Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ha ha, udało mi się Was popodglądać! To głupie, ale niby mam pierwsza termin, a ja mam mały brzuch...i cycków jak nigdy nie miałam tak dalej brak! Mąż się śmieje, że mam zapadniętą klatę jak długodystansowiec
    Macie śliczniuteńkie brzucholki
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Hej mamuśki jak wy wstawiacie te miniaturki?
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
        Hej mamuśki jak wy wstawiacie te miniaturki?
        Kochana, jak nadusisz, że chcesz odpowiedzieć, to pod tym okienkiem są opcje dodatkowe: tam masz coś takiego jak dołączone pliki, wciskasz "zarządzaj załącznikami" i dodajesz jakiś plik z kompa...od i jest!

        A ja właśnie odebrałam materacyk do łóżeczka..ale taki śmierdziuch mi go przyniosł, że zalowałam, że poprosiłam o wniesienie
        A łazienka to mi pływa. By szlak trafił moją "Franię"! I nie mogę jej otworzyć, żeby wyjąc pranie! Ech...
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          hej dziewczyny ja sie dzisiaj dowiedziałam ze bede miała dziewczynke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! a na dodatek termin porodu przesunał sie na 8 czerwca

          Skomentuj


            Ja niestety żadnych zdjęć nie powklejam bo mam nowego kompa a nowe zdjęcia są w aparacie z moim miśkiem w Danii ale już w przyszłym tygodniu misiak przyjedzie i obiecuje że dodam zdjęcia
            Współczuje popsutych pralek.
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              a to my jak bylysmy na mojej studniowce 17 stycznia .... tylko nie wiem czy dobrze wstawilam to zdjecie i czy sie wyswietli...
              Attached Files
              Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



              Skomentuj


                No, no, no syrwunia suknia śliczna i pewnie sensacje z brzusiem zrobiłaś
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  ja się pobawię jutro bo moje zdjęcia są za duże formatem i muszę je pozmniejszać,a teraz nie mogę ponieważ umówiłam się z koleżanką na pogaduchy,więc lecę.pa
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    a oto ja i mój brzuszek sprzed 4 tygodni
                    Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:34.
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      witam dziewczyny , zazdroszcze wam tych dobrych humorków , ja sie niestety troche martwie, bo byłam w środe na usg i lekarz powiedział że mała troche za mało waży jak na 32 tydzień i ma za chudy brzuszek , waży 1700g a powinna ok 2000g, wszytskie inne parametry (przepływy żylne, pępowoinowe , ilość wód płodowchy) i rozwój organów jest dobry, więc lekarz powiedział że możliwe że jest to jej cecha osobnicza i poprostu jest drobnym dzieckiem, ale kazała przyjść na kontrolne usg za 3 tyg, bo gdyby ta niedowaga sie pogłebiała to trzeba przerwać ciąże i wyjąć małą wcześniej z brzucha , ogarnia mnie przerażenie jak o tym pomyśle, mam nadzieje że tak sie nie stanie !!!! i że poprostu to jest drobna dziewczynka i tyle, ale mam stres!!! w poniedziałek ma wizyte u mojego gina zobaczymy co on na to powie ?? no ale musi być dobrze!!!!
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witam dziewczyny , zazdroszcze wam tych dobrych humorków , ja sie niestety troche martwie, bo byłam w środe na usg i lekarz powiedział że mała troche za mało waży jak na 32 tydzień i ma za chudy brzuszek , waży 1700g a powinna ok 2000g, wszytskie inne parametry (przepływy żylne, pępowoinowe , ilość wód płodowchy) i rozwój organów jest dobry, więc lekarz powiedział że możliwe że jest to jej cecha osobnicza i poprostu jest drobnym dzieckiem, ale kazała przyjść na kontrolne usg za 3 tyg, bo gdyby ta niedowaga sie pogłebiała to trzeba przerwać ciąże i wyjąć małą wcześniej z brzucha , ogarnia mnie przerażenie jak o tym pomyśle, mam nadzieje że tak sie nie stanie !!!! i że poprostu to jest drobna dziewczynka i tyle, ale mam stres!!! w poniedziałek mam wizyte u mojego gina zobaczymy co on na to powie ?? no ale musi być dobrze!!!!
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          no wstawiło mi sie dwa razy!!!! niechcący
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Witam Wszystkie Mamusie, te nowe też
                            Nocke miałam dziś spokojną, bez ekscesów. Rano wstałam, zjadłam sniadanko i z mężem pojechałam na 5 godzinną wyprawę autem.
                            Co do siary to Wam powiem, że mi już od 4 mca leci, musze zakładać stanik i wkładki na noc bo jak przycisnę piersi to cała posciel rano mokra.
                            Co do szpitala, to dostałam listę rzeczy, które mam ze sobą wziąść. Ale wiem, ża jak nic nie wezmę to tam wszystko dostanę. Jednak skompletowałam sobie swoją torbę.
                            Tutaj też dostałam ze szpitala kartkę z którą poszłam do apteki i dostałam pakiet witamin, czapeczkę, proszek do prania, jakies kosmatyki itd...masa próbek, po porodzie kolejna taka paczka na mnie będzie czekała. Nie ma tego dużo ale miło tak dostać cos dla dzidzi
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Napisane przez kala Pokaż wiadomość
                              witam dziewczyny , zazdroszcze wam tych dobrych humorków , ja sie niestety troche martwie, bo byłam w środe na usg i lekarz powiedział że mała troche za mało waży jak na 32 tydzień i ma za chudy brzuszek , waży 1700g a powinna ok 2000g, wszytskie inne parametry (przepływy żylne, pępowoinowe , ilość wód płodowchy) i rozwój organów jest dobry, więc lekarz powiedział że możliwe że jest to jej cecha osobnicza i poprostu jest drobnym dzieckiem, ale kazała przyjść na kontrolne usg za 3 tyg, bo gdyby ta niedowaga sie pogłebiała to trzeba przerwać ciąże i wyjąć małą wcześniej z brzucha , ogarnia mnie przerażenie jak o tym pomyśle, mam nadzieje że tak sie nie stanie !!!! i że poprostu to jest drobna dziewczynka i tyle, ale mam stres!!! w poniedziałek mam wizyte u mojego gina zobaczymy co on na to powie ?? no ale musi być dobrze!!!!
                              Nie martw się na zapas Kala. Może jest po prostu faktycznie drobniutka. Będzie dobrze. Nie wiem czy to pomoże ale może powinnaś więcej jeść, żeby Mała miała z czego czerpać sadełko, bo teraz już rosnie i potrzebuje dużo jedzonka. Głowa do góry, będziemy trzymać za Was kciuki a Ty teraz masz 3 tyg. żeby Małą i siebie podtuczyć więc zabiaraj się za jedzonko pyszne.
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Ja się mężem nie przejmuje Teraz jest taki "mądry", ale jak jedziemy do jego 6miesięcznej siostrzenicy to by ja tylko nosił i sie wygłupia z nią. Jednago dnia też stwierdził, że przy takim niemowlaku to nie ma dużo pracy. Przecież takie małe dziecko tylko śpi, je i robi w pieluszki. A przecież nie będę się męczyć, bo takiemu dziecku to wystarczy zmienić pieluszke 3 razy dziennie... Śmiać mi się chce jak zaczyna gadać o dzieciach. Nie biore do siebie jego gadania, bo pewnie po porodzie to się będzie "pchał" do zajmowania się dzieckiem

