Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Popłakałam trochę i już mi przeszło
    Dziewczynki zapytajcie najpierw w szpitalu czy trzeba być ogolonym. Ja byłam - a okazało się, że nie ma takiej konieczności. Rodziłam w Warszawie.
    Jutro mam wizytę i zapytam o golenie i lewatywę ( też nie było).



    Ja boję się innej rzeczy - zakażenia sepsą czy gronkowcem.
    Gdy Majka leżała w Centrum Zdrowia Dziecka widziałam tam noworodki w stanie krytycznym zakażone w czasie porodu. Tego bym nie zniosła : urodzić zdrowe dziecko i nie daj Boże dla żadnej z Nas stracić je przez sepsę.
    Kochany Nikodem 2009.04.07.

    [/url][/url]

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
      Już poszły: teściowa i siostra męża. A ja jestem wkur.............. Nie lubię obgadywać ludzi, ale siostra M to ten typ, który wyprzedza na podwójnej linii i puka się w głowę do tych co jej migają z przeciwka.............
      Kazała mi zgasić kadzidełko " bo szkodzi" a potem wypaliła mi prosto w nos 3 papierosy........
      Stwierdziły, że pewnie jem byle co skoro dziecko takie małe i itp. Ciśnienie mi skoczyło, mały się tłucze, mam dosyć.
      Specjalnie wybrały dzień wyjazdu M, żeby przyjść i mi dokuczyć.
      Chce mi się płakać
      Skarbie, nie przejmuj sie. Ja jak jestem u tesciow to slysze tylko co powinnam jesc i pic bo szwagierka i tesciowa na to mialy zachcianke, to ja tez powinnam. A jak jest jeszcze z nami ktos inny to rozmawiaja o mnie, jakby mnie tam nie bylo. Szlag mnie trafia- "e, zobaczysz, dopiero teraz przytyje...", ale taka inna na buzi jest..." - masakra


      Skomentuj


        Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
        Popłakałam trochę i już mi przeszło
        Dziewczynki zapytajcie najpierw w szpitalu czy trzeba być ogolonym. Ja byłam - a okazało się, że nie ma takiej konieczności. Rodziłam w Warszawie.
        Jutro mam wizytę i zapytam o golenie i lewatywę ( też nie było).



        Ja boję się innej rzeczy - zakażenia sepsą czy gronkowcem.
        Gdy Majka leżała w Centrum Zdrowia Dziecka widziałam tam noworodki w stanie krytycznym zakażone w czasie porodu. Tego bym nie zniosła : urodzić zdrowe dziecko i nie daj Boże dla żadnej z Nas stracić je przez sepsę.

        Mojej siostry synek został w Szczecinie zakażony gronkowcem podeczas przecięcia pępowiny. Bidulek nie dość, że wcześniak i ważył zaledwie 2kg. to jeszcze go zarazili. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

        A z tym goleniem, to nawet jak w szpitalu nie trzeba to raczej komfort lepszy, nie przykleja Ci się potem ta krew z połogu do tych włosów. bardziej higieniczne mi się to wydaje. Wiem, że w niktórych szpitalach jak nie jestes ogolona to goli Cię pielęgniarka, moja siostra tak miała.
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          A co do humorkow- tez zawsze bylam raczej harpaganem z silnym charakterem. Mowilam co mysle i nie dawalam sobie w kasze dmuchac. A teraz- jak tylko cos jest nie tak, to nie walcze juz o swoje zdanie, nie kloce sie,nie tlumacze, tylko zaraz mi sie z warg podkowka jak dziecku robi i zaczynam plakac. WSTYD! Mam nadzieje ze po porodzie bede juz normalna


          Skomentuj


            Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
            Mojej siostry synek został w Szczecinie zakażony gronkowcem podeczas przecięcia pępowiny. Bidulek nie dość, że wcześniak i ważył zaledwie 2kg. to jeszcze go zarazili. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

            A z tym goleniem, to nawet jak w szpitalu nie trzeba to raczej komfort lepszy, nie przykleja Ci się potem ta krew z połogu do tych włosów. bardziej higieniczne mi się to wydaje. Wiem, że w niktórych szpitalach jak nie jestes ogolona to goli Cię pielęgniarka, moja siostra tak miała.
            No podobno golenie przed porodem przez pielegniarki to rutyna, tylko ze one to robia NA SUCHO (!) a to juz nie jest przyjemne. Najlepiej jest to zrobic samej w domu, albo poprosic meza o pomoc


