Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
    Hej dziewczyny. Dopiero dziś piszę, bo wczoraj miałam gości na męża 30 i nie miałam jak do komputera siąśćOtóż jestem już po USG 4D i powiem Wam, że moje marzenia i pragnienia sie spełniły Będziemy mieli CÓRECZKĘ!!! Hania rośnie w brzuszku zdrowo, waży już 1035 gr. Jest Małą akrobatką, przez całe badania ssała palec u nogi Tak, tak u nogi i do tego dwie rączki miała przy buzi. 40 min. trwało zanim złapaliśmy jej twarzyczkę w całej okazałości. Wszystko dokładnie było widać, jak ziewała, ssała paluszki, aż płakałam ze szczęścia...To USG 4D jest naprawdę super. Mąż tez bardzo zadowolony z córci choć przerażony, bo mówi że o dziewczynkę tak bardzo się będzie martwił a z chłopakiem to jakoś tak łatwiej
    Gratulacje córeczki ślicze imie
    Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
      Niteczko Ty się wogóle nie przejmuj tą głupią położną.Nie wiem w którym jesteś tyg. ale ja jestem w 28 i przytyłam 12,5 kg i moi lekarze mówią, że jest super, nie jest to dużo. Mój lekarz prowadzący tak mówi, moja położna i jeszcze na dodatek jak byłam na USG 4D to też prosiłam o konsultację i waga jest jak najbardziej oki. A nie jestem jakaś wysoka, bo zaledwie 162cmOrganizm wie co robi, ciekawe ile ta położna przytyła jak taka mądra, pewnie sporo. Najważniejsze, żebyś była zdrowa, żeby dzidzi było zdorowe i żabyś się dobrze czuła.A ząbek sobie wstawisz nie martw się. Zapytaj o raty, wiem że tak można w ratach płacić.

      Yoenne ja również jestem w 28 tygodniu i mam 164cm więc bardzo podobnie. Nie czuje się jakaś spasła mam tylko bardzo duży brzuszek ale jestem z niego bardzo dumna bo rośnie tam mój kochany synuś. Chciałam córeczkę ale pewnie będzie następna haha.... Kupiłam dzisiaj taki śliczny komplecik na 62 cm. Troszkę większy ale bardzo mi się podobał. Dzięki za słowa otuchy aż miło się zagląda jak wiem, że wszystkie będziemy rodzić w podobnym terminie i mamy wspólne zmartwienia i radości jak nasze skarby w brzuszkach...
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        Powiem wam że u mnie zaczyna sie 29 tydzień ale przytyłam już 9 kg i moja ginekolog powiedziała że to tak całkiem normalnie i że nie ma reguły ile kto przytyje w ciąży jeśli nie zajada sie smażonymi daniami i słodyczami bo wtedy to sie puchnie a nie tyje
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          YoenneGRATULUJE CÓRECZKI
          U MNIE 31TYDZIEN I 7KG DO PRZODU A CO DO CIUSZKOW PODOBNIE JAK GRAZA MAM PARE NA 56 ALE WIEM Y DOSWIADZENIA ZE CO 2 TYGODNIE WYMIENIALAM NA WIEKSZE...
          ZNOWU DOPADLA NAS JAKAS GRYPA JELITOWA MASAKRA TYLKO MEZOWI SIE UPIEKLO TYM RAZEM POZDRAWIAM




          Skomentuj


            jak miło czytać, ze u Was ok!
            Ja Wam powiem, że z tą wagą to naprawdę nie ma co się dręczyć! Ja się martwiłam, że za mało tyje (narazie 7kg, a to już 32tydzień - i 3kg przyszły mi przez ostatni miesiąc dopiero), ale dzidzka ma już prawie 2kg, ja czuję się świetnie, wyniki mam super...więc jest OK! I tak samo jak ma się troche więcej niż w tabelkach, to co???!!! Przecież kazda z nas jest inna i "nietabelkowa"
            A co do ciuszków to też mam kilka małych, ale większość od 62! I położna podpowiadała mi, żeby nie kupować za dużo malutkich pieluch. W końcu nie wiemy jak malec będzie rosł szybko??? I tańsze są bez dziurki na pępek, a wyciąć zawsze można
            Pozdrowionka
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Paulinchen i jakaś grypka cie dopadła, teraz to ponoć jest najgorszy okres więc trzeba uważać . Szybkiego powrotu do zdrowiam
              Dokładnie nator czym sie przejmować jeśli dzidzka ładnie rośnie i wyniki są ok.
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                Widzę że ja tu jestem "najtłuściejsza" jak zaszłam w ciąże to miałam 58kg przy 169cm.Ostatnio jak byłam u lekarza to jak położna mnie zważyła to myślałam że spadne z tej wagi-6 kg w ciągu 5 tyg,no ale winę zrzucam na świętaOgólnie do 27 tyg.ciązy przytyłam 13 kilo.Za tydzień ide na wizytę,ciekawe ile znów kilo do przodu....W sumie niewiem gdzie te kilogramy bo ogólnie dobrze wyglądam,tylko brzuch duży.Mam nadzieje że po poprodzie to zrzucę i bedzie ok.Jesli chodzi o spanie to troche sie poprawiło.Nawet dziś sie wyspałam.Zaczęłam też spac w pozycji półsiedzącej bo już niewiem jak się układać.Pozdrawiam Pa


