Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez karola163 Pokaż wiadomość
    Między 10. a 14. tygodniem ciąży można wykonać odpłatne badanie prenatalne: test PAPP-A (połączony). Pozwala ocenić ryzyko zespołu Downa, zespołu Edwardsa i zespołu Patau. Wyniki nie są do końca jednoznaczne, tylko jedna na pięćdziesiąt kobiet z dodatnim wynikiem testu rodzi dziecko z zespołem Downa.
    to prawda wykonuje sie usg genetyczne i test Pappa, test jest odpłatny, ja go miałam za darmo bo po 35 roku życia są darmowe badania prenatalne, a usg mają wszyscy
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
      Karola - a ty chodzi do pracy, czy jestes na zwolnieniu. Bo wszystko zależy od twego tempa życia. Ja na początku chodziłam normalnie do pracy, ale że moja praca wiązała się z laboratorium chemicznym lub komputerami, a poza tym miałam zagrożoną ciąże to wylądowałam chyba po 5mc na zwolnieniu. Najpierw były generalne porządki, a po kilku ostrzejszych skurczach wyciszenie i polegiwanie w łóżku. Po jakimś czasie można się przyzwyczaić do nic nie robienia. Choć w moim przypadku nic nie robienie to poprostu zwolnienie tempa. Nie da się nic nie robić, jak masz jeszcze jedno dziecko w domu i męża który jest cały dzień poza domem, a weekend chciałby miło spędzic czas, niekoniecznie siedząc w domu
      coyotek , karola ma 16 lat i chodzi jeszcze do gimnazjum a teraz zapewne ma wakacje
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
        Karola ja skończę niedługo 35lat i mimo że chodze prywatnie nie robiłam takiego usg.
        to chyba niemożliwe, nie miałaś usg pomiedzy 12 a 14 tyg ciąży , bo jeśli miałaś to własnie to jest usg tzw genetyczne
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Kala ja usg to miałam co chwilę, ale genetycznego na pewno nie.Może moja pani doktor uznała je za zbędne, nie wiem.
          Nie zastanawiałam się nad tym, a teraz i tak już po ptakach.

          Nie wiedziałam, że mamy taką młodą mamusię
          Mój syn niedługo będzie miał 12 lat, a wolałabym by jeszcze z dobrych 10 lat nie zrobił mnie babcią, zwłaszcza teraz jak będzie drugi maluch w domu.
          Ale to i tak nie zależne ode mnie




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
            Kala ja usg to miałam co chwilę, ale genetycznego na pewno nie.Może moja pani doktor uznała je za zbędne, nie wiem.
            Nie zastanawiałam się nad tym, a teraz i tak już po ptakach.

            Nie wiedziałam, że mamy taką młodą mamusię
            Mój syn niedługo będzie miał 12 lat, a wolałabym by jeszcze z dobrych 10 lat nie zrobił mnie babcią, zwłaszcza teraz jak będzie drugi maluch w domu
            Ale to i tak nie zależne ode mnie
            no ja mam 36 lat wiec bez przeszkód teoretycznie mogłabym być matką 16 latki ale nie dziekuje uważam że dzieci powinno sie rodzić troszke później a najlepiej ok 30 tki, jak już człowiek sie wyszaleje, doświadczy wielu spraw i jest ustatkowany fianasowo, no ale każdy żyje jak chce
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Ja urodziłam Bartka jak miałam 24lata, teraz urodzę tuż przed 35 urodzinami. Wtedy się bardziej bałam, jak dam sobie radę, cieszyłam się że mam koło siebie i teściów i tatę. teraz jestem zadowolona,że wszyscy są zajęci swoimi sprawami, a my możemy cieszyć się sobą.Poza tym teraz czedkamy w trójke na pojawienie się maluszka




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Wiecie ale skoro dzidzia już jest to trzeba się cieszyć

                Skomentuj

                •    
                     

                  Karola nikt nie mówi że nie
                  Mam nadzieję tylko że nie jesteś sama i możesz liczyć na pomoc np. mamy lub innej bliskiej osoby. Ja bym się chyba czuła ciut zagubiona ale może tylko mi się tak wydaje.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Tzn na pewno mogę liczyć na pomoc babci .
                    I to jest dla mnie bardzo duże wsparcie

                    Skomentuj


                      Czesc KarolaJak się czujesz?
                      Dziewczynki chce wam podziękować za wsparcie i dobre słowo.
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ejonczyk nie ma za co zawsze do uslug




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Ewcia no nie ma za co ;*
                          A nawet dobrze
                          Tylko brzuch mi zaczął rosnąć

                          Skomentuj


                            Karola jak ci brzuszek rośnie, to pomyśl co będzie jak tak będzie rósł i rósł. Na koniec jak nic będziesz się turlać




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Ale to dobrze

                              Skomentuj


                                Pewnie że tak
                                Ja chodzę teraz na szkołę rodzenia i jako jedyna mam termin na wrzesień, pozostałe ciężarowki na październik i listopad.
                                Jak tak się na nie patrzę, to mój nawet nie jest taki duży, co poniektóre panny to mają brzuszki że hej.Tak się ostatnio nawet zastanawiałam jak one będą wyglądać na koniec.




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X