Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Wklejam kilka naszych fotek z wyjazdu
    Attached Files


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
      Wklejam kilka naszych fotek z wyjazdu
      no superowe zdjęcia karola jaki ma fajny strój kąpielowy a Tobie agatko ładnie w tej sukieneczce czerwonej!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Gizelka nam się załamuje bidulka,juz ma dosyć i płakać jej się chce.Jest na obserwacji.Wczoraj żle się czuła.Znów ma tabletki i zastrzyki.Może jak miną skurcze to puszcza ją do domku.Mamy dbać o siebie.

        Ja do szpitala już mam ciu przygotowaną torbę-mam krem do rąk,Laktacyd,żel pod prysznic,koszule,majtki jednorazowe,szampon do włosów-potem spakuję ręczniki i szczoteczkę do zebów z pastą,szczotke do włosów,papier toaletowy,może ręcznik papierowy.Jeszcze muszę dokupić klapki,kapcie,majtki jednorazowe koszulę-chyba wsio.A jeszcze zapakowałam wkładki laktacyjne,na wyjście wezmę podpaski.
        Dl dzidzi mam 3pajacyki,sweterek,3bodziaki na długi rękaw,dwa na krótki rękaw,dwie czapeczki,potem spakuję pampersy,teraz włożyłam jeszcze linomag,zel do mycia dzidzi,mleczko-krem

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Dzięki Beau
          Podolec no to sporo już masz spakowane,
          Biedna ta nasza kochana Gizelka, Podolec jak coś bedziesz do niej pisać to serdecznie ją pozdrów i napisz że jest bardzo dzielna!


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            podolec to ty jesteś dla mnie wzorem teraz też spróbuję się powoli pakować
            a gizelce nie wolno się załamywać już tak niewiele czasu zostało musi byc dzielna trzymam kciuki za nią i ściskam ją serdecznie!!!

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              czesc brzusiowe mamusie. Nie odzywalam sie dosc dlugo bo a to to a to tamto. Teraz mysle ze bede czesciej. Wczoraj bylam u doktora wszystko jest oki i ze mna i z malym. Nie mialam usg dopiero pojde bo mam skierowanie.
              Ogolnie dobrze sie czuje tylko maly strasznie wbija sie pod zebra i boli. A jeszcze bola mnie bardzo plecy. Juz nie wspomne ze mam zgage straszna i nie wiem ja ja leczyc Poradzcie jakies dobre i sprawdzone sposoby. Mi lekarz jeszcze w polsce polecil migdaly krojone pomagaja nie powiem ale nie zawsze je mam w domu(zapominam kupowac) a i nie zawsze mam ochote je jesc. Pozdrawiam Was serdecznie wszystkie. A jakie macie juz brzuszki? chodzi mi o centymetry bo mi ostatnio sie przytylo

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Napisane przez beau Pokaż wiadomość
                Hej dziewczynki i ja jestem!
                agatko Ty sie boisz? ojej to co ja mam powiedzieć??? jak to mój pierwszy poród!
                ja jeszcze sie nie spakowałam, ale od paru dni o tym intensywnie myślę, przytargałam nawet od rodziców torbę, tylko jeszcze nie mam np. tych wkładów poporodowych...nie wiem co jeszcze mi brakuje w sumie
                gdzieś tu któraś z dziewczyn pisała co spakowała, ale nie pamietam na której stronie to było, muszę poszukać...
                witajcie brzusie ja wróciła z gorzowa byłam dzisiaj na rozmowie na uczelni i teraz czekam na wyniki ale raczej nic z tego nie bedzie bo duzo chetnych beau Ty sie boisz? to własnie mamom już rodzącym jest gorzej bo wiedzą co je czeka... ogólnie to ja jeszcze o porodzie niemyślę może za miesiąc zaczne sie nad tym zastanawiać Pozdrowionka


