Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej Laseczki

    Czytałam sobie właśnie na czerwcowym wątku, że dziś po godz 6 rano dziewczyna urodziła synka. Ja też bym już chciała zobaczyć i przytulić mojego.
    Moja mama mi opowiadała, że te ostatnie miesiące najbardziej się ciągną.
    Kubuś dziś od samego rana radośnie kopie, pewnie czuje, że jest ładna pogoda, słoneczko świeci, ale nie jest gorąco, jest całkiem przyjemnie. Poza tym mamusia czuje się bardzo dobrze i ma dobry humorek.

    Jemy teraz śniadanko - bułeczki ziarniste z pasztecikiem i sałatą - w środku nocy się obudziłam z wielką ochota na takie śniadanko, nie mogłam się doczekać aż piekarnię pod domem nam otworzą





    Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
    Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
    Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

    Skomentuj

    •    
         

      Dobry

      Pogode dzisiaj mamy znosna, wiec jak tylko Krystiano zacznie ziewac to spadamy na spacerek.

      Madzik, nie daj sie, przebijaj skutecznie i moze wygrasz ten lezaczek. No chyba ze dojzie do 200, to bardziej sie opyla nowy zamowic.

      Hesrbatki z kopru sa paskudne, nie wszystkie dzieci lubia je pic, ale lepsze to niz startowac od przeczyszczaczy. I Majorka ma racje, jabłka i inne rzeczy z blonnikiem jedzoone przez Ciebie Nator, powinny pomoc brzuszkowi Kacpra


      Skomentuj


        Noo tak szybkie tycie nie jest dobre, ja z Natalką też po koniec przytyłam 4kg w 4 tyg, to mój ginekolog za głowe się złapał. Teraz jestem w 34tc i przytyłam 11kg, gdzie dziecko już waży z 2,5kg
        Lepiej zmień lekarza, bo taki to może wykończyć zamiast udzielać rad i pomagać.

        Skomentuj


          wiesz, zostalo mi 3 tyg do porodu, chyba nie ma sensu zmieniac juz lekarza... ale jestem cholernie slaba , puchne , i cisnienie jak glupie mi skacze... podjade do szpitala, to niech to obejrza... 2kg /tydz to zdecydowanie za duzo ...

          Skomentuj


            a ja znowu z pytankiem do Was czy to jest wasza pierwsza ciąża czy już kolejna, chodzi mi dokładnie o czucie dzidziusia w brzuszku ponoc przy pierwszej ciąży zwykle odczuwa się je później a z kolejnym dzidziusiem szybciej, jak czytam wasze rozmówki to wy juz czujecie swoje bobaski a ja w poniedziałek zaczęłam 20 tydzień i niestety nic. W piatek idę do mojego gina i już jestem cała w strachu że cos jest nie tak. Pozdrawiam

            Skomentuj


              Hej !!!Co do śniadań to ja od paru dni jem kanapkę o 5 rano jak robię śniadanie do pracy Piotrkowi,budzę się i już jestem głodna!!!Teraz jem drugie śniadanie hi hi.a w ciągu dnia podjadam krówki mleczne z biedronki.polecam;p ehehe
              Mikołaj - 30.10.2009r. godz.10.40 - 4.280kg, 58 cm.

              Wiktoria - 12.08.2013r. godz.17.50 - 3.750kg, 52cm.

              Skomentuj


                hey mamusie.
                dziękuje... naprawdę dziękuje za słowa otuchy.
                a jesli chodzi o damiana to wczoraj mu zrobiłam taki wykład że dzisiaj mnie przepraszał.
                mamanikosia
                gratuluję i nareszcie!
                no no to czekam na kolejną ciekawą opowiastkę z porodu.

                mamuszka i kurczaczek pospieszcie się ))... też już mogłybyście urodzić:P

                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć kobietki
                  U mnie też ładna pogoda. Cóż z tego jak siedzę w domu bo kaszel i katar męczą mnie tak strasznie, że nocami nie śpię. Wole nie wychodzić, żeby czegoś gorszego nie złapać. Anginy lubią ciepło. Zresztą chcę być na chodzie na zakończenie roku szkolnego.
                  Katinkaw czereśnie to bym zjadła - może mąż da się wysłać Ps. bezbolesnej wizyty
                  Na obiad robię spagetti po bolońsku, które od rana za mną chodzi.
                  Poza tym czytam, odpoczywam i wypluwam sobie płuca. ((






                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
                  http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

                  Skomentuj


                    Cześć Dziewczyny Tak Dawno Mnie U Was Nie Było,że Wątpie Abym Nadrobiła Zaległościmy Już Po Chrzcinach Ali Mała Rośnie I Jest Aiołemdużo śpi Więc Daje Rade Przy Dwójce Brzdącówpozdrawiam Was




                    Skomentuj


                      czesc pazdziernikowe mamusie,
                      po przedłużonym czerwcowym weekendzie, wróciliśmy z małym do domu i az nie moge uwierzyc ze tyle sie na naszym forum dzieje.
                      Widze ze maluszki rozbrykały sie w brzusiach na dobre )
                      Nasz Nikoś tez kopie, jest to najcudowniejsze tak sobie "pogadac"....Czasem udaje sie mojemu mezowi załapac na kopniaczka, cudo

                      Nie wiem jak u was, ale na mnie nie dzialaja te ogorki kiszone. Od poczatku ciazy nie zjadlam zadnego....hm, za to lody i truskawki teraz to uczta. No i oczywiscie wbrew zasada najlepiej wszystko smakuje wieczorkiem....
                      co tam jakas talia...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Cześć Kochane!

