Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Troche bokiem, ale juz sie nie da zmienic


    Skomentuj

    •    
         

      witam mamcie z lipca

      cześć dziewczyny chyba do was dołączę miałam termin na 24 czerwca ale coś dzidzi nie widać i nie zapowiada się na to żebym urodziła jeszcze w czerwcu POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMCIE

      Skomentuj


        Cześć dziewczyny

        a my dziś cały dzień u dziadków wiec miałam trochę czasu dla siebie poszłam na sklepy i pogaduchy do koleżanki, Lenka się wyspacerowała bo w końcu ładna pogoda była tylko godziny jedzenia mi coś dziś pochrzaniła i nie wiem co teraz z nocą będzie a teraz szaleje z balonem
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Ja dzwoniłam tam koło południa..Powiedzieli mi,że będą zdjęcia i film dvd.
          Anulkapi-mnie też męczą ze ślubem i też mnie to denerwuje,tak jakby to cokolwiek zmieniało...Boję się tylko,że mi dziecka nie będa chcieli ochrzcić...
          Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

          Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

          Skomentuj


            Ja jestem już po ślubie, ale nie rozumiem tych głupich pytań, czemu ślub dopiero po urodzeniu dziecka, to przecież sprawa jego rodziców. Niestety z tymi chrzcinami jest jeszcze gorzej, ale można już znaleźć księdza, który nie robi problemów. Życzę powodzenia. Nie martwcie się

            U mnie dziś piękna pogoda, slońce i skwar, choć teraz trochę pokropiło. Jutro idę robić test na glukozę. Czy mogę dziś zjeść wieczorem truskawki?
            Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
            Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


            Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

            Skomentuj


              Ja dziś spędziłam cały dzień na działce, nad jeziorem. U mnie na Mazurach super pogoda, dopiero teraz trochę popadało. Mojego męża złapała straszna alergia i leży teraz i grymasi.
              Słyszałyście, że mężczyźni rozwijają się do 6 roku życia, a potem już tylko rosną?

              Jutro idę robić test na glukozę, czy mogę dziś najeść się truskawek wieczorem?
              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

              Skomentuj


                Indra wdg mnie powinnaś jeść normalnie to co zawsze, nie musisz na nic uważać Bynajmniej ja tak zrobiłam i było wszystko ok.

                Skomentuj

                •    
                     

                  witam
                  mam termin na 3 pażdziernika, już nie mogę się doczekać
                  3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                  Skomentuj


                    Czołem Kobitki!

                    Majorka wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek! Dobrze, że my tylko dojrzewamy, a ani dnia się nie starzejemy
                    A ja też dziś miałam święto!!! Mamy pierwszą rocznicę ślubu i rocznicę poczęcia synusia
                    Cały dzionek dziś spacerowy sielsko-anielski z synuśkiem przy boku.
                    U mnie nie ma takiej sielanki nocnej. Synuś usypia przed 20, budzi się o 2 i o 5, a później zdarza się, że już o 6 jest wstawanie na dobre (lub czasem spanie nawet do 10?!) zależnie od humoru i pogody. Ale pewnie jak przejdziemy kiedyś na flachę i papki to bedzie coraz lepiej...i będzie można ustalić godziny.

                    Witamy spowrotem, a Pola szybciuteńko nadrobi. Mój Kacper też nie był kolosem jak się urodził, a teraz ludzie patrzą na niego i za głowe się lapią jaki duży i jak szybko rośnie.
                    A co do teściowych...to Jaga rzeczywiście ma aparycję slabiutką...
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Indra też uważam że nie ma co sobie odmawiać, ja szłam na test a dzień wcześniej jadłam duzo owoców i słodyczy (jak nigdy chyba z przejęcia)

                      A ja z dumą mogę stwierdzić że skończyłam pisać prace (nawet zakończenie dzisiaj zmęczyłam) i zdałam ostatni egzamin. Teraz juz tylko obrona i więcej czasu na wypoczynek (z tego się najbardziej cieszę) bo ostatnio to tak średnio mogłam.

                      AMSW trzymaj tak dalej, a będziesz miała całą prace jeszcze przed narodzinami małej

                      Ewylynka skoro już jest lepiej to po narodzinach dzidzi będzie super, oni poprostu potrzebuja czasu na oswojenie się z sytuacją
                      będzie Weronika

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewczyny
                        Nichol twoja Jaga wcale nie taka straszna... Nator cie pobiła z tą Jagą
                        Ankasos ja też zakupiłam Julce balonika, wielkiego różowego królika, który jej się bardzo spodobał... Zresztą same zobaczcie
                        Attached Files




                        Skomentuj


                          No Jaga Jadze nierówna ciul z wyglądem, charakterek sie liczy!

                          Dziewczyny, jak to jest z ta suszarką? Faktycznie tak pomaga wyciszyć malucha, że nawet butelke można mu wcisnąć?


                          Skomentuj


                            Nichol u nas pomaga, a na początku czyli jak Juleczka była malutka to działała cuda!!! Moja tesciowa uwierzyła aż zobaczyła
                            Teraz już troche przestaje działać, a szkoda...




                            Skomentuj


                              a u nas zamiast suszarki to okap kuchenny na full włączony działał bardzo uspokajająco i usypiająco ale rzeczywiście zaczyna coraz słabiej działac na małą a szkoda
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Fajnie dziewczyny, że macie do przodu ze studiami, pewnie dacie radę przed narodzinami wszystko skończyć.
                                Ja miło wspominam pisanie pracy, choć do ostatniej chwili kończyłam jeszcze część eksperymentalną (pisałam pracę z chemii). Za to na obronie byłam ostatnia w kolejności wchodzenia i myślałam, ze umrę z nerwów. ale nie było tak źle. Czasem tęsknię za studiami i chyba za rok pójdę na podyplomówkę
                                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X