Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze...jeszcze trochę cierpliwości kochana...wyobrażam sobie, jak bardzo nie możesz się doczekać swojego maleństwa...

    Moja Maleńka skończyła dzisiaj 3 tygodnie...czasem daje mi w kość...noce nieprzespane...ale cudne to stworzonko


    Skomentuj

    •    
         

      powodzenia u lekarza i daj znać co ci powiedział

      Skomentuj


        Witajcie mamuśki!! Czy was tez dobija to czekanie na rozpoczęcie porodu jak tykająca bomba zegarowa?? Mnie zostało już niewiele bo do 3o list. ale ta niewiedza wykańcza maxymalnie
        Pozdrawiam Was i obyśmy szybko doczekały się swoich maleństw

        Skomentuj


          jaka_ja poprostu chcialabym miec to juz za soba i zaczac normalnie ze tak powiem funkcjonowac bo chwilowo to juz mi sie nic nie chce najchetniej caly dzien bym przelezala w lozku
          grilek8 no dobija dobija a im blizej tym gorzej tymbardziej jak sie slyszy od lekarza ze raczej sie do konca nie dotrwa a tu jednak dzieciatko robi kolejnego psikusa i sie nie spieszy na swiat




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Diewczyny narazie u mnie w niezmienionym składzie. Leki niektóre mam odstawione i mam nadzieję że jeszcze tydzień wytrzymam.
            Bartuś 5.12.2008

            Skomentuj


              no to dobrze że wszystko u ciebie ok!!! ciekawe co mi w piątek powie
              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

              Skomentuj


                i jak mija weekendzik,ja juz sie nie moge doczekac srody,juz bym chciala wiedziec co mnie czeka
                Olunia 6 styczen 2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Teraz to dopiero jest ciężko wytrzymać żyje się z dnia na dzień i jak się to dłuży tragicznie
                  Bartuś 5.12.2008

                  Skomentuj


                    Niebardzo umiem to rozszyfrować
                    Bartuś 5.12.2008

                    Skomentuj


                      ja tez jakos nie lapie o co chodzi,postow sobie nabijamy!!
                      Olunia 6 styczen 2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        z tymi postami to racja ja mam wizytę w poniedziałek u lekarza i tak bym chciała usłyszeć ze jednak Amelka szybciej przyjdzie na świat niż to termin przewiduje bo już normalnie świra dostaje dziś obudziłam się o 4 nad ranem i zaczęłam dosłownie ryczeć nie wiem czemu i mój biedny mąż musiał siedzieć do 7 rano ze mną i mnie pocieszać i przytulać bo nie mogłam się uspokoić a teraz czuje się tragicznie......

                        Skomentuj


                          ja od kilku dni budze sie kolo 2 i niemoge spac wszystko mnie boli i wogole tragedia...mam nadzieje ze jutro sie cos dowiem...
                          Olunia 6 styczen 2009

                          Skomentuj


                            ja urodzilam moja mala 12 sierpnia i jest przeslodka, a w ciazy? wszystko robilam, nawewt mylam okna i lampy na suficie..dziewczynka moja urodzila sie zdrowiutka 4-kilowa

                            Skomentuj


                              Tak naprawdę to końcówka ciąży to wcale taka wspaniała nie jest. Noce nie przespane zmienne nastroje skurcze nóg ja też już czasem nie mam siły a najgorsze jest to że jak nie mogłam jeszcze to brało mnie do porodu a teraz ani rusz
                              Bartuś 5.12.2008

                              Skomentuj


                                oj ja mam dosc do tego mi sie biegunka dorzucila,cierpna mi rece nawet jak teraz pisze...
                                Olunia 6 styczen 2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X