Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja rano nie powiem żebym wstawała wypoczęta ale jeszcze nie zdarzyło mi się żebym nawet nogi miała spuchnięte a z tym mam największy problem. Powinnaść iść do lekarza.
    Bartuś 5.12.2008

    Skomentuj

    •    
         

      ja też za bardzo wypoczęta nie wstaje ale to chyba taki urok! ale opuchnieta jeszcze nie byłam ani razu
      moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

      Skomentuj


        Dziewczyny- pamka, Słoneczko-jak samopoczucie?

        Ja miałam dzisiaj USG,mała waży już przeszło 3,3 kg i lekarka powiedziała, że ma dużą główkę, co się wiąże z niezbyt łatwym porodem...ale kwalifikuję się do naturalnego,nie cc...jestem przerażona hasłem "duża głowa" pewnie mnie rozerwie na połowę...schizy już mam takie, że nie pytajcie...wg tego USG termin najbardziej prawdopodobny to 28.10-01.11.
        Żeby tylko nie urodziła się we Wszystkich Świętych, bo to jakiś taki niezbyt dobrze kojarzący się termin

        Tak ogólnie jest wszystko ok, z czego się bardzo cieszę, jest prawidłowo ułożona i nic tylko czekać...mam jeszcze jedną wizytę za 2 tygodnie i kilka badań do zrobienia.

        Napiszcie, jak u Was....


        Skomentuj


          dzięki dziewczyny za ta opowiedz to jak najszybciej mykam do lekarza

          Skomentuj


            niemartw sie na zapas ale lepiej to sprawdzic choćby dla spokoju ducha ... bo denerwowac sie tez ci nie wolno!!!!
            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

            Skomentuj


              no to prawda dlatego w poniedziałek mykam do lekarza upewnić się ze na pewno jest Oki ale mam pozytywne nastawienie wiec mam nadziej ze z taki wrócę od lekarza

              Skomentuj


                trzymam kciuki
                moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                Skomentuj

                •    
                     

                  i jak wam mija weekend??
                  Olunia 6 styczen 2009

                  Skomentuj


                    My narazie się lenimy ale zaraz do Warszawy jedziemy. Luska pisz jak wrócisz od lekarza.
                    Bartuś 5.12.2008

                    Skomentuj


                      sobota mi minęła na sprzataniu , chyba dlatego ze wszystko robie dwa razy dłużej i mężyk w pracy był to nudno było
                      a dzisiaj niedawno wstałam a mężyk mi gotuje zupke (niewiem co mu sie stało) a dalszych planów niema co tu mozna robic?
                      moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hmmm ja sie tylko modle zeby baby wytrzymalo do konca pazdziernika a coraz czesciej mam takie babskie przeczucie czy moze bardziej paranoje hehe ze to juz niedlugo i nie wytrzyma w brzuszku u mamusi do nastepnej wizyty u lekarza czyli 30 pazdziernika jaka ja tez bym sie martwila "wielka glowka" jak na razie to ja sie martwie czy sie skapne ze to juz bo mam wiecznie takie wrazenie co doprowadza do lekkego zdenerwowania... no coz zobaczymy jak bedzie ... mam nadzieje ze sie skapne hehe ... a jak tam przygotowania masz juz wszystko?? bo ja jestem daleko w polu przez to moje lezenie :/




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          no to widze ze nie tylko ja sie nudze,spacer to juz za duzy wysilek...

                          no w piatek bylam na badaniach i nastepnym razem jak pojde to ta pania opieprze bo mi tak pobierala krew ze mam krwiaka na pol reki
                          Olunia 6 styczen 2009

                          Skomentuj


                            brrr... nie lubie pobrań a musze też iść w tym tygodniu zrobic morfologie i posiew
                            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                            Skomentuj


                              Ja na następną wizytę to chyba z 5 rodzai badań mam zlecone. Dziś poprasuję ubranka i biorę się za szykowanie torby do szpitala. Dziewczyny a Wy już jesteście spakowane i macie rozłożone łóżeczko itp?
                              Bartuś 5.12.2008

                              Skomentuj


                                ja właśnie przyniosłam pierwszą porcje prania ... no mała kupka sie nazbierała i teraz trzeba poprasować... ale to póżniej bo najpierw sie na zakupy wybiore może coś dla dzidzi kupie taki mam plan zobaczymy co z tego wyjdzie a co do pakowania to szczerze nawet o tym nie pomyslałam jeszcze niewiem nawet jak sie do tego zabrac może mi coś podpowiecie co tam pakujecie? byłabym wdzieczna bo sama sie chyba za to nie zabioer
                                moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X