Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Gizelko nie dziwie się że jesteś z brzusia dumna
    U mnie w pierwszej ciaży do 5 miesiąca prawie nic nie było widać brzucha, wręcz martwiłam się.. że mało widać i nawet zakładałam bluzki obcisłe żeby lepiej było widać hehe


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Cześć dziewczyny!
      Gizelko no masz ten brzusio masz ale to takie fajne, mój nie jest dużo mniejszy chyba w wielkośi brzusiów jestem zaraz po Tobie też przy okazji poproszę małża o pstryknięcie nowej foteczki z brzusiem i Wam wkleję.
      A ciuszki ładniusie, fajnie już tak coś mieć dla dzidziusia, ja już pisałam że mam sporo ciuszków bo moja mama zwariowała jak byłyśmy na dzidziusiowych zakupach ale powoli trzeba kompletować bo na raz kupić to trochę kasy wychodzi!
      A ja może w końcu pojadę wózeczki pooglądać, już się tak wybieram i wybrać się nie mogę całkiem jak ta sójka...
      Buziam Was kochane u mnie takie ładniusie sloneczko świeci mmmm cudnie jest chociaż godzinkę temu padało!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Haluuuu! moje drogie gdzie Wy się podziewacie?
        ja odpoczywam bo łaziłam dziś trochę po galerii i kregosłup i nogi mnie rozbolały

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Puk Puk
          Co tutaj tak cicho?
          Pogoda dziś znowu się popsuła, ale mamy Maj


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Czesc dziewczyny. Jestem po USG polowkowym i po glukozie. Wyniki dobre!
            Potwierdona plec zenska /hurrrra!/ waga 560g, przeplyw przez zastawki bez cech niedomykalnosci, przeplywy naczyniowe prawidlowe, szyjka macicy dluga, wielkosci dzidzi w normie, serce prawidlowej budowy i wielkosci, objawow niewydolnosci krazenia nie stwierdzono. Lekarz powiedzial, ze "nie ma sie do czego przyczepic i tak trzymac"! Lozysko sie podnioslo, takze ujscie dzidzia ma A po glukozie75g, mam wynik 82,16 i 97,51. Takze jest coool! Pozdrawiam Was mamunie!

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              aha, spadla mi hemoglobina troszke ponizej normy, mam zatem brac zelazo Sorbifer Durules, zeby mala miala budulec a mi zeby nie zabraklo

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Annamaja super że z twoim maleństwem wszystko dobrze a i gratuluje dziewczynki
                A imie macie już wybrane?Ja ide też niedługo na badanie glukozy.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                  Annamaja super że z twoim maleństwem wszystko dobrze a i gratuluje dziewczynki
                  A imie macie już wybrane?Ja ide też niedługo na badanie glukozy.
                  Dziękuję!

                  Matylda, zdrobniale Matysia ale jeszcze sprawdzę u numerolożki czy będzie pasować małej

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Hej dziewczyny my w środe byliśmy na połókowym z maleństwem wszystko dobrze jak lekarz powiedziała rozwija się ksiazkowo wszystkie pomiary OK. Moje wyniki dobrze wyniki po glukozie 75 też dobre ale więcej nie chce tego pić...

                    Lekarz powiedziała że teraz widzi bardziej dziewczynke ale nie jest pewna i że sprawdzimy to dopiero za miesiąc... Więc jak na razie niespodzianka

                    Fajnie że u was dobrze i wasze maleńswa maja się jak najlepiej
                    U mnie brzuszek rośnie jest juz dobrze widoczny
                    Czekamy na Ciebie maleństwo



                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Napisane przez Kassiaa Pokaż wiadomość
                      Hej dziewczyny my w środe byliśmy na połókowym z maleństwem wszystko dobrze jak lekarz powiedziała rozwija się ksiazkowo wszystkie pomiary OK. Moje wyniki dobrze wyniki po glukozie 75 też dobre ale więcej nie chce tego pić...

                      Lekarz powiedziała że teraz widzi bardziej dziewczynke ale nie jest pewna i że sprawdzimy to dopiero za miesiąc... Więc jak na razie niespodzianka

                      Fajnie że u was dobrze i wasze maleńswa maja się jak najlepiej
                      U mnie brzuszek rośnie jest juz dobrze widoczny
                      Cieszę się, że Twoje wyniki ok. Też właśnie w środę byłam na połówkowym Fakt, glukoza nie należy do moich ulubionych drinków pewnie jak i do Waszych...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Witam Was dziewczynki nie było mnie cały tydz ale komp mi siadł Teraz jestem u rodziców i nadrabiam zaległości. ja już prezencik na Dzień Matki dostałam "laurkę którą mój synuś zrobił w przedszkolu".... Miałam iśc w poniedziałek na glukozę ale jak sobie pomyślę jakie to ohydne to sobie przełozyłam wizytę na ten poniedziałek . Ja też już powoli myślę o wyprawce dla dziecka, bo po pierwszym dziecku nic nie mama nawet łóżeczka i wszystko muszę od nowa kupować więc trzeba powoli zacząć myśleć po później raczej nie dam rady wydać tyle pieniążków na raz.....Chyba jakieś choróbsko mnie łapie bo łep to mi zaraz pęknie a jeszcze przypomniały mi sie "zasmarkane" lata Pozdrowionka


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Ja wybierałam się w zeszłym tygodniu oglądać wózki, ale niestety nie dotarłam Mam nadzieję, że nie będę musiała leżeć do końca ciąży, bo nawet nie będzie miał kto zakupów zrobić dla maleństwa Jakaś poprawa jest, więc muszę być dobrej myśli.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Witam!
                            Annamaja gratuluję córeńki! i wyników które są ok-bo to najważniejsze
                            Kasiu cieszę się ,że wszystko u was ok....
                            Marlenka już czas na wyprawkę,bo potem to idzie pieniędzy i ciągle coś brakuje...
                            Ada dbaj o siebie-dobrze,ze jest poprawa....
                            Beau-odpoczywaj bo znam ból nóg...
                            A wózki-cóż drogie są!!!!!!!!ja oglądam na allegro i używane do 500zł!-myślę nad atlantic....,ale czas pokaże....
                            A wyprawkę to co mogę to kupuję....Dokupię jakiś krem ,szamponik i mydełko dla dzieci w płynie ale bambino! Bo z Johnons słyszałam od nie jednej matki ich dzieci mają uczulenie,więc nie będę ryzykować....tylko nie wiem jakie pampersy kupować?,bo chociaż z 2,3 paczki w domu sie przydadzą....

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Ja chcem wózek z adbora u mnie w miescie ten co się mi podoba kosztuje 600zł więc nie jest strasznie drogi ale sa i takie po 1500 ale jak dla mnie to przesada...
                              Czekamy na Ciebie maleństwo



                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                ja używałam kosmetyków Nivea i byłam bardzo zadowolona później przeszłam na jonsona i też nie były złe. Co do wózka to sie ciągle zastanawiam nad Abc design 3 tec albo 4 tec tylko ze cenke też mają ładną....ale powiedziałam ze teraz nie będę oszczędzać na wózku bo pierwszy to była katastrofa i niby 4 lata temu 800 zł to nie było mało ale wózek masakra. ciuszki to już zaczne powoli kompletować, bo nawet nie mam od kogo wziąć. Łóżeczko to zamierzam kupić wielofunkcyjne połączone z kojcem i płozami do bujania.......co do pampersów to używałam Pampers i teraz też będę ich używać. Także mniej wiecej już wszystko mam upatrzone tylko teraz gruby portfel i na zakupy


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X