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  witajcie dziewczynki melduję się w czwartkowy ranek jako pierwsza
                  xagusiu współczuję zgagi mnie odpukać nie męczy, ale powiem Ci że wyczytałam na jakimś forum że lekarz dziewczynie zalecił na łyżeczkę trochę sody i popic dużą ilością wody może spróbujesz?
                  P.S. fajnie że jesteś
                  marlenko nie zniechęcaj się już tak szybko po rozmowie kwalifikacyjnej może właśnie Ty wypadłaś bardzo dobrze trzymam kciuki!
                  podolec po tym jak napisałaś że już w częsci jesteś spakowana ja postanowiłam zaciągnąć męża do rossmanna i kupiłam co nieco dla dzidziusia, nawet zrobiłam zdjęcie
                  kupiłam wkładki laktacyjne z jonson (to akurat dla mnie ), mleczko i płyny do kąpieli z nivea dla dzidziusia i kremik do buzi, i 4-ro pak chusteczek nawilżających potem zaciągnęłam męża do biedronki po te pieluszki dada co zachwalałaś (no i jak pisałam wcześniej na innych forach też dziewczyny zachwalały) i kupiłam proszek do prania w biedronce na razie lovela, zastanawiam sie oczywiście nad tymi orzechami co majajula pisała, ale że w sklepie tego nie widziałam...to kupiłam proszek
                  Attached Files
                  Last edited by beau; 29-07-2010, 07:45.

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    To trochę też kupiłaś.Ja chusteczki biorę w biedronce też Dada

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      muszę jeszcze wklady poporodowe tylko nie wiem jak to sie trzymać ma do tego gatki te siatkowe trzeba kupić?
                      no i jeszcze jedną koszulinę mi trzeba...
                      i kosmetyki dla mnie do szpitala...i chyba wszystko?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Witam dziewczynki,
                        Beau to trochę nakupowałaś ,co do tych wkładów to ja kupowałam w aptece takie duże podpaski i zamiast gatków siatkowych kupiłam po porostu duże majtki tylko że z bawełny.
                        A ja dziś idę na usg, napisze jak wróce ile mała wazy itd.., buziaki.
                        Czy u Was tez tak pada? U mnie już prawie tydzień, ale podobno w sobote ma się poprawić


                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
                          Witam dziewczynki,
                          Beau to trochę nakupowałaś ,co do tych wkładów to ja kupowałam w aptece takie duże podpaski i zamiast gatków siatkowych kupiłam po porostu duże majtki tylko że z bawełny.
                          A ja dziś idę na usg, napisze jak wróce ile mała wazy itd.., buziaki.
                          Czy u Was tez tak pada? U mnie już prawie tydzień, ale podobno w sobote ma się poprawić
                          agatko u nas w nocy padało, ale teraz nie pada jest dość ciepło najwyższa temperatura to jakieś 22 stopnie ma być dziś
                          a po wkłady to też się przejdę do apteki

                          Czekam z niecierpliwością na informacje ile Twoja dzidzia waży

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Daj znać jak po usg,ile dzidz waży ja mam wizytę dopiero 10sierpnia.A tych wkładów nie muszę kupować bo są w szpitalu za darmo.
                            Beau oglądałaś te małe pieuszki Dada jakie są?Bo na innym forum dziewczyna uparcie twierdzi że są nie dobre-pampers najlepszy-i że są plastikowe,ja używam większych-używałam i te większe są normalne bawełniane,mniejszych jeszcze nie mam bo kupiłam te z rossmanna BABY DREAM bo akurat były po15zł-może ciut mniej,no i mniejsza ilość pampków.Potem pewnie kupię Dada

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              witajcie....o kurde dziewczyny zadziwiacie mnie Wy już macie prawie wszystko a ja jeszcze nic (troche ciuszków dla małej)....z pierwszym dzieckiem jakoś inaczej do tego wszystkiego podchodziłam niż teraz.....ogólnie to wyprawka dla dzidzi jest aleja do szpitala nie mam nic a musze jeszcze łóżeczko kupić


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Ale tak to jest jak byłam w pierwszej ciąży to bardzo wcześnie wszystko kupiłam, wózek, ciuszki, wszystko miałam poprane i poprasowane a teraz jeszcze nie zaczełam..ale do końca sierpnia się wszystko zrobi i chyba zdąże


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X