Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam Mamusie!
    Wróciliśmy z krótkiego wypoczynku. Pogoda marna, Mati zobaczył tylko morze i w tył zwrot. Bardziej interesowały go place zabaw i gokarty. Urlop z małym dzieckiem i drugim w brzuchu to nielada wyczyn. Szczerze mówiąc wcale nie wypoczęłam, ale za to Mateusz miał frajdę. Teraz czekam na kolejną wizytę u lekarza i może w końcu zacznę robić jakieś zakupy, bo kusicie mnie niesamowicie tymi kaftanikami
    Pozdrawiam
    Mateuszek 07.09.2005
    Jaś 08.10.2009


    Skomentuj

    •    
         

      Ale tu pusto... Dziewczyny gdzie jesteście???????




      Skomentuj


        Zaliczyliśmy dzisiaj mały sukcesik Zakupiłam butelkę LOVI ze smoczkiem przypominającym sutek, takim mięciutkim (TT nie znalazłam) i o dziwo małej podpasował Tzn nie było tak prosto... Po jakichś 20 minutach przy wyciu suszarki do włosów załapała i wypiła wszystko
        Zobaczymy co będzie jutro.




        Skomentuj


          hej mamcie no wreszcie sie pojawilyscie tylko kurczaczka nam brak:/ mam nadzieje ze u niej i Filipka wszytsko dobrze...
          co do gojenia to u mnie juz ok przestalam krwawic i nie boli za dw atyg mam wizyte u lekarza zobaczymy co powie,co do pamietania porodu to ja naprawde juz nic nie pamietam ze bolalo ze bylo ciezko jakos nie rozpamietuje tego i w sumie mogla bym urodzic kolejne dziecko wiadomo ze nie teraz:P bol w plecach po zzo minal takze mamuszka moze tobie przejdzie tak jak mi ja na poczatku nawet pieluchy nie moglam malemu zmienic jak sie nachylalam...mamanikosia nie martw sie nie jestes nadwrazliwa mama ja na pierwsze zakupy ktore trwaly 30 min wyszlam po tyg i dzwonilam co chwila czy dobrze wszytsko dzisiaj pojechalam na godzinke i jak zadzwonilam uslyszalam ze placze to myslalam ze mi serce peknie..wracam i co maly nasikane kupka w pieluszce to ja ma nie plakac a tuatus go tuli:P u nas ze spaniem roznie dzisiaj bylo super..rozalko a moze powinnas sie kogos poradzic czemu Stas placze moze go cos boli:/
          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







          Skomentuj


            Napisane przez Paulinchen23 Pokaż wiadomość
            Nie moge nadrobić zaległości w czytaniu na nic nie mam czasu kupiłam sobie dziś jeszcze jeden wózek taki podwójny bo odkąd Ala jest z nami każdy samotny spacer z 2 maluchów przyprawiał mnie o zawał masakra Oliver biega wszedzie wszystko go interesuje na szczęście Ala jest grzeczna jak na razie buziaki
            u mnie spacer samej z obydwiema Królewnami jest niemożliwy - Amela od dawna już w wózku nie chce jeżdzić - tylko pieszo albo na rowerku, więc z samą Alą chodzę w czasie drzemki Ameli, jak mam z kim ją zostawić, a całą rodzinką jak jest tatuś
            Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




            Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

            Skomentuj


              fajny miałam dzisiaj dzień, poszliśmy na dłuuugi spacerek, Ala spala ciurkiem 3 godziny, Amelka też coraz grzeczniejsza - miała super zabawę - ganiała gołąbki, strasznie ja to wymęczyło, padla od razu po kąpieli, mężuś poszedł do szwagra na małą wódeczkę, a ja sobie herbatkę piję i wreszcie trochę czasu mam dla siebie
              chyba się wezmę za lekturę - kupiłam sobie książkę "Nianiu na pomoc!", może coś się dowiem ciekawego - trochę mam problemików z tym moim dwuletnim uparciuchem

              moja Malutka:
              http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-06/f8c685ee.jpg
              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

              Skomentuj


                mAmcie martwie sie o kurczaczka napisalam jej smska i tez nie odpisuje tutaj tez sie nie pojawila odkad wyszla ze szpitala :/ macie jakies wiesci od niej ?
                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj

                •    
                     

                  Amsw a mi się wydaje że ono jest okrągłe i trzeba podchodzić z każdej strony Jakoś tak głupio byłoby mi postawić okrągłe łóżeczko pod ścianę, o to mi chodziło No i z ceną to lekko przesadzili

                  Skomentuj


                    Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                    Amsw a mi się wydaje że ono jest okrągłe i trzeba podchodzić z każdej strony. Jakoś tak głupio byłoby mi postawić okrągłe łóżeczko pod ścianę, o to mi chodziło. No i z ceną to lekko przesadzili
                    U nas lozeczko ma byc mobilne. Nie bedzie mialo stalego miejsca. Bedzie stalo tam, gdzie zajdzie potrzeba - noca w sypialni a za dnia tam, gdzie bede je mogla widziec.
                    A cena? Jakosc jest super ale w tym wypadku placi sie te ciezkie pieniadze glownie za marke
                    Maz mnie zamorduje, jak mu powiem, ze chce jeszcze takie drogie lozeczko.
                    Najgorsze jest to, ze nie ma ich na rynku rzeczy uzywanych. Ludziska ich nie sprzedaja, bo skoro mozna je przez wiele lat uzywac, to po co sprzedawac.