                        Dzisiaj miałyśmy pierwszą wizytę u pediatry. U nas wszystko dobrze, Edytka waży już 4200 g, wszystkie odruchy ma w porządku. Dostałyśmy skierowanie do poradni chirurgicznej i receptę na wit. D3 i Cebionmulti. Edzia była bardzo grzeczna, rozpłakała się dopiero wtedy, kiedy lekarz chciał zobaczyć jej gardełko i włożył jej do buzi patyczek. W całej przychodni było słychać moją córeczkę :P

                        Do domu wróciłyśmy o 10, od razu ją nakarmiłam i teraz sobie smacznie śpi. U nas pogoda piękna, koniecznie wybierzemy się poźniej na spacerek.

                        Chciałam Wam jeszcze napisać, że nam położna poradziła smarować bolący brzuszek maścią majerankową. Któregoś dnia Edzię bolał brzuch, posmarowałam ją tą maścią i zaraz się uspokoiła. Ta maść jest rozgrzewająca i głównie stosuje się ją u dzieci w przypadku kataru - do noska. W aptece kosztuje ok. 3zł.

                        A Wy mi napiszcie jak ubieracie swoje dzieciaczki - ile mają na sobie warstw, kiedy z nimi wychodzicie na spacer w ciepłe dni, i jak są ubrane w domu? Bo mi każdy inaczej radzi - u mojej mamy Edytka przebywa w pokoju, gdzie balkon otwarty jest na ościerz, a Teściowa marudzi, żeby zakładać małej czapkę, kiedy otwieram u siebie okno...I teraz to mam taki mętlik w głowie, że już sama nie wiem, co robić, żeby Edytce nie zaszkodzić...
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Katinkaw - szybkiego powrotu do zdrowia.

                          Madzialene81 - Na ogórki kiszone też nie mam ochoty, ale przyznam się że kilka razy miałam fazę na zupę ogórkową.

                          Ale mi narobiłyście ochoty na te czereśnie, chyba zaraz sobie wyskoczę do warzywniaka. Przerażają mnie tylko te moje 4 piętra. W dół jakoś pójdzie, gorzej będzie z powrotem. Zauważyłam, że zaczęłam pokonywać ten dystans na dwa razy - hehehe na drugim piętrze krótki odpoczynek i dalej w drogę

                          Jakie szczęście, że mamy w bloku wózkownię, bo nie wyobrażam sobie dźwigać wózka na 4 piętro.





                          Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                          Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                          Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                          Skomentuj


                            Hej dziewczynki! Ja już dzisiaj u fryzjera z rańca byłam żeby w ten wyjątkowy dzień jakoś wyglądać hihi Później wstąpiłam do cukierni a teraz czekam za koleżankami bo obiecały wpaść. Później też jacyś goście a wieczorkiem mam wyskoczyć z moim chłopakiem gdzieś na miasto, obiecał że mnie gdzieś zabierze, w końcu! JA też już mam mnóstwo ciuchów więc na prawdę muszę sobie powiedzieć STOP jeśli chodzi o zakupy ciuszków, dobrze że niektóre też są większe. Poza tym kurde dziewczyny doradźcie mi jakiś wózek! Bo ja już sama nie wiem co chcę A no i zła wiadomość dla mnie bo moje kg wchodzą mi strasznie w uda! <help> Nie wiem co robić, dużo spaceruję i mało kiedy leżę z dupką przed tv jedynie co to faktycznie odpoczywam tak jak muszę;/ Eh... A co wy porabiacie w jakże to piękny dzień?? A Amsw ja wczoraj też byłam w smyku i stwierdziłam że mają tańsze ciuszki niż na giełdzie lub targach sprzedają.

                            Skomentuj


                              witam.Nichol no gdyby się udało kupić ten leżaczek do 18 kg byłoby fajnie.Ja po obiadku idę z małym do lekarza,bo kaszle.Ciekawa jestem ile też przybył na wadze przez miesiąc Jak wrócę to napiszę co i jak.Miłego dnia
                              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                              Skomentuj


                                Poszłam sobie po czereśnie, niestety nie mieli ładnych więc nie kupiłam, ale za to mam wielki talerz truskawek ze śmietaną .





                                Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                                Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                                Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X