Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamy z czerwca 2010

    Witam wszystkie mamusie z czerwca 2010! Jestem Marta, mam 23 lata i dzidzia będzie prezencikiem na urodzinki=), będzie przynajmniej jakaś równowaga, bo mąż i Nikodem to wodniki . Aha termin mam na 2 czerwca. Pozdrawiam
    Last edited by Zwariowana; 07-09-2009, 19:08.
    Kuba 1 czerwiec 2010 waga 4500 g wzrost 63 cm


    Niko 11 luty 2007 waga 4250 wzrost 60 cm

    Skomentuj

    •    
         

      Ja idę 15.09 do lekarza, czyli w przyszły wtorek na badanie i pewnie usg. Zobaczę moje maleństwo:*

      Skomentuj


        Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
        Cześć dziewczynki
        Ja mam termin na 1 kwietnia, na prima aprilis
        Masz termin tak jak ja miałam rok temu ale Lena nie wyszła na prima aprilis tylko zrobiła się wielkanocnym prezentem.
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          no to super, my tu sie o ciebie matwilysmy, na szcescie wszystko jest ok.
          A ja po wczorajszej wizycie, po usg jestem zadowolona bo dzidzius zdrowy i na szczescie sie ruszał. Kamien z serca


          Skomentuj


            Dziewczyny, czy Wy też jesteście takie nerwowe, bo do mnie to ostatnio bez kija nie podchodź, po prostu gryze, mam nadzieję, ze mi to przejdzie, bo mąż mi się wyprowadzi


            Skomentuj


              No ja tak nie mam, ale płaczę, bo się łatwo wzruszam. Idź chociaż na tydzień na zwolnienie, może jak odpoczniesz będzie lepiej

              Trzymaj się

              Skomentuj


                A co do terminu to niekoniecznie chcę rodzić w święta, bo nie wiem czy mój lekarz będzie A święta są tydzień później i z usg wychodzi że powinnam mieć termin na tydzień później No zobaczymy jak to będzie, grunt żeby dzidziuś był zdrowy, a reszta....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Może juz będziecie oddzielnie na święta. Ja swoje pierwsze urodziłam dwa dni przed terminem (ale to przez szkołę - siedziałam cały dzień na zajęciach, wyściskałam brzuch no i wody poszły, gdyby nie to pewnie bym wytrzymała do terminu - bo tak mi było ciasno w tej ławce i niewygodnie) - ale licząc od dnia miesiączki na z USG. To chyba bardziej trafiony termin, bo wg USG ostatnio podała mi różny wiek dziecka, w zależności od ujęcia - no ale to jeszcze maleńśtwo więc moze dlatego. Ja jednak bardziej wierzę temu terminowi z kalendarzyka.


                  Skomentuj


                    Wiecie co, ja miałam robione usg wielokrotnie i różnie wychodziło, jeśli chodzi o wielkość. Nieraz wychodziły mi z pomiarów inne tygodnie niż było w rzeczywistości, ale nikt mi nie zmieniał daty porodu, wychodząc z założenia, że w jednym tygodniu dziecko więcej przybrało , w drugim mniej.
                    Dlatego ja mam datę cały czas tę samą.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Dlatego ja w karcie ciąży też mam wpisaną datę z kalendarzyka a w sumie to i tak może być rozbieżność po dwa tygodnie w każdą stronę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No mogą, u nas wrześnióweczek już dwie urodziły przed czasem, jedna równo w terminie, a reszta narazie sie jakoś trzyma.




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          hej, dzięki za miłe odpowiedzi

                          gosia1970- obecnie to 7tc, póki co jest w miarę ok, choć jestem często zmęczona i śpiąca, i często brak mi sił i cierpliwości dla mojej wspaniałej dwulatki, która niestety trochę cierpi z powodu mojej ciąży
                          oj wiem, że ten czas szybko zleci - choć i tak dla mnie najgorszy czas to był ten tuż przed porodem, bo wtedy to mi się już ciągnęło bardzo






                          Skomentuj


                            hej, jakąś pogodną żartownisią jesteś - o tej porze, nie możesz jeszcze wiedzieć o terminie na czerwiec
                            nie miej mi za złe, że się tak czepiam - to tylko mój umysł ścisły się tego domaga ale życzę Ci by Twoje marzenie odnośnie tej ciąży się spełniły






                            Skomentuj


                              Jesteśmy tylko dwie ?? Jak sampoczucie ?

                              Skomentuj


                                Wam fajnie Już niedługo zobaczycie Wasze Maleństwa Powodzenia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X