Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
    Ankasos Tobie to dobrze z tą Mamusią, ja mojej nie widziałam już 3,5 mca Ale przyleci do mnie jak Hanula się urodzi.

    Graza a wiesz jak mi ciężko się powstrzymywać od tego prania i prasowania. A może to nie głupie wyprać 2 razy. Tylko, że ja mam tyle nauki jeszcze, że chyba się nie wyrobię a muszę wkuć wszystko zanim Mała się urodzi, potem tylko powtórzę i na egzaminy. Bo jak Niunia przyjdzie na świat to chyba na naukę czasu braknie.
    A pomyśl kochana jaka twoja córcia będzie mądra bo jak mamusia całą ciąże zakuwa to dzidzka będzie geniuszem
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
      A pomyśl kochana jaka twoja córcia będzie mądra bo jak mamusia całą ciąże zakuwa to dzidzka będzie geniuszem
      Ojjj lepiej żeby tak nie było. Niech bedzie normalna Żadnych geniuszy.
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Już poszły: teściowa i siostra męża. A ja jestem wkur.............. Nie lubię obgadywać ludzi, ale siostra M to ten typ, który wyprzedza na podwójnej linii i puka się w głowę do tych co jej migają z przeciwka.............
        Kazała mi zgasić kadzidełko " bo szkodzi" a potem wypaliła mi prosto w nos 3 papierosy........
        Stwierdziły, że pewnie jem byle co skoro dziecko takie małe i itp. Ciśnienie mi skoczyło, mały się tłucze, mam dosyć.
        Specjalnie wybrały dzień wyjazdu M, żeby przyjść i mi dokuczyć.
        Chce mi się płakać
        Kochany Nikodem 2009.04.07.

        [/url][/url]

        Skomentuj


          Napisane przez Ania76 Pokaż wiadomość
          Dziewczyny, a czym się golicie? Maszynką? Bo ja do tej pory używałam kremu do depilacji, ale tak się zastanawiam, czy to dzidziusiowi nie zaszkodzi...
          czytałam o goleniu to kremy i maszynki są bezpieczne,gorzej z woskiem,niewiem czemu
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Napisane przez Ania76 Pokaż wiadomość
            Dziewczyny, a czym się golicie? Maszynką? Bo ja do tej pory używałam kremu do depilacji, ale tak się zastanawiam, czy to dzidziusiowi nie zaszkodzi...
            Ja tam maszynką od zawsze. Jakoś nie mam cierpliwości do tych kremów. Maszynką jadę jak kosiarą i jakoś to wygląda Zresztą ja nie widzę czy ładnie, czy nie ale skoro mąż nie narzeka to chyba jakoś mi to idzie
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              a są takie żmijowate teściowe,moja to super babka,na szczęście,właśnie jutro ma urodziny i zaraz idę piec jej torta,moja mała też się urodzila 12 więc na teściowej urodziny,ale zrobiłam jej prezent.
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                ja też jadę maszynką i ostatnio kupiłam nowy zel do depilacji wziełam i niby tylko kropelkę a sie cholera spieniłą ze juz nie wiedziałam co dokłądnie golę

                jutro z rana bierzemy się za malowanie i tapetowanie ależ sie cieszę
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ania ja golę sie maszynką a czy kremy depilacyjne szkodzą ? to nie mam pojęcia
                  Sylwia wdech wydech, wdech wydech spokojnie niema co sie takimi babsztylami przejmować a tej siostrze męża to bym powiedziała że nie życzę sobie aby paliła w moim towarzystwie bo dziecku zaszkodzi
                  Yoenne spokojnie pewnie będzie bardzo mądra po prostu ale każda mama chce mieć mądre dziecko
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    Sylwia nie przejmuj się tym co mówią, sama wiesz najlepiej co robisz i że wszystko dobrze robisz dla dziecka, poczytaj jakąs fajną ksiażkę lub obejrzyj film
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                      a są takie żmijowate teściowe,moja to super babka,na szczęście,właśnie jutro ma urodziny i zaraz idę piec jej torta,moja mała też się urodzila 12 więc na teściowej urodziny,ale zrobiłam jej prezent.
                      Ja też mam bardzo sympatyczną teściową.
                      Ale ty to spryciula jesteś wiedziałaś jak masz sie teściowej przypodobać
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ide odebrać wyniki bo już powinny być za jakieś 10- 15min będe to sie pochwale
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          Ja dziś kupiłam sobie inny krem na rozstepy Perfectcta mama mam nadzieje ze mi pomoże najgorzej mam z udami cholercia a tak to nigdzie nie mam mam nadzieje ze zbladną

                          a moja kruszynka dziś jakaś spokojniejsza może tez przez ta psia pogodę bo pada cały dzień śnieg deszcz wieje zima jak nic także to może dlatego a dziś kupiłam także herbatkę melisę z gruszka bardzo dobra polecam na chwile wyciszenia

                          Skomentuj


                            U mnie wszystko ok, ale czasem też czuje, że Mała siedzi tak strasznie nisko. W sumie to jak Miśka mnie kopie po boku to też ją później zaczepiam "od boku". I tak w kółko.
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              znowu do lekarza.
                              i znowu nie dowiem się nic ciekawego.
                              jak narazie się trzymam.


                              dziś jem cały dzień pieguski i leże w łóżku w szkole nie byłam ...

                              Skomentuj


                                Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
                                ostatnio jak się goliłam do ginekologa to nawet lusterko mi nie pomogło bo jak się ubierałam po badaniu to zauważyłam że pod brzuchem zostawiłam kępe włosów, taki trawniczek pewnie facet się zastanawiał co autor miał na myśli
                                Ja tez sie morduje z lusterkiem, a potem ide do meza na kontrole zeby u gina obciachu nie bylo. Co do skarpetek, to tez juz sobie sama nie radze. Mam srasznie szpiczasty brzuch i poprostu nie ma bata- nie dosiegne. I jak stoje prosto i patrze w dol to juz nie widze wogole stop !


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X