Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
    no, ja też jestem w 33tyg i mam twardnienie i skurcze. Powiedziałam o tym mojej G. i podobno to normalne, nie mniej mam brać magnez i no-spę, żeby nie przeszło to w poród. Lepiej zawsze przy badaniu o takich rzeczach mówić... lepiej mieć spokojną głowę! Ale nie jesteś sama Ja dziś w nocy miałam akcję (opisywałam wcześniej), że już się bałam...ale się uspokoiło
    no faktycznie, masz termin 5 dni przedemna. Mi sie juz zaczyna dluuuuzyc. Niby dowiedzialam sie w 12 tygodniu, wiec mija ciaza trwa krocej, ale tak bym juz chciala zobaczyc moja kruszyne no i te cholerne dolegliwosci- bezsennosc, brak oddechu, ciagle zmeczenie...


    Skomentuj

    •    
         

      Ja w międzyczasie oglądam wózeczki. Wprawdzie mam już upatrzony Quinny Buzz # ale powiem szczerze, że cena jest wysoka bo 700 euro i jakoś mi trudno tyle wydać, zastanawiam się czy to ma sens. Więc siedzę i szukam, może mi cos dużżżżżoooooooo tańszego wpanie w oko. Mam już wprawdzie odłożone ale jest tyle wydatków że gdyby zostało parę zł z wózka w kieszeni to zaraz znalazłabym dla nich przenaczenie.
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        a my wlasnie zajadamy sie batonikami kala moja malutka w 33 wazy 2 kg to nie wiele wiecej od twojego malenstwa wiec nie ma czym sie martwic pewnie nasze dzieci beda mialy fajne figurki jak sie urodza
        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



        Skomentuj


          nator wiesz ja tez mam takie twardnienia brzuszka ale skurczy nie mam najczesciej mi twardnieje w nocy co sie pzebudze i dotykam brzusia to mam twardy i puzniej mam glupie sny... ja biore no spe i pije magnez choc moja ginekolog mi nie kazala mam nadzieje ze nie zaszkodzi mojej coreczce....
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



          Skomentuj


            ja upatrzylam tez juz sobie wozeczek z baby merc... yoenne ale u was sa pewnie inne wozeczki niz u nas??? kupujecie na amortyzatorach czy na paskach??
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
              nator wiesz ja tez mam takie twardnienia brzuszka ale skurczy nie mam najczesciej mi twardnieje w nocy co sie pzebudze i dotykam brzusia to mam twardy i puzniej mam glupie sny... ja biore no spe i pije magnez choc moja ginekolog mi nie kazala mam nadzieje ze nie zaszkodzi mojej coreczce....
              Może zapytaj przy nastepnej wizycie o ten magnez i nospę tą ginekolog. Albo po prostu do niej zadzwoń. Ja mam takie twardnienie brzucha jak się nachodzę ale na razie nic nie biorę. Zauważyłam jednak, że jak sporo odpoczywam to brzusio całkiem inny. Może wpróbuj z tym odpoczynkiem i lezeniem z nóżkami do góry.
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                Napisane przez syrwunia90 Pokaż wiadomość
                ja upatrzylam tez juz sobie wozeczek z baby merc... yoenne ale u was sa pewnie inne wozeczki niz u nas??? kupujecie na amortyzatorach czy na paskach??
                Raczej na amortyzatorach. Ten Quinny jest nardzo lekki i na dodatek sam się rozkłada. Tylko naciskasz guziczek a on idzie sam do góry, robi klik i juz rozłożony ale cena mnie przeraża. Kupiłabym za to jakiś fajny wózek i jeszcze kupę innych rzeczy. Ale mogę zamówć z Polski kurierem więc patrzę tez na Allegro. Sama już nie wiem, mąz mówi, że to pierwsza dzidzia i można zaszaleć ale czy naprawdę warto tyle kasy wydawać, tymbardziej, że do Kulczyków to nam daleko
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Yoenne ja też oglądam wózki w międzyczasie
                  syrwunia ja też bym zapytała lekarza co do tych tabletek a z brzusiem bardzo ładnie wyglądałaś w tej sukience, pewnie dlatego wszyscy sie patrzyli
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                    Może zapytaj przy nastepnej wizycie o ten magnez i nospę tą ginekolog. Albo po prostu do niej zadzwoń. Ja mam takie twardnienie brzucha jak się nachodzę ale na razie nic nie biorę. Zauważyłam jednak, że jak sporo odpoczywam to brzusio całkiem inny. Może wpróbuj z tym odpoczynkiem i lezeniem z nóżkami do góry.
                    lezec to juz leze 3 tydzien bo mam 1cm rozwarcia i kazala mi lezec zeby sie nie powiekszylo na odpoczynek nie narzekam ale jak juz dluzej postoje na nogach to brzusio calkiem inny taki twardy.... i tak odpoczywamy caly czas nawet nic dla malutkiej nie mam ale mowie sobie ze juz nie dlugo sie wybiore na zakupy(a tak sie nie moge doczekac) i mowie jej zeby sie jej nie spieszylo na swiat bo mama zakupow nie zdarzy zrobic...
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      Nie wiem jak sie tu cholewka zaklada nowy watek, wiec pisze tutaj. Jak jest z waszymi mamami i tesciowymi moje przyszle mamuski? Bo ja to krecka dostaje. Od tesciowej slysze tylko co powinam, czego nie- oszalec mozna. moja mama znowu nie moze zrozumiec ze teraz sa troche inne rzeczy niz 15 lat temu kiedy urodzila mija mlodsza siostre. Zawsze w kwestii zakupow dochodzi miedzy nami do spiecia. I wogole kiedy rozmawiamy o czymkolwiek zwiazanym z moim malym. Czasem wole zapytac Was o rade, albo looknac do gazety, niz z nia rozmawiac, bo zaraz mi cisnienie skacze