                Skomentuj

                •    
                     

                  Fajnie się o Was czyta. Ja mam termin na 20 kwietnia. Będę miała drugiego chłopca. W poprzedniej ciąży przytyłam aż 20 kg! Teraz nie jest tak źle- na razie 10, ale cały czas tyję- szczególnie ostatnio! Przez Święta przytyłam 3 kg!Pozdrawiam wszystkie mamuśki!!!:
                  TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                  Skomentuj


                    No aż miło się tu zagląda jak tyle dobrych wiadomości i wszystkie w lepszych humorach Z tym tyciem to ja tam mam gdzieś Nie obżeram się a ile mój organizm zadecyduje tyle mu pozwolę utyć. Więc nie ma co się przejmować. Tak na pocieszenie, wczoraj byłam u koleżanki, która ma 3 letniego synka już i w 28 tyg. ważyła o 20 kilo więcej a przez całą ciążę przytyła 35 - oczywiście cały czas się obżerała. Więc same widzicie, że z nami nie jest aż tak źle. Jedna tyje mniej, druga więcej bo każda z nas jest inna - tzw. Raj Rozmaitości Głowa do góry, uśmiech na twarz, pierś do przodu i czekamy zadowolone na nasze Maluszki
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Dokładnie bo mamy być szczęśliwe dla naszych dzieciaczków, boone też się cieszą jak my jesteśmy szczęśliwe
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez anecia82 Pokaż wiadomość
                        Widzę że ja tu jestem "najtłuściejsza" jak zaszłam w ciąże to miałam 58kg przy 169cm.Ostatnio jak byłam u lekarza to jak położna mnie zważyła to myślałam że spadne z tej wagi-6 kg w ciągu 5 tyg,no ale winę zrzucam na świętaOgólnie do 27 tyg.ciązy przytyłam 13 kilo.Za tydzień ide na wizytę,ciekawe ile znów kilo do przodu....W sumie niewiem gdzie te kilogramy bo ogólnie dobrze wyglądam,tylko brzuch duży.Mam nadzieje że po poprodzie to zrzucę i bedzie ok.Jesli chodzi o spanie to troche sie poprawiło.Nawet dziś sie wyspałam.Zaczęłam też spac w pozycji półsiedzącej bo już niewiem jak się układać.Pozdrawiam Pa
                        Anecia nie nie jesteś ,,najtłuściejsza" haha. Ja również mam te 13 kg w 28 tyg ale również nie czuje tak tego. Bo brzuch jest bardzo bardzo duży i mały jest duży więc ile My mamy ważyć... Będzie dobrze!
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          No właśnie, ważymy tyle ile trzeba A jeszcze Wam dodam, że ta moja koleżanka co przytyłam 35kg. w 7mcu urodziła synka 1035gram. Więc pewnie jakby donosiła to by jej z 10 jeszcze przybyło. W każdym razie nie wygląda źle. Mimo, że jej zostało sporo, to nie wygląda jak wieloryb Mój lekarz powiedział, że do 20 spokojnie mogę przybrać i się nie stresować a to jeszcze trochę do 20 brakuje nie
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            w pierwszej ciazy przytylam 24 kilo, a przejmowalam sie nie tyle waga, co slowami mojej kochanej szwagierki, ktora to ciagle powtarzala, ze jak "ona chodzila w ciazy przytyla tylllllllllllko(dokladnie taki akcent) 9 kg a dziecko jakie ogromne bylo!" i na koniec jeszcze " no! zeby pozniej ci to nie zostalo" hehe jest okropnie grzecznie mowiac "nietaktowna" ale mniejsza o to, przywyklam juz ( jak to moj maz zawsze powtarza: jednym uchem wpuszczaj, drugim wypuszczaj)
                            teraz jestem w 28 tygodniu i waga + 13 , historia sie chyba powtorzy, moze nie az tyle, bo waga sprzed ciazy byla zdecydowanie wyzsza niz w pierwszej, ale bedzie bliziutko mysle.
                            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                            Skomentuj


                              wiecie u mnie są marne szanse na córeczke bo ja mam samych braci tak samo muj narzeczony ale moze bedzie wyjatek a o imie to cały czas się sprzeczamydziewczynka napewno bedzie Wiktoria a chłopczyk Olek albo Konrad albo Marcel. Ale na to jeszcze mam czas...

                              Skomentuj


                                Ostatnio strasznie sie nudze i nic mi sie nie chce a czas zaczyna mi sie dłużyć.
                                Musze zacząć coś robić. Jak tam u was dziewczyny i co polecacie na nude?
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X