            Skomentuj


              Dziewczyny nie wiem jak wy to znosicie, gdzie są wasi mężowie w tym momencie ja jak bym tak miała to bym wcale nie odwiedzała takiej rodzinki ale z tego co widze to najgorzej jest jak sie dobiorą w parke teściowa z córeczką
              Już wróciłam z wynikami wszystkie są ok. więc nie ma co sie stresować przed jutrzejszą wizytą u gin. ale skusiłam sie [po drodze na lody
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                Już poszły: teściowa i siostra męża. A ja jestem wkur.............. Nie lubię obgadywać ludzi, ale siostra M to ten typ, który wyprzedza na podwójnej linii i puka się w głowę do tych co jej migają z przeciwka.............
                Kazała mi zgasić kadzidełko " bo szkodzi" a potem wypaliła mi prosto w nos 3 papierosy........
                Stwierdziły, że pewnie jem byle co skoro dziecko takie małe i itp. Ciśnienie mi skoczyło, mały się tłucze, mam dosyć.
                Specjalnie wybrały dzień wyjazdu M, żeby przyjść i mi dokuczyć.
                Chce mi się płakać
                Nie przejmuj się nimi, myśl o sobie i Maleństwie a one niech się gonią. Badź ponad to wszystko My jesteśmy wszystkie po Twojej stronie i jak trzeba będzie to wsiadam w samolot i przylecę i gonga w nos wypalę na Twoje zyczenie
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ja właśnie skonsumowałam kolacyjkę bo mój mąż już przyszedł i własnie leże i zaczynam się zastanawiać kiedy ten maly spi. Bo na razie cały czas fika :-)
                  Akunia

                  Skomentuj


                    Yoenne jaka ty bojowa jesteś, dobrze wiedzieć że ma sie kogoś takiego w swoich szeregach
                    Najadłam sie lodów i teraz synalek ma czkaweczke
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                      Nie przejmuj się nimi, myśl o sobie i Maleństwie a one niech się gonią. Badź ponad to wszystko My jesteśmy wszystkie po Twojej stronie i jak trzeba będzie to wsiadam w samolot i przylecę i gonga w nos wypalę na Twoje zyczenie
                      Uśmiech mam na twarzy od ucha do ucha. Dziękuję.
                      Ja do nich nie chodzę. Ostatnio byłam na Wigilię. One też rzadko i nigdy bezinteresownie ( dzisiaj po elekt. maszynkę do mielenia mięsa).



                      Ja do golenia używam pianki Gilet i maszynki. Poprzednio golił mnie mąż. Wczoraj zapytał czy i tym razem też musi. Och żebyście widziały jakie robił miny przy tym goleniu. Marszczył brwi, wysuwał język. Nie wiedziałam co mu jest Myślałam , że się podnieca Ale okazało się, że nie - taki tylko był skupiony
                      Kochany Nikodem 2009.04.07.

                      [/url][/url]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Nichol Pokaż wiadomość
                        A co do humorkow- tez zawsze bylam raczej harpaganem z silnym charakterem. Mowilam co mysle i nie dawalam sobie w kasze dmuchac. A teraz- jak tylko cos jest nie tak, to nie walcze juz o swoje zdanie, nie kloce sie,nie tlumacze, tylko zaraz mi sie z warg podkowka jak dziecku robi i zaczynam plakac. WSTYD! Mam nadzieje ze po porodzie bede juz normalna
                        Kurcze ja też płaczę z byle powodu. Nawet filmy mnie wzruszają
                        Kochany Nikodem 2009.04.07.

                        [/url][/url]

                        Skomentuj


                          No, ciekawe mojego maże też poprosze aby mnie ogolił zobaczymy jaka będzie jego reakcja
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                            Uśmiech mam na twarzy od ucha do ucha. Dziękuję.
                            Ja do nich nie chodzę. Ostatnio byłam na Wigilię. One też rzadko i nigdy bezinteresownie ( dzisiaj po elekt. maszynkę do mielenia mięsa).



                            Ja do golenia używam pianki Gilet i maszynki. Poprzednio golił mnie mąż. Wczoraj zapytał czy i tym razem też musi. Och żebyście widziały jakie robił miny przy tym goleniu. Marszczył brwi, wysuwał język. Nie wiedziałam co mu jest Myślałam , że się podnieca Ale okazało się, że nie - taki tylko był skupiony
                            Popłakałam się ze smiechu przez to co napisałaś. Przesadził z tym językiem, dobrze że Cię nie ugryzł
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Liliana ja używam Babydream z Rossmana i oliwke bambino. I jak narazie nic nie mam. W pierwszej ciąży też tego używałam i nic mi nie wyszło.

                              A wczoraj piłam jakiś soczek z gruszką i było pyyyszne
                              U mnie pada śniego z deszczem i tak różnie z tą temperaturą. Ogólnie nie ruszam się z domku.

                              Mi mąż właśnie poszedł do Lidla po chlebek słonecznikowy i biały serek
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Faceci są dziwni. Chciałam ,żebyśmy się pokochali, gdy jechałam do szpitala. Gdy ciąża donoszona, nasienie pomaga skrócić i rozewrzeć szyjkę. A on " w takich celach to on sie nie będzie kochał" I dostałam oksytocynę



                                Zobaczcie jakie fajne zegarki będą jutro. Kupię może przydać sie przy dzidzi. ( Kliknąć na zdjęcie zegarków)http://www.biedronka.pl/str/2/i/6.php
                                Kochany Nikodem 2009.04.07.

                                [/url][/url]

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X