                    No nic... Ide spac, bo mi od tego pisania pracy juz sie mozg gotuje. Splodzilam dzisiaj moj wyznaczony limit plus troszke wiecej
                    Jutro dalsza czesc walki z krolem Zygmuntem Starym.
                    Dobranoc Brzuchatki
                    Last edited by AMSW; 27-06-2009, 22:41.



                    Rosne...
                    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                    16.11.2009 5620 gr, -
                    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                    17.06.2010 9250 gr, -
                    06.09.2010 10600 gr, 77cm
                    14.12.2010 11600 gr, 81cm
                    05.05.2011 11900 gr, 83cm
                    20.09.2011 13200 gr, 90cm
                    14.01.2012 14300 gr, 93cm
                    19.07.2012 15500 gr, 98cm



                    Skomentuj


                      No i ja już po imprezce,było SUPER,dzieciaki tak się bawiły że ich tylko słychać było a mała spała od 14 do 19 bez cyca dopiero o 19 dostała i znowu poszła spać nic tylko sie bawić,ale sielanka nie trwała długo bo po powrocie poprztykałam się z mężulkiem i to dość ostro,już wierzyłam że to małżeństwo przetrwa kryzys ale się chyba pomyliłam,wszystko się wali na głowę,no ale może jeszcze wszystko sie wyprostuje tylko kiedy,ja już mam dosyć.
                      Może jutro będzie lepiej.
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hej dziewczyny
                        U nas dziś pochmurno trochę było i z małym siedzieliśmy w domku. Ogólnie sobota zleciała mi na sprzątaniu w domu i przygotowywaniu się pomału do wyjazdu do Polski bo to już tuż tuż....
                        Co do usg bioderek to dopiero będziemy się wybierać po powrocie z urlopu!
                        Siedzę na necie i czytam na temat spłaszczenia główki u niemowląt,ponieważ przed jakiś czas kładłam małego na plecki , ma teraz spłaszczoną trochę główkę z tylu i za wszelka cenę chce żeby wszystko wróciło do normy , myślicie ze dzięki temu ze będę teraz kładła małego na boczki główka zrobi się w pełni normalna?? a jak u was? kształty główek waszych maluszków są w pełni normalne i co robiłyście żeby takie były.. przejęłam się bo chce żeby synek miał ładną główkę.Co do oczek,małemu nie ropiały na szczęście.


                        Masakra z tą naszą służbą zdrowia tyle kasy potrafią ciągnąć a jak trzeba dziecku pomóc to wtedy nie ma komu,wszędzie tylko prywatnie i prywatnie... a oni od czego są , od trzepania kasy za siedzenie przy biurku i nic nie robienie!! Oj słów braknie na nich

                        Lece bo mały się budzi na mleczko. Spokojnej przespanej nocki mamusie
                        Kubuś ur. 28.05.2009

                        Nasz synuś ma już...
                        http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
                        Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

                        Skomentuj


                          hej
                          no cholera pisze juz trzeci raz cos mi sie kasuje
                          nie odzywalam sie bo bylismy jeden dzien w szpitalu spadek wagi malego i siki pomaranczowe czyli zle karmie po sprawdzeniu stwierdzily ze jednak dobrze karmie ale malo a ja siedze z cycami po 2 godz a wy jak dlugo karmicie
                          nie pozwolily dokarmic ale mam to gdzies podalam mu mleczko modyfikowane wypił tulko 10mil i odrazu zasnął jutro znowu na kontrole a no i kupy dalej nie mamy i pewnie wysla nas do pediatry
                          ech mowie wam juz psychicznie nie wytrzymuje dzis ryczalam w szpitalu jak zobaczylam te siki ciagle mysle ze jestem zla mamą....
                          ale dobrze was poczytac bo widze ze tez macie swoje niepokoje o dzieciaczki
                          olcm tel w szpitalu mi padł
                          buziaczki dla was i dzidziusiów mam nadzieje ze niedlugo wszystko sie unormuje i bede mogla czescie zajrzec do was bo jak narazie to nawet domu nie mam czasu sprzątnać...

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                          .

                          Skomentuj


                            mamanikosia co do spania to szybko sie przyzwyczailam spac po 3-5 godz na dobe i jak pospie godzinke to czuje sie tak zeska jakbym spala swoje stare 12 godz

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                            BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                            .

                            Skomentuj


                              a to nasz blondasek
                              Attached Files

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                              BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                              .

                              Skomentuj


                                Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
                                Zaliczyliśmy dzisiaj mały sukcesik Zakupiłam butelkę LOVI ze smoczkiem przypominającym sutek, takim mięciutkim (TT nie znalazłam) i o dziwo małej podpasował Tzn nie było tak prosto... Po jakichś 20 minutach przy wyciu suszarki do włosów załapała i wypiła wszystko
                                Zobaczymy co będzie jutro.
                                Lena czasami ma jakieś schizy podczas jedzenia i też wtedy suszara idzie w ruch i dopiero przy niej zjada ładnie butlę
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X