                                Co do pracy to ja wogóle nie pracuje. Do listopada byłam na rencie, bo teraz nie chcą mi przedłużyć. Do końca roku chce zostać z dzieckiem w domu, a później chce iść do pracy.

                                Ja rozstępów na brzuchu nie mam. Smaruje się kremem, który mama kupiła mi w rossmanie. Na noc dodatkowo smaruje sie oliwką dla dzieci. Rozstępy mam tylko na piersiach po poprzedniej ciąży. Teraz jestem pewna, że i tak rozstępy wyjdą mi na brzuchu, a to dlatego że mam o wiele większy brzuch niż poprzednio. Ta ciemna linia nie pojawiła mi się ani teraz ani poprzednio. Może jeszcze wyjdzie...


                                Karolina, ja mam termin na 13 maja. A rodzić chyba chce na Polnej. Wiem, że to fabryka, ale tam najlepiej zajmą się dzieckiem. Bo przecież nie chodzi o luksusy dla mnie tylko dla tego maleństwa. Ja mam wskazania do cesarki, a słyszałam, że w szpitalu św rodziny wolą kleszczami wyciągać niż ciąć. W Raszei też podobno nie jest źle. Na temat lutyckiej nic nie wiem.
                                Ja rodziłam już raz na Polnej. Mniej więcej wiem jak tm wygląda. Sale po porodzie są zazwyczaj dwuosobowe (zdażają się więcej), ale bywa że nie ma łazienek. Do maja jednak troszke czasu jednak i szczerze mówiąc pojade tam gdzie mnie przyjmą... Bo podobno jak nie będzie miejsca w mieście to wywiozą Cię poza miasto... Aż strach rodzić w dzisiejszych czasach... A Ty Karolina co planujesz?
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X