Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Mamuszka Pokaż wiadomość
    Ano nie mogę bo mi nie dała tel do siebie. Napierdziela mnie kręgosłup tak ze łazić nie mogę. Zaraz se strzelę w potylicę Dzwoniłam do mojego centrum ale tam nie prowadzą konsultacji telefonicznych i znowu jestem w punkcie wyjścia. Mam już dość jeżdżenia na darmo do szpitala i znoszenia fochów pań położnych i obrażonych lekarzy.
    A na karcie ciazowej nie masz pieczatki swojego gin z numerem telefonu?

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
      Ja mam w 28tyg. 96cm .
      ooooo Carin;p czyżby moja dzidzia była większa od Twojej;]? z różnicą aż 8 tygodni ?:P wiesz co, ja to się może zmierzę z rana na czczo;p bo mierzyłam się po pysznym obiadku więc może troszkę mniej mam;>

      ooo powiem Ci co już wczoraj kupiłam dla swojej kochanej dzidzi;]

      jako, że jestem ulubienicą marki tommee tippee to yy ;]
      -kupiłam 2 oczywiście różowe butelki na 260 ml + gryzaczek był dołączony do butelek jako gratis;]
      - rękawiczki niedrapki chyba z 10 sztuk bo kupowałam na hurtowni niemowlęcej;] takie piękne różowe i błękitne
      - 2 smoczki closer of nature oczywiście z tommee tippee
      - odciągacz tommee tippee
      - sterylizator - z tej samej firmy

      co do tommee tippee to powiem Ci, że przetestowałam tę firmę na Kubie i wszystko mu podpasowało począwszy od smoczków w butelkach do smoczków po akcesoria w postaci kubków niekapków czy sztućców..

      teraz zastanawiam się nad gadżetem SANGENIC z tommee tippee




      Skomentuj


        no aaa teraz idę pod prysznic bo popołudniu jadę do AUCHAN zrobić jakieś zakupy do Zakopca;] także miłego dnia dziewczynki i może wieczorkiem się jeszcze odezwę;] buziaczki brzuchatki;*****




        Skomentuj


          mamuszka w mojej mudrej książce piszą ze od 140/90 jest niebezpiecznie i ze moze nastąpic stan przedrzucawkowy

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            Szalejecie kobitki z tymi ubrankami. Ja to kupiłam jak na razie jedne śpioszki, nie mogłam się oprzeć jak je zobaczyłam. Więcej ubranek nie będą kupować bo mam dużo po mojej córci a jeszcze dostane od siostry ubranka po jej małej. Nie wiem czy chociaż raz zdążę ubrać każde ubranko nim dzidzia wyrośnie.
            Ewylynka chyba z udami nic sie nie da zrobić jak już urosły (moje też zwiększyły swoją objętość ) będziemy się tym martwić, ale po porodzie.
            Wózek to polecam taki żeby się bujał, dzieci to lubią i szybciej w takim zasypiają; najlepiej iść do sklepu i wypróbować.
            Madzia - 2 grudzień 2007
            Wiktoria - 17 wrzesień 2009

            Skomentuj


              Ja przed ciaza mialam tylko 54kg ;D to i brzuch mały

              Skomentuj


                Mam nr Carin ale placówki w której pracuje moja ginka a nie jej prywatny. To ta już dzwoniłam i mi powiedzieli że nie prowadzą konsultacji telefonicznych Teraz mi spadło to ciśnienie, poczekam do wieczora. Powiem Wam kochane moje że mam tej ciązy serdecznie dość. Ciągle się człowiek martwi i to nie o siebie ale o tego małego szkraba co sobie spokojnie siedzi w brzusiu. Normalnie mam dość tej ciąży, męczy mnie fizycznie i psychicznie, ja to chyba jakiegoś doła złapałam na końcu, a całą ciążę nic, żadnego spadku nastroju. Dziwnie się od wczoraj czuję, ciągle boli mnie kręgosłup na dole, aż do kolan, nie mogę chodzić bo kuje, dziś jak wczoraj Mamanikosia wybieram sie na długi spacer, mam nadzieję, ze uda mi się namówić męża, skoro Jej się udało to czemu mnie ma się nie udać, prawda? Kurczaczku, Kasica próbujecie? A Kasica to cierpliwa mamusia bo jedno już ma i wie czym to pachnie, spokojnie kobita czeka na maluszka, tylko My takie w gorącej wodzie kąpane

                Skomentuj

                •    
                     

                  Kurczaczku w mojej i w necie też tak piszą, ale nie wiem co myśleć. Męża jeszcze nie ma z pracy będzie ok 15.

                  Skomentuj


                    mamuszka mierz cisnienie czesto a jak wzrosnie do 160/110 to spylaj do szpitala a jak glowa boli kreci ci sie

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                    BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                    .

                    Skomentuj


                      no mamuszka jakbym byla zdrowa to tez bym zaczela cos kombinowac zeby wywolac ale tak wole poczekac do niedzieli do wizyty w szpitalu

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                      BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                      .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no to ja przed ciążą schudłam 12 kg i jak zaszlam w ciąże to ważyłam równe 60 kg więc już wiemy dlaczego masz taki mały brzuszek;] ja teraz ważę 66 czasem 67 kg;]




                        Skomentuj


                          Moje uda tez się powiększyły no ale nada są S wg. spodni ze zwykłego sklepu.
                          Nie martwie się waga . Bardzo łatwo chudnę.

                          Kubus to napewno nie zdazy wszystkiego ubrac, tyle tego ma a bedzie jeszcze wiecej bo ciocia kupila jeszcze, w sierpniu przysle w paczce .

                          Skomentuj


                            haha;D właśnie przed momentem dostałam bon do orsay'a z okazji urodzin na 20zł;D więc może wieczorem sobie coś kupie dołoże z 50zł i będę miała może jakieś fajne krótkie spodenki;]




                            Skomentuj


                              Ja grosze ponad 60kg .

                              Skomentuj


                                Kurczaczku głowa boli i taki dziwny ucisk czuję w tyle, do tego mam czerwone policzki jak Maryna z Chłopów. Pojadę jak będzie się utrzymywało takie wysokie. Nie ma co ryzykować. Boję się jak cholera. Ciekawe jak Nasza Mamcia Nowa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X