Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    witaj dotka ja też zaglosowałam pozdrawiam
    kasiu u mnie zimnica i szarówka az sie nic nie chce buuuuu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Beau do tej pory chyba lekarz by ci coś powiedział skoro mi mówił już w 14 tygodniu że jest za nisko.Gotuję obiadek

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        dziekuje dziewczynki za pomoc i uspokojenie mnie. Tylko czy to nie za wczesnie na "siare".
        Poza tym u mnie spoko. Tylko ta pogoda bardzo przygnebiajaca.
        Ciesze sie ze u Was wszystko w pozadku. pozdrawiam buziaczki

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          PS tez juz zaglosowalam na zdjecie(ktore jest super)

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Dzieki dziewczyny za głos we Wrocławiu pada, aż zaczynam się juz bac, choc mi nic nie grozi w sumie, strsznie szkoda mi ludzi ktorym pozalewalo domy, dramat


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Zagłosowałam,to u was jeszcze nie ma takich podtopień jak w 97?Bo do brata jeszcze nie dzwoniłam i nic nie wiem

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Last edited by marzena2401; 18-05-2010, 14:56.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Hej dziewczynki. Cóż za maj mamy. Mnie też ta pogoda przygnębia. A jeszcze wczoraj się jakiś wirus przyplątał czy co - wymioty, biegunka i ogólnie samopoczucie do bani. Przeleżałam cały dzień razem z synkiem, bo i jego wzięło. Dzisiaj już znacznie lepiej, nawet do pracy poszłam.

                  Marlenko, super że ma być dziewczynka, tak jak chciałaś. Gratuluję.

                  Agatakul, cieszę się z Tobą, że z serduszkiem nie jest tak źle, a na pewno okaże się, że jest wręcz bardzo dobrze. Trzymam kciuki.


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Współczuje powodzianom...
                      Dziewczyny, łożysko bada się w 32 tyg. ciąży. Także spoko, ma czas żeby się ułożyło prawidłowo. A co do siary, to ma prawo pojawić się w terminie na 3 miesiące przed porodem, tak czytałam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Oj chyba bada sie wcześniej,koleżanka leżała chyba od 5-6miesiąca bo lekarz jej kazał przy przodującym łożysku.Ja miałam wcześniej sprawdzane,ma prawo się podciągnąć ale nie musi

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                          Oj chyba bada sie wcześniej,koleżanka leżała chyba od 5-6miesiąca bo lekarz jej kazał przy przodującym łożysku.Ja miałam wcześniej sprawdzane,ma prawo się podciągnąć ale nie musi
                          Informacje o łożysku mam od mojej ginekolog.

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Agatko cieszę się, że z serduszkiem ok. Zobaczysz echo serca też wyjdzie dobrze. Nie martw się na zapas.
                            Marlenko gratuluję córki
                            A ja jutro idę na przyspieszoną wizytę do ginka. Niestety od soboty znowu mam skurcze





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              cześć dziewczynki ciepłe pozdrowionka przesylam na początek- cieple bo kolejny paskudny dzionek u mnie leje strasznie i tak szaro, że rano jak się przebudziłam do pracy to stwierdziłam że to chyba jeszcze nie pora wstawać że za ciemno ale niestety to jednak była godzina wstawania buu!
                              ja dobrze się dziś czuję, no i po południu do gina ide znowu bobaska zobaczę
                              wczoraj po południu już mnie plecy bolały to padłam na łózko i leżałam jak kłoda a dzidzius trochę pobrykiwał
                              aduś trzymam kciuki za ciebie!
                              agula3 oby to twoje choróbsko szybko odeszło!

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                hej dziewczynki
                                Coś się dzieje już raz napisałam post i mi wszystko znikneło....brr
                                U mnie pogoda taka sobie....kiedy zaświeci słoneczko??
                                Aduś ja też trzymam kciuki i daj znać co powiedział ginek
                                Beau super że zobaczysz dziś swojego syneczka i też czekamy na relacje
                                Agula jak się czujesz, przeszła Ci choroba?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X