Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Napisane przez gizelka79 Pokaż wiadomość
    z radością wam przedstawiam naszego Michałka....
    gizelka gratulacje wreszcie się doczekałaś, Michaś śliczny pozdrawiam was

    ja też miałam cc i zawsze twierdziłam że to "łatwiejsza" forma porodu
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Super bobo takie fajne

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Gizelko wielkie gratulacje!
        Zdjęcia małego Michałka uzmysłowiły mi, że ja tez noszę takiego Szkraba cudnego pod sercem!


        'Poznasz głupiego po czynach jego!'
        Chcieć to móc!

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Gizelka co sie nacierpialas ro sioe nacierpialas ale za to Michalek wszytsko rekompensuje. Jest slodki i dla kazdego takiego szkraba warto przecierpiec.

          A u mnie na usg dzis niby wszystko spoko. Nikus wazy juz 2 i pol kilo to chyba dobrze. I z Nim jest wszystko oki tylko okazalo sie ze mam za duzo wod plodowych. Nie wiadomo czemu tak jest podobno jak sie ma cukier podwyzszony to tak moze byc ale u mnie cukier okazal sie w normie. We wtorek mam wizyte u doktora i kolejne usg dla sprawdzenia czy wszytsko jest oki. Maly ulozony jest glowka do dolu wiec jest spoko. Juz nie moge sie doczekac kiedy sie urodzi. Jeszcze miesiac i moze sie rodzic bo juz bardzo chche go miec. Mala nbyla ze mna na usg i byla bardzo podekscytowana ze widzi braciszka. Co prawda nie wiem czy duzo widziala ale podobalo jej sie. Poszperam po necie comoga oznaczac te wody plodowe.

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Gizelko byłaś bardzo dzielna!!!
            Też Ci zazdroszczę że masz juz maluszka przy sobie zobaczyłam zdjęcie i nie moge się doczekać kiedy moje maleństwo się urodzi ehhh jeszcze troszkę muszę poczekać
            Napisz Gizelko jak poszła pierwsza kapiel, ja sie trochę boję że będę takim nieumijokiem i nie będę widziała co z małym zrobić (to się tyczy tez karmienia piersią co już zresztą pisałam) heh o właśnie dobrze agatka przypomina napisz czy piersią karmisz!
            Buziaczki dla Ciebie i Michałka!
            xagusiu czy Twój maluszek będzie mial na imie Nikodem?

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Witam mamusie, skończyłam wczoraj prasowanie i pranie i ciesze się że mam już to z głowy.. teraz będę pakować się do szpitala. Jutro wyjeżdżam w okolice Kazimierza Dolnego na weekend więc dopiero zajrzę do Was w poniedziałek.Chce skorzystać z ostatniego "wolnego" weekendu wakacji bo w następny weekend czeka mnie zorganizowanie 3 urodzin Karolci a potem ona idzie do przedszkola

              Xagusiu ciesze się że z twoim Nikosiem wszystko ok a tymi wodami to się nie przejmuj, pewnie to nic takiego ale jak pójdziesz na wizyte to lekarz Ci wszystko wyjaśni.

              Beau ja tez się bałam pierwszej kąpieli z Karolinką ale mi pomagał mój m, kąpaliśmy jak przychodził z pracy.Dobrze na początku kąpać maleństwo we dwójke oczywiście jak jest taka możliwość

              Gizelko czekamy na wieści, jak tam Ci minął wczorajszy dzień z Michałkiem?
              Pozdrawiam


              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Xagusiu dobrze, że z małym wszytko ok. Mam nadzieję, że z wodami to nic poważnego.
                Agatko Ty masz już pranie z głowy a ja dopiero zaczynam. Niestety muszę prać partiami, bo nie mam gdzie rozwiesić całego no i dość długo schnie bo pogoda się brzydka zrobiła.
                Ja też już bym chciała Matyldzię mieć przy sobie, ale z drugiej strony zaczynam się bać porodu W przyszłym tygodniu zamierzam kupić wózek i resztę wyprawki. Przeraża mnie tylko myśl ile te zakupy będą kosztować





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                  Xagusiu dobrze, że z małym wszytko ok. Mam nadzieję, że z wodami to nic poważnego.
                  Agatko Ty masz już pranie z głowy a ja dopiero zaczynam. Niestety muszę prać partiami, bo nie mam gdzie rozwiesić całego no i dość długo schnie bo pogoda się brzydka zrobiła.
                  Ja też już bym chciała Matyldzię mieć przy sobie, ale z drugiej strony zaczynam się bać porodu W przyszłym tygodniu zamierzam kupić wózek i resztę wyprawki. Przeraża mnie tylko myśl ile te zakupy będą kosztować
                  aduś a co Ci jeszcze zostało do kupienia?
                  ja się też troche boję porodu, jak naczytałam się o nacinaniu krocza i różnych takich to sie boję jak to będzie

                  a ja na allegro kupiłam sobie przedwczoraj podkłady poporodowe tzn takie podpaski z bella, gatki siatkowe bo u tego samego sprzedawcy były a 4,70 2 pary kosztowały to wzięłam i parę pieluch tetrowych jeszcze, i kupiłam sobie ten pas poporodowy z Pani Teresy- myślę że dziś mi przesyłka przyjdzie...

                  a w ogóle chyba na boczkach mi się zaczęły rozstępy robić bo takie mam czerwonawe ale nie takie podłużne, tylko takie kropy? nie wiem jak to opisać za to na brzuchu nic nie widać rozstępow, myślałam że juz mam to za sobą buuu a więc kupiłam sobie inny krem na rozstępy taki niby lepszy, bo ja to się smaruję 2 razy dziennie (mam ziaja mamamija, z dax cosmetic, i babydream z rossmanna) ale widać geny dały o sobie znać i rozstępy wyłażą

