanej niedzieli, dotka a Ty tam gdzieś na kozanowie mieszkasz?

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                                Carin strasznie cięzko mi leżeć cały dzień, ale staram się. Już planujecie drugie czy a razie jeszcze nie? Pamiętam, że jakiś czas temu zastanawiałaś się nad drugim i bardzo tęskniłaś za byciem w ciąży.

                                Aduś
                                no planujemy, ale... Za około 5 lat... Chyba, że stanie się coś wcześniej to i tak będzie super. Pojawiło się nam nam horyzoncie mieszkanko (piętrowy stryszek, około 90m2) do wyremontowania w domku jednorodzinnym mojego ojca. Poza tym chciałabym skończyć szkołę. Chociaż powiem Ci szczerze, że jakoś bardzo się nie zabezpieczamy - gumki, a czasem zdarzy się stosunek bez. Mój mąż bardzo chce dzidzię już, ale niestety ja mam opory (właśnie ze względu na kasę za remont mieszkania i szkołę) więc idziemy na żywioł ^^.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X