Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    o kurcze to naprawde spora ta twoja kruszyna
    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

    Skomentuj

    •    
         

      no po tatusiu on sam wazy 120kg i ma 190cm wzrostu wiec to raczej napewno po nim,wczoraj chcialam go za to pobic ale jak tylko wstalam to juz sie zmeczylam
      Olunia 6 styczen 2009

      Skomentuj


        rzeczywiste mała taka mała nie jest wcale 4 kilo to sporo

        Skomentuj


          nie dziwie się za lekarz jest za tym żebyś miała cc......ciekawe co mi powie jutro

          Skomentuj


            ja dopiero 5grudnia bede miała usg i narazie niewiem ile teraz wazy no chyba ze sie cos wydarzy do tego czasu jutro ide na CRP mam nadzieje ze wynik bedzie ok
            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

            Skomentuj


              Ja też jutro jadę i mam nadzieję że już mnie zostawi bo rozwarcie już mam spore a nawet tego nie czuję
              Bartuś 5.12.2008

              Skomentuj


                dokladnie tak... ja chcialam tylko wiedziec co mnie czeka i kiedy... czasem mnie denerwowala bo sama nie wiedziala co robic i nie umiala mi odpowiedziec na pytania,ale teraz widze ze bardziej sie interesuje...
                Last edited by abi1988; 24-11-2008, 09:27.
                Olunia 6 styczen 2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  HEJ dziewczyny ja mam termin na 16 grudnia i strasznie boję się porodu, myślę, że mała wyjdzie wcześniej, no tak naprawdę nie mogę sie doczekać jak wszystkie przyszłe mamusie. Będę miała dziewczynkę Klaudie, bo tylko takie imię zaakceptował przyszły tatuś:-) Och ci tatusiowie:-)

                  Skomentuj


                    witaj Mycha w naszym gronie!!! ja mam termin na 17 wiec podobnie i tez bedzie dziewczynka


                    odebrałam wynik CRP i dzwoniłam do gin na szczeście jest wszystko ok ale ulga....
                    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                    Skomentuj


                      witaj bardzo mi milo,tez mam na imie klaudia...
                      u mnie tez corka tylko ja juz 9 ide do szpitala...
                      Olunia 6 styczen 2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez ewelunia21 Pokaż wiadomość
                        witaj Mycha w naszym gronie!!! ja mam termin na 17 wiec podobnie i tez bedzie dziewczynka


                        odebrałam wynik CRP i dzwoniłam do gin na szczeście jest wszystko ok ale ulga....

                        ewelunia a czujesz,że możesz urodzić wcześniej? Ja mam przeczucie,że to wkrótce:-)Dostałam od Gina skierowanie do szpitala gdybym urodziła wcześniej, jutro robie badania morfologie i mocz, no i odbieram wyniki z posiewu, bo ciągle jakieś bakterie mam, mam nadzieję, że nie będzie tak źle, bo ciagle jakieś globulki biorę

                        Skomentuj


                          Napisane przez abi1988 Pokaż wiadomość
                          witaj bardzo mi milo,tez mam na imie klaudia...
                          u mnie tez corka tylko ja juz 9 ide do szpitala...
                          hej abi, a na kiedy masz termin,że 9 do szpitala idziesz?

                          Skomentuj


                            dziewczyny czy jak siadacie przed kompem to wasza dzidzi Was kopie, bo ja jak zasiąde to odrazu stuka, puka jakby miała sie przedrzec mi przez brzuch
                            :-) jak tylko odejdę to grzeczniutka jest jak aniołek, dobrze, że w nocy się nie wierci, bo wcześniej spać mi nie dawała, chociaz teraz w nocy chodze siusiać co 1,5 godziny, noce zawalone:-(
                            idę oglądać brzydulę:-) Wszystkie seriale oglądam,bo co mam robić, siedze w domu, mąż w pracy, a ja nawet sama nie mogę skarpet ubrać i wogóle chodze jak kaczka:-)

                            Skomentuj


                              Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
                              ewelunia a czujesz,że możesz urodzić wcześniej? Ja mam przeczucie,że to wkrótce:-)Dostałam od Gina skierowanie do szpitala gdybym urodziła wcześniej, jutro robie badania morfologie i mocz, no i odbieram wyniki z posiewu, bo ciągle jakieś bakterie mam, mam nadzieję, że nie będzie tak źle, bo ciagle jakieś globulki biorę
                              mam takie dziwne przeczucie ze moge urodzic wcześniej zerszta mam taka nadzieje ja tez robiłam posiew bo miałam problem z nerkami ale na szczescie teraz jest czysto ide teraz do lekarza 5 grudnia (jak wytrzymam hehe )
                              mam nadzieje na święta być w domu... mam nadzieje ze dzidzia chce tego samego

                              a moja mała też lubi skakac jak ja przed kompem siedze a ostatnio bardzo jej sie spodobało kopanie jak jestem u lekarza i słuchamy serduszka to albo ucieka albo kopie w ten aparat

                              mycha a ty na kiedy masz to skierowanie do szpitala?
                              abi mam nadzieje ze dasz znać jak juz bedziesz po?
                              Last edited by ewelunia21; 24-11-2008, 18:15.
                              moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                              Skomentuj


                                mycha ja mam termin na 24.12... ale ide wczesniej na 95% cc...

                                ja przy kompie dluzej nie moge usiedziec niz 20 min bo mala tak szaleje a do tego zaraz cala zdretwiala jestem
                                Olunia 6 styczen 2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X