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Witam was kochane....dziękujemy za komplementy...a więc tak...pierwsza kąpiel zaliczona i było super-wychodzi na to ,że mój synek ją uwielbia...poradziliśmy sobie również dobrze....Mój mały leniuszek budzi się tak co 2,5-3h....na papu lub jak coś narobił do pieluszki....Ogólnie śpimy...ja to moze jestem bardziej wyczulona na niego.Jeżeli chodzi o karmienie to niestety nie karmię piersią choć jeszcze walczymy....od początku nie miałam nic w piersiach-narazie je pobudzam i coś tam się pojawiło ale mały nie chce ssać....daliśmy sobie cos do niedzieli jak nie będzie dalej ssać to zostajemy na butelkowym karmieniu....niestety u nie których kobiet po CC i tak jak w moim przypadku 36t zrobił swoje...po prostu mój organizm nie dojrzał bo miał jeszcze 4tyg.do końca....ale trudno...bardzo pragnęłam karmić piersią i dlatego jeszcze walczę...ale nie za wszelką cenę...
                    Dziś do nas przyjdzie pielęgniarka środowiskowa....
                    Jeszcze troszku i wy będziecie tulić swoje maleństwa....nie ma nic piękniejszego niż dziecko...ja w Michałka moge wpatrywać sie godzinami....tak jestem zakochana.....

                    Moje największe szczęście

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Gizelko jak nic do niedzieli nie wyjdzie to trudno,dzieci butelkowe są tak samo kochane i nie prawda że częściej chorują.
                      Brat wyjechał i spokój w domku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Hej, Gizelko dalas rade i to jest najwazniejsze - ty czujesz sie dobrze i maly zdrowy i to jest fantastyczne! Daj znac jak po wizycie tej pielegniarki - jaka jest jej rola wlasciwie...

                        Ja dzis znow nie zmrozylam oka... Nie ma juz wygodnej pozycji dla mnie do spania, dretwieja mi konczyny i jakies mysli drecza, ze nie wszystko jeszcze przygotowane, etc.. Remont w toku - ale i tak dopiero w pazdzierniku skoncza..
                        Jutro ide do mojej ginekolog - zobaczymy sobie jak mala urosla i ciekawa jestem jak tam moja szyjka, bo mam takie dziwne skurcze przy chodzeniu - jakby pecherz ale to raczej szyjka sie skraca..

                        Trzymajcie sie i trzymam kciuki za Wasze malenstwa!

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Beau muszę jeszcze kupić wózek+fotelik, wkład do wanienki, ręczniki, pościel do łóżeczka+materac, rożek, pieluchy tetrowe i kocyk.
                          Co do rozstępów to mam na piersiach. Zaczęły mi się od samego początku. Ale na brzuchu nie mam wogóle.

                          Gizelka nie dziwię się, że możesz się wpatrywać w synka godzinami Też się pewnie zakocham od razu w maleństwie

                          Annamaja daj znać jak po wizycie i ile mała waży.

                          Ja ostatnio mam wrażenie, że dziecko naciska mi na szyjkę, bo mnie coraz mocniej boli. Czasem się ruszyć nie mogę.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            aduś masz jeszcze troszkę tego, ale czasu też jeszcze masz wystarczająco, coż ja juz wiem że wyprawka kosztuje, ale starałam się właśnie uniknąć jednorazowego wydatku w kwocie co by zawału nie dostac i kupowałam co miesiąc coś nowego...a wkład do wanienki jaki chcesz kupić? bo czytałam że te gąbkowe to siedlisko bakterii i żeby nie kupować ich...
                            annamaja ja też czekam na wynik badania ciekawa jestem jak Matylda urosła
                            a co do skurczy też chyba mam jakieś bo mnie czasem tak ciągnie na dole brzucha że muszę przystanąć a czasem z łózka sie nie mogę zwlec muszę przekręcać się na boczek potem na kolana i jak raczek tyłem z łóżka schodzić!
                            gizelko a ta położna co tak szybko przychodzi dopiero co przyjechałaś ze szpitala...?

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Beau no właśnie chciałam kupić gąbkowy, ale teraz to już nie wiem. Siostra mi polecała kupić, bo nie trzeba wtedy trzymać maluszka podczas kąpieli i ma się obie ręce wolne. A są jakieś inne poza gąbkowymi?





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                BEAU moj synek bedzie mial na imie Nikolas. Chociaz jakos nikomu poza mna sie nie podoba. Moze jeszcze sie zmieni. A Ty juz wybralas imie dla swojego syneczka?
                                GIZELKA jak nie bedziesz miec pokarmu nie przejmuj sie. Ja moja pierwsza dzidzie karmilam na zmiane butelka i piers. Pozniej po 3 miesiacach tylko piersia. I tak jak dziewczyny nie uwazam ze to zle. Moja mala nie chorowala i jest najkukochanszym dzieciatkiem pod sloncem.
                                Swietnie ze dajesz sobie rade z malym i ze wszystko u Ciebie oki.
                                Dziewczyny ja nie bylam zadowolona z tego podkladu gabkowego. Wolalam sama wanienke tylko mialam wyprofilowana.
                                Mnie tez czekaja zakupy wozek posciel do lozeczka i kilka jeszcze. Tez przeraza mnie ilosc wydanej przy tym kasy. Buzka odezwe sie pozniej milego dnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X