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                        Yoenne ja też oglądam wózki w międzyczasie
                        syrwunia ja też bym zapytała lekarza co do tych tabletek a z brzusiem bardzo ładnie wyglądałaś w tej sukience, pewnie dlatego wszyscy sie patrzyli
                        dziekuje staralam sie jak moglam bo w sumie ciezarna tez sie musi jakos prezentowac zazdroscili mi i tyle hehe... bylam przygotowana na to i wiedzialam ze tak bedzie to nic sobie z tego nie robilam .... ale nie bylo to mile jak pokazywali sobie mnie palcami
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                          Yoenne ja też oglądam wózki w międzyczasie
                          syrwunia ja też bym zapytała lekarza co do tych tabletek a z brzusiem bardzo ładnie wyglądałaś w tej sukience, pewnie dlatego wszyscy sie patrzyli
                          Jak cos fajnego znajdziesz to dawaj znać
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            czesc dziewczyny sporo dzisiaj tu sie dzieje dzisaj przywieżli wózeczek fajniutki leciutki i szybko pakuję sie go do samochodu oczywiście mój mąz wypróbował
                            http://www.allegro.pl/item504288879_...ek_gw24ms.html
                            Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                            Skomentuj


                              Ale się zmachałam właśnie uprzątnełam całe mieszkanie - jakoś mnie naszło na porządki

                              Dziewczyny wyglądacie świetnie z tymi brzucholkami ja muszę sobie zrobić jakieś ładne i też wstawić
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                                Nie wiem jak sie tu cholewka zaklada nowy watek, wiec pisze tutaj. Jak jest z waszymi mamami i tesciowymi moje przyszle mamuski? Bo ja to krecka dostaje. Od tesciowej slysze tylko co powinam, czego nie- oszalec mozna. moja mama znowu nie moze zrozumiec ze teraz sa troche inne rzeczy niz 15 lat temu kiedy urodzila mija mlodsza siostre. Zawsze w kwestii zakupow dochodzi miedzy nami do spiecia. I wogole kiedy rozmawiamy o czymkolwiek zwiazanym z moim malym. Czasem wole zapytac Was o rade, albo looknac do gazety, niz z nia rozmawiac, bo zaraz mi cisnienie skacze
                                No to ważna sprawa w naszym stanie Na szczęście moja tesciowa mieszka o 3tyś km. ode mnie Ale tak szczerze muszę przyznać, że nigdy nie narzuca swojego zdania, nie wtrąca się na nasze życie i potrafi na synusia huknąć jak trzeba. Moja Mama jest taka sama, uwielbiam jeźdźić i do teściów i do domu. Naprawdę mamy super rodziców. trafiło nam się nawzajem. No a Ty faktycznie nie masz chyba za wesoło.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X